Under The Floor

Under The Floor

Fontaliza


1. Spineless and Sublime
2. Anarchy is on my Mind
3. Angry Young Man
4. Leviathan
5. Under The Floor
6. Unsung Hero
7. The Blues
8. Melancholy
9. Cure For My Pain
ВСІ ТРЕКИ

29 березня, в Києві гурт Fontaliza презентував свій свіжий альбом під назвою «Under The Floor». Вихід даної платівки, до речі, особисто я б відніс до однієї з найвагоміших подій української музичної індустрії цього року (півріччя – так точно). Тут питання навіть не так у якості матеріалу альбому, як у тому, що Fontaliza давно уже полюбилася слухачам із різних міст, тому студійні роботи – це підбиття певного етапу творчості (після якого гурт, я впевнений, вийде на вищий рівень) і дуже хороший подарунок фанам.

Альбом Under The Floor – це створіння із головою Muse та тілом Placebo. Платівка вийшла дуже різноплановою. Можна тут знайти як і ліричні композиції (язик не повертається назвати їх «мєдляками») («Under The Floor»), так і мега-драйвові («Angry Young Man»), так і «качові» («Anarchy is on my Mind»). Головні теми альбому відповідають запитам часу – революція і свобода.

Можна відзначити ще й «Unsung Hero» - легка композиція, можливо, навіть, комусь здасться, що вона не вписується в загальну концепцію матеріалу… Але – в тому і «фішка», що ніякої концепції нема! Не багато колективів збирають «під однією маркою» бріт-поп, класичний рок, інді та ще й поп-панк. Власне, вищезгадана «Unsung Hero» могла б «крутитися» на хвилях популярних радіостанціях, якби не гітарні та ударні партії в середині пісні, які надають композиції забарвлення справжнього рок-н-ролу! Видно, що музиканти «кайфують» від того, що роблять. Це, напевно, і є справжньою запорукою успіху.

До речі, дуже чіпляють спокійні композиції, що не дивно, з урахуванням того, що Паша Холошев – майстер виконання проникливою лірики, а манера гри музикантів надає таким пісням певної загадковості. Один з яскравих прикладів – заголовна пісня «Under The Floor». Ця лірична балада не може лишити байдужим. До речі, на цю пісню вже був відзнятий кліп, прем’єра якого відбудеться дуже скоро. Також варта уваги справжня історія кохання – «Cure for my Pain» (улюблена композиція вокаліста; напевно, тому вона чи не найбільше насичена відвертими емоціями).

А ще динамічна та драйвова пісня «Spineless and Sublime» безперечно гідна стати хітом!

Яким чином резюмувати все вищесказане про альбом… Добре? Так! Якісно? Так! Потужно і цілісно? Так! Присутня певна іскра, яка дозволяє припустити, що ця музика ЖИТИМЕ. Цим альбомом Fontaliza підняла планку на високий рівень. Тому в наступному релізі прийдеться викладатися вже не на 100, а на 200 відсотків! Хоча, впевнений, хлопцям це буде під силу.

Запис проводився на студії «Spivaki Records». Це унікальна місце, яке знаходиться в Ізюмському лісі – в 20 км від цивілізації. Найближчий аналог такої студії знаходиться в Англії. Мастеринг альбому проводився у США – в місті Нешвілл.

Автор обкладинки альбому – друг групи – Антон VOSMOY.

Митько Сяржук


Виконавець:
Fontaliza
Назва:
Under The Floor
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2014
Видавець:
self-released

ПУБЛІКАЦІЇ
Павел Холошев, Fontaliza: «В порыве бурных эмоций могу процитировать Гёте»
ІНТЕРВ'Ю
Павел Холошев, Fontaliza: «В порыве бурных эмоций могу процитировать Гёте»
23.08.2016

Холошев не скрывает, что ребята из Fontaliza испытывают ностальгию по родным местам, на досуге вспоминая о рок-н-ролльных буднях шахтёрского региона. Рассказывает о дружбе с Sinoptik, выступлении на стадионе, о новом альбоме и многом другом

Fontaliza: «Свобода и революция!»
ІНТЕРВ'Ю
Fontaliza: «Свобода и революция!»
08.03.2014

Сегодня Fontaliza – один из самых перспективных коллективов украинской рок-сцены, который стремительно набирает обороты и все новых и новых поклонников. В их послужном списке уже имеется один альбом. А в середине марта выходит второй лонгплей, который получил название «Under The Floor». Именно это событие стало причиной нашего интервью с лидером группы – Павлом Холошевым

Fontaliza: «У нас тут либо музыканты, либо шахтеры»
ІНТЕРВ'Ю
Fontaliza: «У нас тут либо музыканты, либо шахтеры»
23.08.2013

Fontaliza – рок-трио с Горловки. Парни играют мелодичный пост-панк, местами с «гранжевым» привкусом, плюс немного альтернативы и вечно живого рок-н-ролла. В общем, в духе вышеперечисленных корифеев жанра. Группа отыграла множество как сольных концертов так и cover-party по всей Украине, выпустила качественный демо-альбом и готовится презентовать новые творения в лице свежих релизов и клипов. О творчестве ФОНТАЛИЗЫ, о планах на будущее, и о «Гимне Ливерпулю» рассказал лидер группы Павел Холошев

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Фірмові Рухи
Фірмові Рухи
2019
альбом
Born in coal dust
Born in coal dust
2017
альбом
слухати
АмазонкаКЛІП
Амазонка · 2019
72 тис. переглядів
ТваринаКЛІП
Тварина · 2018
590 тис. переглядів
Повільний Рок-н-РолКЛІП
Повільний Рок-н-Рол · 2018
217 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
НОВИНИ
Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
19.07.2020

Автор і натхненник поп-групи Ampula Seven, блек-метал команди Haissem і формації Sunset Forsaken, про те, що внутрішня потреба у творчості важливіше зовнішніх стимулів