Intro

Intro

Coreadore


1. Inrto
2. Beat
3. Cry, baby, cry
4. Heart filled with pain
5. Black Sea
6. Chicky Waka
7. Lay me down
8. Discovery
ВСІ ТРЕКИ

Гурт СOREADORE і їх альбом «Intro»… Англомовний матеріал київських альтернативщиків, які, безперечно, заслуговують уваги.

«Intro» - дебютна робота групи, що відображає, за словами музикантів, шлях її не тільки музичного, але й життєвого пошуку. Досить сміливе, органічне і мелодійне суміщення електроніки, живого драйву та сучасних тенденцій звучання, яка має бути покликаним здобути інтерес як у музичних критиків, так і слухачів, в музиці не професійно, так би мовити, освічених.

Стилістичний спектр матеріалу, що представлений на платівці, досить широкий: від легких, «прозорих» композицій до психоделічних, важких гітарних «вибухів». Любителів музичної думки та філософії також не залишить байдужим винахідливий і клопітливий підхід до аранжування та інструментальних партій.

Звичайно, як і будь-яка інша справді авторська музика, СOREADORE може «торкати» або не викликати вибухових емоцій, та за межами питань смаку залишається очевидна чесність і незаангажованість творчості музикантів тим чи іншим штучним, «пластмасовим» форматом, стадною модою та іншими бичами вітчизняних музикантів і сучасного «ринку мистецтва». Ймовірно, це і стало запорукою яскраво вираженої індивідуальності колективу.

Творчість гурту, та їх альбом, є вдалим прикладом «акуратного новаторства» - сучасної оригінальної музики, що залишається в руслі мейнстріму, доступною не тільки музичним поціновувачів, але і простому слухачеві.

Особливу увагу треба звернути на потужну «Chicky Waka», трохи ліричнішу «Cry, baby, cry», космічно-магічну «Black Sea» і дещо, навіть, тріп-хопову «Lay me down».

СOREADORE – свіже явище музичної сцени, яке складно визначати ярликом того чи іншого музичного напряму, або прямо порівнювати з кимось із відомих виконавців. Але, принаймні, дана платівка нагадує стилістично альтернативу із сумішшю електроніки, плюс – елементи фанку, прогресивного року, тріп-хопу та фюжну.

Музиканти кажуть про платівку так:

«В даний альбом було вкладено дане нам бачення музики. Ми не знаємо, скількох вдасться «зачепити», скількох здивувати, у скількох пробудити небайдужість, ми раді ділитися тим, що свого часу торкнулося і не залишило байдужими нас. В основу були покладені чесність і працьовитість, ми дуже старалися йти за музикою, не ламаючи її своїм марнославством.

Результат цієї роботи представляється нам свого роду вступним словом, музичною прелюдією до того світу, який відкривається для нас по-іншу сторону видимої буденності. Ми віримо в те, що мета музики – не просто розвеселити, або дати людині черговий привід забутися. Її завдання – вирвати з безділля, підняти очі вгору і, далі, у всередину – до того, що живе і нагадує про себе в кожному, того, шепіт і аромат чого так часто і так агресивно сьогоднішній світ намагається заглушити».


Виконавець:
Coreadore
Назва:
Intro
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2011
Видавець:
self-released

ПУБЛІКАЦІЇ
Coreadore - пердставили дебютный диск «Intro»
НОВИНИ
Coreadore - пердставили дебютный диск «Intro»
31.10.2011

«Intro» – дебютная работа группы, отображающая путь её не только музыкального, но и жизненного искания. Достаточно смелое, при этом органичное и мелодичное совмещение живого драйва, электроники и мировых тенденций звучания призвано снискать одобрение как музыкальных критиков, так и людей в музыке неискушенных

ДОСЬЄ РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
АНОНСИ
Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
09.09.2020

19-20 вересня на українській онлайн-платформі hover.link пройде перший захід — БеZVIZ Pre-party 1.5. Це простір, який максимально відтворює музичний фест у реальності