Odin 2

Odin 2

МегамасС


Фрегат1. Фрегат
Со.Бой2. Со.Бой
Legion (Remastered)3. Legion (Remastered)
Результат ft. Orex4. Результат ft. Orex

Очевидно, що новий ЕР спорт-рокерів MegamasS, який отримав назву «Odin ІІ» і є продовженням попереднього міні-альбому «Odin», планувався вже давно, а тому кожна нота здається вистражданою, а рифи та ідеї – не «штампованими». Не скажу, що це найкращий метал-альбом року, але хлопці вкотре показали свій високий рівень. Хоча, подивимось правді в очі, на вітчизняній сцені лишилося не так багато якісних тяжких гуртів, які гнуть свою лінію, не зважаючи ні на що. Тому «Odin ІІ» в десятку кращих «металевих» релізів 2015 року ввійде точно.

Так треки тут комусь здадуться монотонними, і хітів на перший погляд ніби й немає, але дайте ЕР’шнику шанс. Нехай його плейлист протримається у вашому плеєрі хоча б тиждень, і будьте впевнені він залишиться там надовго. Звичайно, за умови, коли ви знаєте: що таке прогресивний грув метал з хардкором.

Тон всьому альбому задає абсолютно ураганний «Фрегат» (початковий трек просто не має права бути іншим). До слова, текст пісні був написаний після структурних змін в команді, так як нещодавно зі складу MegamasS багато хто випав «за борт». Фрегат, як метафора, є самим колективом, а творче життя групи зіставляється з довгим плаванням, з усіма труднощами і перемогами. Звинуватити реліз у присутності хоча б однієї посередньої композиції складно. Та й MegamasS позбавлений монотонності на відміну від багатьох їх вітчизняних (та й на просторах колишнього СНД) колег по цеху.

Якщо коротко: перед нами кач в його кращому вигляді. Альбом дійсно видався дуже потужним, агресивним, злим, жорстким і жорстоким (в хорошому сенсі). І йому це йде тільки на користь. Робота (як і сам гурт) не монотонна, і слухаючи її не виникає бажання переключитися на інший трек, що є доброю ознакою. ЕР цілісний, без різких стильових стрибків «з вогню – та й в полум’я» і яку-небудь пісню виділити досить не просто. Мене особисто, зачепили вже вищезгаданий «Фрегат», а також «Легіон» (при тому, що ярим фанатом жанру я не являюся). Написання останньої, до речі, відбулося під враженням від подій 2014-го року в Україні, хоча й не відноситься на пряму до революції. Вона про вічні цінності, такі як: любов до своєї землі, повагу предків, усвідомлення себе, як структурної одиниці єдиного національного цілого. Ці речі вище грошей, політики, а в критичних ситуаціях – вище життя. Слухаючи альбом навіть стомлений, відчуваєш приплив сил, хочеться знову битися, лізти на барикади і злобно огризатися у відповідь примхам життя.

Про якість же запису і продюсування навіть не варто говорити, тому як вони бездоганні. І це не дивно, враховуючи, що люди, які входять до складу MegamasS, які працюють разом з ними, далеко не новачки в музичній індустрії.

На останок хочеться навести слова Russа (Руслана Назаренка, вокаліста гурту, автора текстів), які пояснюють сенс ще однієї композиції – «Со.Бой. (Собачий бой)»: «Этот текст я написал под впечатлением от интернет-холиваров по вопросу Украина-Россия. Тысячи людей в один момент начали ненавидеть друг друга. Я заходил на разные паблики посвященные искусству, музыке, фотографии, но везде находились умники, которые затевали спор на тему нашего военного конфликта и политической ситуации, в основном в агрессивной манере, переходя на личности. За Крым ссорились люди, которые никогда не были в Крыму, с кулаками и пеной у рта готовы были отстаивать идеи, озвученные им из телевизора. Мне всё это очень напомнило собачий бой, где хозяева натравливают собак друг на друга, заставляют их драться, а сами делают ставки и развлекаются. Гавканье и пустое сотрясание воздуха перерастают в драку, поле которой собаки остаются с ранами, а хозяева с прибылью»…

Митько Сяржук


Виконавець:
МегамасС
Назва:
Odin 2
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2015
Видавець:
self-released

ПУБЛІКАЦІЇ
МегамасС - Odin
НОВИНИ
МегамасС - Odin
13.02.2014

Киевские спорт-рокеры МегамасС представляют новый EP альбом – «Odin». Скандинавский эпос и символизм, славянская бесшабашность и пацанская романтика замешаны в этом релизе с вкусным метал-саундом

МегамасС. «Его Величество» новый альбом!
НОВИНИ
МегамасС. «Его Величество» новый альбом!
17.09.2012

Независимый лейбл ІншаМузика и Компания Moon Records, чьи совместные релизы неизменно становятся событиями в украинской музыке, представляют шикарный новый альбом киевских спорт-рокеров МегамасС – «Его Величество Удар»

МегамасС: «Пик популярности группы еще не настал»
ІНТЕРВ'Ю
МегамасС: «Пик популярности группы еще не настал»
09.08.2012

Группа МегамасС давно знакома поклонникам украинской альтернативной музыки. МегамасС – уникальный коллектив, он смогл объединить глубокие лирические тексты с искусно выполненным современным металлом. Мы постараемся больше узнать об этом «явлении» украинской музыки. На наши вопросы отвечал идеологический лидер и автор текстов группы, поэт-гопник Денис «Денайс» Дорофеев

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Его Величество Удар
Его Величество Удар
2012
альбом
слухати
Сверхрельеф
Сверхрельеф
2010
альбом
слухати · рецензія
СонКЛІП
Сон · 2013
17 тис. переглядів
КазньКЛІП
Казнь · 2012
42 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

В Україні розпочали ґрунтовне дослідження музичної індустрії
НОВИНИ
В Україні розпочали ґрунтовне дослідження музичної індустрії
11.07.2020

Организаторы приглашают к участию музыкантов и игроков рынка