Франківці «Патроничі» про дебютний альбом «Поки молоді»

17.09.2014 · Інтерв'ю

Молодий (у прямому сенсі цього слова) гурт із с. Крихівці (Івано-Франківськ) готовий представити широкому загалу свій дебютний альбом «Поки молоді»! Зовсім скоро платівка, сповнена потужного драйву, гідних рифів та чітких рим, побачить світ. А сьогодні, напередодні цієї важливої та знаменної події для Патроничів, ми спілкуємося із фронтменом гурту Андрієм Гриньківим.

Хлопці, лишилися лічені дні до виходу вашого альбому «Поки молоді». Як настрій?

Настрій чудовий! Є невелике хвилювання, але це хвилювання приємне. Ми в хорошій формі, вчора провели генеральну репетицію перед концертом, тому зараз чекаємо презентації не менше, ніж наші прихильники.

Розкажіть трохи про дебютник?

Дебютник «Поки молоді» - став підсумком творчості нашого гурту на даному етапі. До збірки увійшло 13 пісень, які ми записували протягом року. Альбом буде цікаво не тільки послухати – а й потримати в руках, роздивитися, бо кожна його сторона наповнена якимось цікавим, а інколи й смішним змістом. Також в альбом буде вкладений плакат «Патроничів» з текстами пісень.

Судячи із тізеру, стилістика платівки досить різноманітна (в сенсі саме музичному). Що є причиною цього?

Ми ніколи не прив’язували себе до одного напрямку музики, тому для нас це нормальна ситуація. На нашу думку, головне музикою передати настрій пісні, так, щоб мурашки йшли по шкірі. Інколи ми спеціально робимо по 2-3 різних варіанти аранжування пісні, з яких потім вибираємо найбільш вдалий.

Яким чином події в Україні вплинули на матеріал диску? Принаймні «Хвора уява» носить соціальний відтінок. А з іншими піснями як?

Всі пісні написанні задовго до теперішніх подій в Україні. Але цей факт не заважає деяким композиціям мати велику актуальність на сьогодні.

До прикладу, пісня «Прапори» – є справжньою антивоєнною піснею. А «Солодкий цукор» – це розповідь про брехню, яку видають за солодку правду.  

Можете ще коротко охарактеризувати композиції? 

Кожна пісня – це окрема історія, в яку варто зануритись... В кожну пісню ми вклали свої  щирі емоції, які, надіємось, відчує на собі слухач.  

А є пісні, які для вас особисто – найінтимніші? Тільки не кажіть, що – всі:)

Якщо ти маєш на увазі пісню, яка є найближча мені, то раджу послухати «Що зі мною».

Що ви, власне, вклали у назву платівки – «Поки молоді»?

Альбом «Поки молоді» - це музика, зроблена молодими людьми для молодих людей... В першу чергу молодих серцем і душею, для тих, хто не боїться раптових рішень, любить пригоди, мандрівки та музику – саме про це і сама пісня «Поки молоді».

Варто зазначити і те, що назва для нас є дуже символічна, так як кожному учаснику гурту Патроничі немає ще 20 років. Для нас, особисто, це є своєрідний лист у майбутнє, адже прекрасно розуміємо, що десь після 10-20 альбому:), ми будемо брати в руки цей диск і в кожного з нас буде приємна ностальгія. Це своєрідна точка відліку творчості гурту, пам’ятка для нас і для наших прихильників, і це дуже важливо для кожного з учасників... Як ви могли зауважити – на головній сторінці обкладинки усі фотографії хлопців оформлені у стилі фото-полароїда. І в даному випадку це фізичний носій інформації, такий, який можна потримати в руках… Він надійніший, довготриваліший, пам’ятніший... Ми навіть у підготовці до фотосету на обкладинку врахували цей момент – фотографії спеціально робили на плівку, а не на цифровий фотоапарат. Потім проявляли, сканували… З цим також пов’язана своя історія, і це також піде у майбутнє, адже не відомо, чи хто за 10 років буде знати, що таке «полароїд».

Хто вам допомагав у роботі над альбомом?

За запис у нас був відповідальний Олег Пономарьов (55 Records), оформлення обкладинки – це робота Тараса Зеня, логотип розробив – Ярослав Зень. З фото нам, як завжди, допоміг Юрій Гриньків, велику підтримку і допомогу надав Андрій Марків (лідер гурту Фліт – прим. авт.)

Як прийняли ваш новий матеріал на концертах, де ви його вже презентували? Були якісь найнеординарніші відгуки?

Люди, які відвідують наші концерти, вже могли почути пісні з альбому наживо. Нам дуже приємно, що деякі композиції ще до офіційного виходу стали популярними.

Плануєте тур в підтримку альбому?

Це питання ще обговорюється, але, думаю, в сусідні міста з Івано-Франківськом ми обов’язково завітаємо найближчим часом.

Наскільки легко сьогодні молодим музикантам (таким як ви) займатися творчістю?

Напевно, на це питання ми зможемо дати відповідь після того, як вийде альбом, саме тоді ми побачимо чи готові люди сприймати нову, молоду українську музику.

Назвіть найвагоміший АРГУМЕНТ на користь «Поки молоді»?:)

Цей альбом підніме вам настрій, моментами заставить задуматися, і надихне вас на нові звершення!

Митько Сяржук

© Рок.Київ

 
ПУБЛІКАЦІЇ
Рок з молоком #58. Патроничі
РОК З МОЛОКОМ
Рок з молоком #58. Патроничі
03.02.2014

«Патроничі» – молодий гурт, створений у 2010 році у с. Крихівці (Івано-Франківськ) складається із 6 учасників. Незвичне поєднання інструментів, хороший настрій, запальні ритми, прості мелодії і щирі тексти – стали основою звучання і стилістки гурту. Сьогодні команда активно виступає та дописує дебютний альбом. Одним словом: про них не треба чути – їх треба слухати! Лідер гурту Андрій Гриньків про минуле, сьогодення, майбутнє «Патроничів»

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Поки молоді
Поки молоді
2014
альбом
слухати · рецензія
Світ наповниться добромКЛІП
Поки МолодіКЛІП
Поки Молоді · 2014
32 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
НОВИНИ
Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
02.05.2022

«Досить» – це гімн воїнам, які зараз захищають українську землю та незалежність від воєнної агресії Росії