Hectic Jelly
Слухати/придбати:
Google Play

Hectic Jelly

Incomer


1. Hectic Jelly

Робота над піснею тривала близько півтора року, для нас вона не тільки результат, але і досвід. Вона з тих плодів, що мусить дозріти під дбайливим наглядом.
 
Початок роботи над композицією був в певній мірі викликом собі, починаючи від демо і триваючи через пошук «звуку», «саунду», потрібного настрою і внутрішніх відчуттів і аж до завершення запису та обробки.

Олександр Мосесов (бас-гітарист): «Дуже складна по відчуттям композиція. Викликає велику кількість неоднозначних і складних емоцій, чесно вам скажу - легше бути в цій пісні, аніж бути її слухачем. Для мене це репрезентація буденності нашого життя, всіх наших невтілених надій, руху фізичного без руху духовного. Тяжко відпускати цей трек в люди, коротше кажучи. Було цікаво працювати над нею, поєднати наше “кінематографічне” звучання з деякими мейнстрімовими фішками, шукати натхнення серед музичних жанрів, в сторону яких раніше ми навіть і не дивились».

Хочеться висловити вдячність Дарії Туріній, яка побувала на декількох сесіях запису і не лише хороших порад підкинула, а й збагатила своїм вокалом кульмінацію пісні.
Також дякуємо Дарії Личко за допомогу в арт-оформленні синглу, обкладинка, як і увесь трек, віддає трішки вінтажністю і трішки футуризмом та дрібкою оптимізму, який присутній попри мінорне звучання.

Про назву пісні

Гліб Кухарук (вокаліст): «Чесно, не пам’ятаю, як виникла назва, але слово «jelly» в основному виражало ідею треку, яку можна перефразувати як «пошуки підтримки при потопанні у собі». «Желе» в даному випадку це така психологічна субстанція, яка неминуче живе в кожному і топить в собі його прагнення до життя, більше чи менше, в кожного як. І в сюжеті пісні є так звана «персона-герой», покликана звільнити (або принаймні послабити) страждання головного героя. А слово «hectic» самотужки винирнуло з контексту аби додати ще більшої нестійкості. Його можна перекласти як «неспокійний», «гарячковий», є і більш моторошне трактування як «туберкульозний». Тут є деяке співставлення із сучасним ритмом життя, метушливим, в якому ми і потопаємо, як в желе, не встигаючи насолодитись прекрасними миттєвостями. Так з’явилось наше «hectic jelly», або ж «гарячкове», «нестабільне желе», зрозуміти можна по-всякому. Словосполучення мені настільки сподобалось, що навіть думав так назвати реформований колектив, але ідею відкинули через складність назви. Ну і звичайно ця фраза красується у кожному приспіві, як «лозунг».


Виконавець:
Incomer
Назва:
Hectic Jelly
Категорія:
Сингли
Рік видання:
2017
Видавець:
self-released
ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Кароока
Кароока
2018
сингл
слухати
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Магія різдвяної ночі від Тар'ї Турунен: Київський концерт зірвав аншлаг!
ФОТО
Магія різдвяної ночі від Тар'ї Турунен: Київський концерт зірвав аншлаг!
22.12.2017

Різдвяний концерт фінської рок- і оперної співачки, екс-учасниці гурту Nightwish Тар'ї Турунен. Концерт відбувався в супроводі оркестру Kyiv Fantastik Orchestra і Національної капели України «Думка»

Way Station представить новий студійний альбом
АНОНСИ
Way Station представить новий студійний альбом
27.02.2018

Третього березня київська instrumental/post-metal команда Way Station представить новий студійний альбом на сцені MonteRay Live Stage