Сверхрельеф

Сверхрельеф

МегамасС


1. Пролог
2. Отец
3. Мать
4. Капитан
5. Бей, Вова!
6. Счастье на троих
7. Я Вас любил
8. Лебедь
9. Константин
10. Эпилог
11. Лебедь (Feat. Р. Омельченко)
12. Отец (f. Прозоров и Тяжеловес)
ВСІ ТРЕКИ

Цей альбом змусить вас по-новому поглянути на сучасний метал. Він не має аналогів у вітчизняному металопрокаті, він містить найновіші світові тенденції ковальської справи. Навіть серед найвизначніших металевих плит сучасності - диск гідний визнання вибагливими металоманами. З задоволенням рекомендую до уваги альбом гурту МегамасС – Сверхрельеф!

Платівка незвичайна. В ній поєдналися екстремально важкі математичні рифи у стилі Meshuggah, сильні і відверті вірші сучасного поета Дениса Дорфеєва, і повна експериментальність матеріалу. Самі творці жартома називають свій стиль атмосферік шансон/фізкульт-метал, хоча в даному випадку працює прислів’я про те, що в кожному жарті є доля жарту.

Пісні відверто качають, при цьому, майже в кожній з них є музичні ходи, які абсолютно нехарактерні для просто матметалу. Різкі переходи між вириванням зубів і танцями з джазом виглядають абсолютно органічно. Особисто мене в цьому плані більше за все зачепили пісні «Бей, Вова!» та «Отец».

Варто підкреслити, що окрім непоганого гроулу, чистий голос тут таке витворяє! Раз у раз хочеться захоплено сказати «це просто капєц»! І нехай доречність деяких голосових «викрутасів» у мене викликала серйозні сумніви, важко переоцінити їх вклад у загальну структуру композицій.

Серйозним доповненням до музичної складової МегамасСу є тексти. Вірші гурту навіть без музики викликають сильні емоції і почуття. Я не буду описувати, про що саме співають музиканти, відмічу лише: ідея залучити Дениса Дорфеєва спрацювала відмінно. Під пісню «Счастье на двоих» я мало не розплакався, настільки сильно вона мене вразила своїм змістом. Ці вірші писав справжній Поет з великої літери.

Попри всі переваги, альбом містить чимало незрозумілостей, хоча, можливо, це виправдовує новаторський підхід. Але співи про ніжні почуття таким брутальним гроулом під деатхе-супровід у мене викликали дуже протилежні емоції. Те ж саме мушу сказати і про певні «чисті» вокальні моменти, коли вокаліста, вибачте, починає «ковбасити» серед серйозної пісні. Як на мене, недоречно.

Хай там як, платівка заслуговує на дев’ять і дев’ять десятих з десяти балів. Нестандартний підхід, цікавий матеріал, сильні поетичні тексти, якісне звучання – заради цього варто ознайомитись з дебютним альбомом гурту МегамасС. Я впевнений, майбутнє у команди багатообіцяюче.

P.S. Запис було зроблено на студії «З ранку до ночі». Звукоінженер – Сергій «Knob» Любинський, помічник – Андрій Мішин, штатний звукорежисер студії. Платівка випущена лейблом ІншаМузика, видана на Moon Records.

Сашко Гончаров
© rock.kiev.ua


Виконавець:
МегамасС
Назва:
Сверхрельеф
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2010
Видавець:
ІншаМузика/Moon Records

ПУБЛІКАЦІЇ
МегамасС - Odin
НОВИНИ
МегамасС - Odin
13.02.2014

Киевские спорт-рокеры МегамасС представляют новый EP альбом – «Odin». Скандинавский эпос и символизм, славянская бесшабашность и пацанская романтика замешаны в этом релизе с вкусным метал-саундом

МегамасС. «Его Величество» новый альбом!
НОВИНИ
МегамасС. «Его Величество» новый альбом!
17.09.2012

Независимый лейбл ІншаМузика и Компания Moon Records, чьи совместные релизы неизменно становятся событиями в украинской музыке, представляют шикарный новый альбом киевских спорт-рокеров МегамасС – «Его Величество Удар»

МегамасС: «Пик популярности группы еще не настал»
ІНТЕРВ'Ю
МегамасС: «Пик популярности группы еще не настал»
09.08.2012

Группа МегамасС давно знакома поклонникам украинской альтернативной музыки. МегамасС – уникальный коллектив, он смогл объединить глубокие лирические тексты с искусно выполненным современным металлом. Мы постараемся больше узнать об этом «явлении» украинской музыки. На наши вопросы отвечал идеологический лидер и автор текстов группы, поэт-гопник Денис «Денайс» Дорофеев

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Odin 2
Odin 2
2015
альбом
слухати · рецензія
Его Величество Удар
Его Величество Удар
2012
альбом
слухати
СонКЛІП
Сон · 2013
18 тис. переглядів
КазньКЛІП
Казнь · 2012
44 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
НОВИНИ
Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
19.07.2020

Автор і натхненник поп-групи Ampula Seven, блек-метал команди Haissem і формації Sunset Forsaken, про те, що внутрішня потреба у творчості важливіше зовнішніх стимулів