РЕДАГУВАТИ
Безодня

Безодня

легка
Гурт «Безодня» бере свій початок з березня 2005-го року, коли двом безнадійно закоханим в музику хлопцям спало на думку втілити в життя спільну мрію, а саме, творити і бути почутими. А звали цих зухвальців Банашко Олександр (гітара-вокал), та Мельник Михайло (гітара).

Одразу ж було сформовано стартову четвірку, до складу якої входили: Клак Віталій (барабани) та Когут Ігор (бас-гітара). Не пройшло й місяця, а новоспечений Рок-бенд відбамбурив свій перший концерт. Невдовзі до гурту приєднався Левченко Сергій (гітара), додавши музиці гурту більше мелодизму та різнопланових цікавих рифів. А Сашко змінив амплуа обмежившись лише вокалом. Трохи згодом відбувся ряд концертів. Концерти з різними «панк» та «дез» гуртами, клуб «П’ятий елемент», де хлопців, мабуть, ніколи не забудуть, участь в акціях «Молодь проти Сніду», акція на підтримку «Телефону довіри». Далі на хлопців чекав дуже відповідальний виступ, їх запросили зіграти на розігріві у гурту «Таліта Кум», на цей концерт вони вийшли під назвою «Безодня»! Виступ був вдалим, Юлія Міщенко залишилась задоволена, «Безодня» звісно - також.

Весною, як це не прикро, гурт залишає бас-гітарист (Ігор пішов виконувати борг перед Вітчизною). Але ж зупиняти мрію яка перетворювалась в реальність ніхто не хотів. Отож, хлопці запросили свого старого знайомого Брагіна Олексія пограти з ними, доки вони не знайдуть собі басиста. Відігравши з «Безоднею» ще два концерти, один з яких був у м. Кам’янець-Подільський, Олексіюдуже сподобалась музика гурту і він виявив бажання бути постійним учасником гурту – інших також влаштовувала участь Олексія.

В кінці зими хлопці почали записуватись на маленькій аматорській студії, де записали пісні «Загублені люди» та «Не забувай». Ці дві пісні, а також концертні записи, швидко розійшлись по місту та за його межами. «Безодня» продовжує творчо збагачуватись, дає концерти на радість собі та навколо присутнім!!! Не так давно вони відіграли ще два концерти у місцевому Арт – пабі.

Нещодавно «Безодню» запросили зіграти на деяких літніх фестивалях, один з яких «Тарас Бульба». Хлопці гарно «засвітилися», і записали ще одну пісню «Сила води». Але на цьому не закінчилися їхні веселі подорожі, вони відіграли ще одну програму на Тернопільській «Висадці», а у жовтні на «Нівроку», що безумовно говорить про прагнення досягти своєї мети. Але на цих відомих фестивалях з гуртом грав уже інший, безумовно талановитий барабанщик – Домбровський Володимир (екс.DRIVE), який дуже вдало «вписався» - у веселий і привітний колектив.

На протязі місяця, (в жовтні 2006 року) гурт покинули двоє учасників - Левченко Сергій, та Брагін Олексій, через розбіжність музичних поглядів, але хлопці, не опускаючи рук, швидко запросили до себе не менш талановитіших юнаків. Гітарист Вебер Євген (екс. «DRIVE») та бас-гітарист Тимченко Микола (екс. «The Хлопці», «5-й Корпус»), які з задоволенням прийняли цікаву пропозицію. Тим часом, гурт дедалі більше стає популярним, привертаючи увагу з боку різних людей та організацій, що надали їм свою підтримку.

Вже у новому складі гурт виступив на відбірковому фестивалі «Червона Рута-2006», де зайняв перше місце. Одразу після цього, хлопці вирішують, що в них набралось достатньо музичного матеріалу щоб записати дебютний альбом. Тому на початку 2007 року, після ще кількох концертів, БЕЗОДНЯ сідає у студію, де до серпня нарешті записує та зводить «НЕ МОВЧИ!», який скаладається з 11 треків, що були ретельно відібрані зі всього матеріалу… Історія гурту буде поступово оновлюватись..

Cостав:
Банашко Олександр - вокал;
Мельник Міша - гітара;
Вебер Євгеній - гітара;
Тимченко Микола - бас;
Домбровський Вова - барабани.ПУБЛІКАЦІЇ
Безодня про новий альбом «Радіохулігани»
ІНТЕРВ'Ю
Безодня про новий альбом «Радіохулігани»
22.05.2014

Безодня – молода і перспективна рок-група із Хмельницького. У неї вже є тисячі шанувальників по всій країні та за її межами, а 23 травня відбудеться реліз нового альбому, який має назву «Радіохулігани». Вокаліст та лідер гурту Олександр Банашко повідав деякі деталі платівки

Рок з молоком #2. Безодня
РОК З МОЛОКОМ
Рок з молоком #2. Безодня
27.07.2011

Гурт Безодня – ще один феномен українського року. Молоді хлопці, молода команда, яка хоч і часто змінювала склад, та все ж продовжила не просто існувати, а й ще інтенсивніше концертувати та записувати різноманітні сингли. Одним з останніх стала композиція «Не затримуй час», яка впевнено засіла в радіо хіт-парадах. І хоч ця пісня записана в трохи не звичній для хлопців манері – з дисковими мотивами, але… Напевно, експерименти – це ж і альтернатива?

ДИСКОГРАФІЯ
Пліч-о-пліч
Пліч-о-пліч
2016
альбом
слухати
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
АНОНСИ
Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
09.09.2020

19-20 вересня на українській онлайн-платформі hover.link пройде перший захід — БеZVIZ Pre-party 1.5. Це простір, який максимально відтворює музичний фест у реальності