У світі тіней

У світі тіней

Чорна Рада


У світі тіней1. У світі тіней
Білосніжка2. Білосніжка
Час3. Час
Дощ4. Дощ
Брама5. Брама
Неоновий світ6. Неоновий світ
Коли впаде завіса7. Коли впаде завіса
Сповідь божевільного8. Сповідь божевільного
Страх9. Страх
Ми - люди10. Ми - люди
Пустеля11. Пустеля
Забута країна12. Забута країна
20:1313. 20:13
ВСІ ТРЕКИ

Нещодавно «Чорна Рада» презентувала свій дебютний альбом. Усього в творіння увійшло тринадцять композицій, вінчає які – інструментальна «20:13». Платівка вийшла досить вдалою. З перших секунд стає зрозумілим, що не дарма альбом готувався так довго: цікава насичена музика, розумні й не банальні тексти, якісний запис, одухотворений оперний голос фронт-мена викликають до себе прихильність і симпатію.

«У світі тіней» містить лише відбірні композиції колективу. Альбом записувався протягом зими-весни 2011 року, до цього процесу долучилося одразу кілька провідних київських студій звукозапису. А фінальне зведення і мастеринг відбулися у Москві.

Для максимальної ефективності та задля того, аби передати свій оригінальний «саунд» (що, за словами самих учасників гурту, особливо важливо), процес накопичення матеріалу і його зведення було вирішено робити у різних місцях.

Слід сказати також, що з 2004-го року змінився і склад колективу і напрям музики, але команда продовжує творити і доводити той факт, що лише той, хто прагне своєї мети – досягає успіху. Для Чорної Ради небайдужий процес розвитку і становлення української рок-музики. Відчувається, що у дебютному альбомі було поєднано прогресивні ідеї і концепції зі сталими канонами якісної музики.

«Кожна пісня платівки, своїм неповторним звучанням, переносить нас у нові історії та світи. Від лірики до суворої реальності комп’ютерної ери, від віршів Симоненка до рок-опери і далі, у лагідну колискову», - як влучно в своєму блозі написала авторка… І з цим не посперечаєшся. Послухайте, переконаєтесь самі.

Презентація альбому відбулася у Києві, 25 вересня 2011 року. На ній також відбувся показ дебютного кліпу Чорної Ради на пісню «Час». Над кліпом працювала молода та талановита знімальна група під керівництвом Тараса Семенюка.

Хочеться подякувати за допомогу у підготовці матеріалу Дмитрові Берку.


Виконавець:
Чорна Рада
Назва:
У світі тіней
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2011
Видавець:
self-released

ПУБЛІКАЦІЇ
Чорна Рада: «До цього альбому ми росли більше п’яти років»
ІНТЕРВ'Ю
Чорна Рада: «До цього альбому ми росли більше п’яти років»
01.11.2011

Нещодавно київський метал-гурт «Чорна Рада» випустив дебютний альбом, що отримав назву «У світі тіней». Быльше про альбом та сам гурт у розмові з Володимиром Щербініним, продюсером «дебютника», бас-гітаристом і другим вокалістом гурту

Чорна Рада, Моноліт і Долоні в Барвах
НОВИНИ
Чорна Рада, Моноліт і Долоні в Барвах
25.02.2008

24 лютого у клубі Барви відбувся концерт за участі гуртів Чорна Рада, Моноліт і Долоні. Незважаючи на те, що саме у цей день в Києві відбувались такі дійства як фестиваль Рок ластівки у Бінго і концерт гурту Епідемія, Барви були заповнені і ніщо не змогло завадити шаленому драйву.

Чорна Рада - отработали классно, победили, вышли в финал, понравились зрителям
НОВИНИ
Чорна Рада - отработали классно, победили, вышли в финал, понравились зрителям
13.10.2005

По итогам отчетной дуэли место в нем зарезервировала группа «Черна рада» из Белой Церкви. Группа только вышла на сцену, и уже сразу всем было понятно – это уровень! Все музыканты в потрясающе красивых сценических костюмах, притом, не просто в «ширпотребе», а, на мой взгляд, в «эксклюзивных» одеждах, скорее всего, специально пошитых для коллектива. Здорово отработала скрипка, да, черт подери!, все здорово отработали! Группа очень понравилась, очень!

ДОСЬЄ РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

В Україні розпочали ґрунтовне дослідження музичної індустрії
НОВИНИ
В Україні розпочали ґрунтовне дослідження музичної індустрії
11.07.2020

Организаторы приглашают к участию музыкантов и игроков рынка