Heavens

Heavens

Illusions


1. Heavens
2. Відпусти
3. Ілюзія
4. Dance Of Fire
5. Колискова
6. Restless
7. Сяй
8. Infinity
9. Найпрекрасніша
10. Illusion
11. Серце
12. Soul Waltz
13. Dream
14. Дівчина-Мрія
ВСІ ТРЕКИ

Гурт Illusions випустив дебютний альбом під назвою «Heavens». Платівка включає в собі 12 треків, серед яких 6 – інструментальні. Диск вийшов у кращих традиціях неокласичного року, якого, слід визнати, в нашій країні не сильно часто й зустрінеш. Композиції набули акустичного звучання, яке поєднало в собі гітару, віолончель і фортепіано. За допомогою цих трьох лише інструментів створилась космічна, казкова, небесна (яка завгодно!) Музика – з великої літери!

Як вже було сказано, половина треків альбому – інструментальні композиції. Але вони мають, на одному рівні із піснями, дуже гарно сприйнятися слухачем. Особисто в мене так і сталося: дуже вже гармонійно instrumental переходить у поетичну лірику і навпаки. Складовою всієї платівки є емоції. Та ці емоції, відчувається, одночасно і спокійні і бурхливі – ніби океан. Здається ж, саме такою має бути неокласика. Щоправда, деякі пісні вийшли більш академічними, деякі більш роковими. Але це придає ще більшого колориту творчості Illusions, який вони вдало передали нам за допомогою дебютника.

Взагалі, прослухавши «Heavens» кілька разів, я зрозумів, що учасники колективу заслуговують високих оцінок. Вони не бояться експериментувати зі структурою своїх композицій. У всіх треках присутній так званий «піковий» - очікуваний слухачем момент, коли ти відчуваєш всю ту енергетику пісні.

Окремо хочеться виділити наступні композиції: «Відпусти», «Ілюзія», «Колискова», «Серце», «Dreams» та «Дівчина-мрія». Дані треки вразили найбільше і з першого разу. До речі, останні два йдуть бонусами, так як належать вони «перу» Єгора Грушина та гурту Місто Казкових Мрій, учасниками якого є вокаліст-гітарист Андрій Бочко і віолончелістка Роксолана Пахолків.

Також, до речі, порадувала і якість запису даної платівки, що говорить про відповідальний підхід групи до музичної творчості.

Особиста оцінка: 9/10


Виконавець:
Illusions
Назва:
Heavens
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2012
Видавець:
Наш Формат

ПУБЛІКАЦІЇ
«Дев’ятка» від Illusions! Новий альбом на підході
ІНТЕРВ'Ю
«Дев’ятка» від Illusions! Новий альбом на підході
04.12.2013

Львівський гурт Illusions вже відомий шанувальникам української рок музики з різних куточків України. Поєднання атмосферної музики, душевної лірики та гарних емоцій, що виникають після прослуховування композицій – це і є «Illusions». І от колектив представляє нову студійну роботу, яка вийде на початку грудня. Диск має назву «9». Отже, 9 питань для лідера гурту – Андрія Бочка – стосовно альбому

Illusions завітає до Києва з сольним концертом
АНОНСИ
Illusions завітає до Києва з сольним концертом
05.04.2012

21 квітня львівський гурт Illusions завітає до Києва з сольним концертом, щоб представити свій перший альбом.

Illusions: «В дитячих казках інколи трапляються дуже дорослі і мудрі фрази»
ІНТЕРВ'Ю
Illusions: «В дитячих казках інколи трапляються дуже дорослі і мудрі фрази»
14.02.2012

Проект, що об'єднав у собі всього трьох музикантів. Музикантів-професіоналів, музикантів-ліриків, музикантів-романтиків, неокласиків, майже «казкарів». Illusions – хто чи що це? Це те, що пробиває сірі хмари яскравими променями тепла. Це ті, хто дарує в українській музиці ковток свіжого повітря. А детальніше про новий неокласичний проект розказав у великому інтерв’ю вокаліст гурту Андрій Бочко

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
9
9
2013
альбом
слухати · рецензія
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
НОВИНИ
Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
02.05.2022

«Досить» – це гімн воїнам, які зараз захищають українську землю та незалежність від воєнної агресії Росії