Intro

Intro

Coreadore


1. Inrto
2. Beat
3. Cry, baby, cry
4. Heart filled with pain
5. Black Sea
6. Chicky Waka
7. Lay me down
8. Discovery
ВСЕ ТРЕКИ
К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке

Гурт СOREADORE і їх альбом «Intro»… Англомовний матеріал київських альтернативщиків, які, безперечно, заслуговують уваги.

«Intro» - дебютна робота групи, що відображає, за словами музикантів, шлях її не тільки музичного, але й життєвого пошуку. Досить сміливе, органічне і мелодійне суміщення електроніки, живого драйву та сучасних тенденцій звучання, яка має бути покликаним здобути інтерес як у музичних критиків, так і слухачів, в музиці не професійно, так би мовити, освічених.

Стилістичний спектр матеріалу, що представлений на платівці, досить широкий: від легких, «прозорих» композицій до психоделічних, важких гітарних «вибухів». Любителів музичної думки та філософії також не залишить байдужим винахідливий і клопітливий підхід до аранжування та інструментальних партій.

Звичайно, як і будь-яка інша справді авторська музика, СOREADORE може «торкати» або не викликати вибухових емоцій, та за межами питань смаку залишається очевидна чесність і незаангажованість творчості музикантів тим чи іншим штучним, «пластмасовим» форматом, стадною модою та іншими бичами вітчизняних музикантів і сучасного «ринку мистецтва». Ймовірно, це і стало запорукою яскраво вираженої індивідуальності колективу.

Творчість гурту, та їх альбом, є вдалим прикладом «акуратного новаторства» - сучасної оригінальної музики, що залишається в руслі мейнстріму, доступною не тільки музичним поціновувачів, але і простому слухачеві.

Особливу увагу треба звернути на потужну «Chicky Waka», трохи ліричнішу «Cry, baby, cry», космічно-магічну «Black Sea» і дещо, навіть, тріп-хопову «Lay me down».

СOREADORE – свіже явище музичної сцени, яке складно визначати ярликом того чи іншого музичного напряму, або прямо порівнювати з кимось із відомих виконавців. Але, принаймні, дана платівка нагадує стилістично альтернативу із сумішшю електроніки, плюс – елементи фанку, прогресивного року, тріп-хопу та фюжну.

Музиканти кажуть про платівку так:

«В даний альбом було вкладено дане нам бачення музики. Ми не знаємо, скількох вдасться «зачепити», скількох здивувати, у скількох пробудити небайдужість, ми раді ділитися тим, що свого часу торкнулося і не залишило байдужими нас. В основу були покладені чесність і працьовитість, ми дуже старалися йти за музикою, не ламаючи її своїм марнославством.

Результат цієї роботи представляється нам свого роду вступним словом, музичною прелюдією до того світу, який відкривається для нас по-іншу сторону видимої буденності. Ми віримо в те, що мета музики – не просто розвеселити, або дати людині черговий привід забутися. Її завдання – вирвати з безділля, підняти очі вгору і, далі, у всередину – до того, що живе і нагадує про себе в кожному, того, шепіт і аромат чого так часто і так агресивно сьогоднішній світ намагається заглушити».


Исполнитель:
Coreadore
Название:
Intro
Категория:
Альбомы
Год издания:
2011
Издатель:
self-released

ПУБЛИКАЦИИ
Coreadore - пердставили дебютный диск «Intro»
НОВОСТИ
Coreadore - пердставили дебютный диск «Intro»
31.10.2011

«Intro» – дебютная работа группы, отображающая путь её не только музыкального, но и жизненного искания. Достаточно смелое, при этом органичное и мелодичное совмещение живого драйва, электроники и мировых тенденций звучания призвано снискать одобрение как музыкальных критиков, так и людей в музыке неискушенных

ДОСЬЕ РЕКОМЕНДАЦИИ
No comment
НОВОСТИ
No comment
24.03.2022

No comment

Фронтмены групп The Gitas и O.Torvald – представили общую песню
НОВОСТИ
Фронтмены групп The Gitas и O.Torvald – представили общую песню
02.05.2022

«Досить» – это гимн воинам, которые сейчас защищают украинскую землю и независимость от военной агрессии России