Listen Loud

Listen Loud

Cherry-Merry


1. Rock'n'Rolla
2. The Dark Side
3. More Fire
4. Braces
5. My Cat
6. Britannic
7. Madman's Pray
8. Que Pasa?
9. Talking
10. The Word Is Your Arms
11. Right Now
12. Rave
13. Kryptonite
ВСІ ТРЕКИ

Дебютна платівка миколаївського колективу Cherry-Merry «Listen Loud» стала підсумком тривалої копіткої роботи хлопців у співпраці зі студією звукозапису Galaxy Records і Костянтином Пижовим, музикантом білоруської групи The Toobes. У трек-лист увійшло 13 забійних англомовних треків, частина з яких раніше видавалися синглами. «Rock’n’Rolla» і «More Fire» вже довгий час ще до виходу релізу звучали в ефірах українських телеканалів і радіостанцій, й на дані композиції були зняті яскраві відеокліпи.

У музичному плані диск являє собою фірмовий мікс класичного рок-н-ролу, британського indie та альтернативного року. Наелектризований вокал, зразкові гітари і термоядерна ритм-секція. Можливо, прозвучить дещо пафосно, але Cherry-Merry роблять у вітчизняній музиці те, що, наприклад, Хемінгуей робив в літературі: без «фішок», без студійних перегинів, мінімальними виразними засобами домагаються максимального емоційного відгуку. Неможливо противитися цьому нехитрому і бронебійними саунду. Не можна встояти перед цими простими ритмами, що викликають відчуття, ніби вони знайомі тобі сто років. При цьому, відчуття вмілої стилізації «під ретро 90-х», хитромудрого продюсерського задуму або так званої «нової щирості», вистражданої в низці гаражних експериментів, немає і близько. Прийшли. Розчохлили гітари – і дали жару такого, що «хоч стій, хоч падай». Вважайте мене наївним ідеалістом, але я впевнений, що настільки разючого класного результату в наші дні можна домогтися одним єдиним способом – потрібно си-и-ильно вірити в те, чим займаєшся. Хлопцям це вдається, судячи з усього.

Альбом «Listen Loud» це прямолінійність, сприйнята, як «чіткий» порятунок від нудьги. Цю музику не треба верифікувати (це вже зроблено за нас), не треба розкривати (бо в неї зовсім інші цілі), не треба розбирати на окремі елементи. Загалом, класний рок-альбом. Якби Cherry-Merry з’явилися із своєю музикою (в Україні, звичайно) на початку нульових, то до їх творчості стовідсотково додавали б приставки на кшталт: «музика з яйцями», «вогонь», «кач» і «стопудняк!» А так, просто – до біса кльовий рок-альбом!

На думку учасників групи, альбом «Listen Loud!» – це симбіоз мелодійного британського indie і напористого гітарного американського «гаражного року» – grunge, що відбувся в нелегких умовах незалежної української сцени.

До речі, провокаційна обкладинка альбому не пройшла цензуру на iTunes, і команда змушена була відкоригувати картинку, щоб не шокувати консерваторів і домогосподарок.

В плеєр рекомендовано залити: «Rock’n’Rolla», «More Fire», «My Cat», «¿Que Pasa?», «Rave», «Right Now» (інші – за смаком).

Митько Сяржук


Виконавець:
Cherry-Merry
Назва:
Listen Loud
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2014
Видавець:
ІншаМузика

ПУБЛІКАЦІЇ
Listen Loud! – слушай громко Cherry-Merry
НОВИНИ
Listen Loud! – слушай громко Cherry-Merry
07.10.2014

Независимый лейбл IншаМузика и компания Moon Records продолжают выпуск лучших альбомов украинской рок-сцены! На сей раз мы горды выпустить в свет дебютный полноформатный альбом группы Cherry-Merry - “Listen Loud!”

Cherry-Merry: Поколение новой украинской музыки готово!
ІНТЕРВ'Ю
Cherry-Merry: Поколение новой украинской музыки готово!
12.09.2013

Cherry-merry – украинская рок-группа, основанная 2010 года в Николаеве. Стилистику и манеру звучания группы можно охарактеризовать как оригинальную смесь мелодичного британского indie и напористого гитарного американского «гаражного рока» - grunge. Группа выпустила первый EP, приняла участие в нескольких масштабных украинских фестивалях. Сейчас Cherry-merry активно выступает в разных городах и странах и работает над новым альбомом. О творческих мечтах, «николаевской» рок-волне, и просто о жизни – музыканты группы

ДОСЬЄ
Cooca-CoolahКЛІП
Cooca-Coolah · 2015
17 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Сергій Міхалок заспівав свою культову пісню Воїни світла українською
НОВИНИ
Сергій Міхалок заспівав свою культову пісню Воїни світла українською
13.07.2022

Сергій Міхалок та гурт Ляпіс Трубецькой презентували новий сингл та відеокліп на пісню Воїни світла українською мовою. Переклад пісні зробив український поет, активіст та волонтер Сергій Жадан