Odin 2

Odin 2

МегамасС


1. Фрегат
2. Со.Бой
3. Legion (Remastered)
4. Результат ft. Orex

Очевидно, що новий ЕР спорт-рокерів MegamasS, який отримав назву «Odin ІІ» і є продовженням попереднього міні-альбому «Odin», планувався вже давно, а тому кожна нота здається вистражданою, а рифи та ідеї – не «штампованими». Не скажу, що це найкращий метал-альбом року, але хлопці вкотре показали свій високий рівень. Хоча, подивимось правді в очі, на вітчизняній сцені лишилося не так багато якісних тяжких гуртів, які гнуть свою лінію, не зважаючи ні на що. Тому «Odin ІІ» в десятку кращих «металевих» релізів 2015 року ввійде точно.

Так треки тут комусь здадуться монотонними, і хітів на перший погляд ніби й немає, але дайте ЕР’шнику шанс. Нехай його плейлист протримається у вашому плеєрі хоча б тиждень, і будьте впевнені він залишиться там надовго. Звичайно, за умови, коли ви знаєте: що таке прогресивний грув метал з хардкором.

Тон всьому альбому задає абсолютно ураганний «Фрегат» (початковий трек просто не має права бути іншим). До слова, текст пісні був написаний після структурних змін в команді, так як нещодавно зі складу MegamasS багато хто випав «за борт». Фрегат, як метафора, є самим колективом, а творче життя групи зіставляється з довгим плаванням, з усіма труднощами і перемогами. Звинуватити реліз у присутності хоча б однієї посередньої композиції складно. Та й MegamasS позбавлений монотонності на відміну від багатьох їх вітчизняних (та й на просторах колишнього СНД) колег по цеху.

Якщо коротко: перед нами кач в його кращому вигляді. Альбом дійсно видався дуже потужним, агресивним, злим, жорстким і жорстоким (в хорошому сенсі). І йому це йде тільки на користь. Робота (як і сам гурт) не монотонна, і слухаючи її не виникає бажання переключитися на інший трек, що є доброю ознакою. ЕР цілісний, без різких стильових стрибків «з вогню – та й в полум’я» і яку-небудь пісню виділити досить не просто. Мене особисто, зачепили вже вищезгаданий «Фрегат», а також «Легіон» (при тому, що ярим фанатом жанру я не являюся). Написання останньої, до речі, відбулося під враженням від подій 2014-го року в Україні, хоча й не відноситься на пряму до революції. Вона про вічні цінності, такі як: любов до своєї землі, повагу предків, усвідомлення себе, як структурної одиниці єдиного національного цілого. Ці речі вище грошей, політики, а в критичних ситуаціях – вище життя. Слухаючи альбом навіть стомлений, відчуваєш приплив сил, хочеться знову битися, лізти на барикади і злобно огризатися у відповідь примхам життя.

Про якість же запису і продюсування навіть не варто говорити, тому як вони бездоганні. І це не дивно, враховуючи, що люди, які входять до складу MegamasS, які працюють разом з ними, далеко не новачки в музичній індустрії.

На останок хочеться навести слова Russа (Руслана Назаренка, вокаліста гурту, автора текстів), які пояснюють сенс ще однієї композиції – «Со.Бой. (Собачий бой)»: «Этот текст я написал под впечатлением от интернет-холиваров по вопросу Украина-Россия. Тысячи людей в один момент начали ненавидеть друг друга. Я заходил на разные паблики посвященные искусству, музыке, фотографии, но везде находились умники, которые затевали спор на тему нашего военного конфликта и политической ситуации, в основном в агрессивной манере, переходя на личности. За Крым ссорились люди, которые никогда не были в Крыму, с кулаками и пеной у рта готовы были отстаивать идеи, озвученные им из телевизора. Мне всё это очень напомнило собачий бой, где хозяева натравливают собак друг на друга, заставляют их драться, а сами делают ставки и развлекаются. Гавканье и пустое сотрясание воздуха перерастают в драку, поле которой собаки остаются с ранами, а хозяева с прибылью»…

Митько Сяржук


Виконавець:
МегамасС
Назва:
Odin 2
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2015
Видавець:
self-released

ПУБЛІКАЦІЇ
МегамасС - Odin
НОВИНИ
МегамасС - Odin
13.02.2014

Киевские спорт-рокеры МегамасС представляют новый EP альбом – «Odin». Скандинавский эпос и символизм, славянская бесшабашность и пацанская романтика замешаны в этом релизе с вкусным метал-саундом

МегамасС. «Его Величество» новый альбом!
НОВИНИ
МегамасС. «Его Величество» новый альбом!
17.09.2012

Независимый лейбл ІншаМузика и Компания Moon Records, чьи совместные релизы неизменно становятся событиями в украинской музыке, представляют шикарный новый альбом киевских спорт-рокеров МегамасС – «Его Величество Удар»

МегамасС: «Пик популярности группы еще не настал»
ІНТЕРВ'Ю
МегамасС: «Пик популярности группы еще не настал»
09.08.2012

Группа МегамасС давно знакома поклонникам украинской альтернативной музыки. МегамасС – уникальный коллектив, он смогл объединить глубокие лирические тексты с искусно выполненным современным металлом. Мы постараемся больше узнать об этом «явлении» украинской музыки. На наши вопросы отвечал идеологический лидер и автор текстов группы, поэт-гопник Денис «Денайс» Дорофеев

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Его Величество Удар
Его Величество Удар
2012
альбом
слухати
Сверхрельеф
Сверхрельеф
2010
альбом
слухати · рецензія
СонКЛІП
Сон · 2013
18 тис. переглядів
КазньКЛІП
Казнь · 2012
44 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
АНОНСИ
Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
09.09.2020

19-20 вересня на українській онлайн-платформі hover.link пройде перший захід — БеZVIZ Pre-party 1.5. Це простір, який максимально відтворює музичний фест у реальності