Hectic Jelly
Слухати/придбати:
Google Play

Hectic Jelly

Incomer


1. Hectic Jelly

Робота над піснею тривала близько півтора року, для нас вона не тільки результат, але і досвід. Вона з тих плодів, що мусить дозріти під дбайливим наглядом.
 
Початок роботи над композицією був в певній мірі викликом собі, починаючи від демо і триваючи через пошук «звуку», «саунду», потрібного настрою і внутрішніх відчуттів і аж до завершення запису та обробки.

Олександр Мосесов (бас-гітарист): «Дуже складна по відчуттям композиція. Викликає велику кількість неоднозначних і складних емоцій, чесно вам скажу - легше бути в цій пісні, аніж бути її слухачем. Для мене це репрезентація буденності нашого життя, всіх наших невтілених надій, руху фізичного без руху духовного. Тяжко відпускати цей трек в люди, коротше кажучи. Було цікаво працювати над нею, поєднати наше “кінематографічне” звучання з деякими мейнстрімовими фішками, шукати натхнення серед музичних жанрів, в сторону яких раніше ми навіть і не дивились».

Хочеться висловити вдячність Дарії Туріній, яка побувала на декількох сесіях запису і не лише хороших порад підкинула, а й збагатила своїм вокалом кульмінацію пісні.
Також дякуємо Дарії Личко за допомогу в арт-оформленні синглу, обкладинка, як і увесь трек, віддає трішки вінтажністю і трішки футуризмом та дрібкою оптимізму, який присутній попри мінорне звучання.

Про назву пісні

Гліб Кухарук (вокаліст): «Чесно, не пам’ятаю, як виникла назва, але слово «jelly» в основному виражало ідею треку, яку можна перефразувати як «пошуки підтримки при потопанні у собі». «Желе» в даному випадку це така психологічна субстанція, яка неминуче живе в кожному і топить в собі його прагнення до життя, більше чи менше, в кожного як. І в сюжеті пісні є так звана «персона-герой», покликана звільнити (або принаймні послабити) страждання головного героя. А слово «hectic» самотужки винирнуло з контексту аби додати ще більшої нестійкості. Його можна перекласти як «неспокійний», «гарячковий», є і більш моторошне трактування як «туберкульозний». Тут є деяке співставлення із сучасним ритмом життя, метушливим, в якому ми і потопаємо, як в желе, не встигаючи насолодитись прекрасними миттєвостями. Так з’явилось наше «hectic jelly», або ж «гарячкове», «нестабільне желе», зрозуміти можна по-всякому. Словосполучення мені настільки сподобалось, що навіть думав так назвати реформований колектив, але ідею відкинули через складність назви. Ну і звичайно ця фраза красується у кожному приспіві, як «лозунг».


Виконавець:
Incomer
Назва:
Hectic Jelly
Категорія:
Сингли
Рік видання:
2017
Видавець:
self-released

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Зграя
Зграя
2019
сингл
слухати
Кароока
Кароока
2018
сингл
слухати
Sensuality
Sensuality
2018
сингл
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Cardinal Birds: Якщо мати мету і багато працювати - можливо все!
ІНТЕРВ'Ю
Cardinal Birds: Якщо мати мету і багато працювати - можливо все!
26.12.2018

Різниця між музичними стилями нівелюється, про філософію годі й казати. Панк вже не той, скажете ви - можливо.. в ньому вже немає того бунту і протесту, але все ще вирує кураж свободи та дух молодості

ДунайськаСіч2019: Рок - це свобода, енергія і самовираження!
АНОНСИ
ДунайськаСіч2019: Рок - це свобода, енергія і самовираження!
23.06.2019

Саме ці поняття вкладають організатори у назву. Насправді ж, фестиваль є мультикультурним, і всі, хто наприкінці червня завітає на свята до Ізмаїлу, зможуть знайти на фестивалі щось цікаве для себе