Кароока
Слухати/придбати:
Google Play

Кароока

Incomer


Кароока1. Кароока

Львівський гурт Incomer презентував свій новий сингл «Кароока». Це перший україномовний трек у репертуарі гурту.

Гліб Кухарук,вокаліст і гітарист гурту: «За всю нашу, так скажемо, музичну кар’єру нам постійно кажуть, що ми пишемо музику ніби до фільмів. Саундтреки, одним словом. Так було, коли ми ще грали інструментальну музику, те саме казали в епоху «пізніх» Mystic Shores (попередній проект учасників Incomer). Тому ми підійшли до цього релізу з думкою, що цю «кінематографічність»варто перетворити у певну фішку нашого продукту. Ці всі думки вилились у використанні симфонічних звуків, трохи експериментальних наборів ефектів.  Хотілося поєднати атмосферу фільмів про кохання середини ХХ сторіччя з дещо космічними музичними фактурами. Чесно, мені синтезатор перед другим приспівом неймовірно нагадує старі добрі фантастичні фільми. Така собі ностальгія за «мієлофоном».

Цю «кіношність» іатмосферу чудово передала Дара Личко в оформленні обкладинки і рухомої анімації.

За словами бас-гітариста Incomer Олександра Мосесова, композиція могла б стати саундтреком до вітчизняного науково-фантастичного фільму.

Олександр Мосесов: «Ця пісня присвячена всім українським жінкам-астронавтам, що закохувались у бортових андроїдів, вона про проблеми будівництва парадних входів на марсіанських колоніях та відсутність належного освітлення при роботі в умовах пониженого тяжіння».

Клавішник IncomerДанило Личко каже, що це той рідкісний випадок, коли композиція «зразу вийшла цілісна і практично не зазнавала змін у тривалому процесі відшліфовування». «Що не властиво для нас, вона від самого початку була романтична. Завжди хотілось поповнити свій
арсенал таким твором»
, - додав музикант.


Виконавець:
Incomer
Назва:
Кароока
Категорія:
Сингли
Рік видання:
2018
Видавець:
self-released
ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Hectic Jelly
Hectic Jelly
2017
сингл
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Магія різдвяної ночі від Тар'ї Турунен: Київський концерт зірвав аншлаг!
ФОТО
Магія різдвяної ночі від Тар'ї Турунен: Київський концерт зірвав аншлаг!
22.12.2017

Різдвяний концерт фінської рок- і оперної співачки, екс-учасниці гурту Nightwish Тар'ї Турунен. Концерт відбувався в супроводі оркестру Kyiv Fantastik Orchestra і Національної капели України «Думка»

Волонтери та Сергій Жадан зняли кліп про очікування захисників з війни
НОВИНИ
Волонтери та Сергій Жадан зняли кліп про очікування захисників з війни
16.04.2018

Благодійний фонд «Повернись живим», письменник Сергій Жадан, учасники гурту «Лінія Маннергейма» презентували кліп на пісню «Колискова», який розповідає жіночі історії очікування захисників з війни.