Рок з молоком #2. Безодня

27.07.2011 · Інтерв'ю

Гурт Безодня – ще один феномен українського року. Молоді хлопці, молода команда, яка хоч і часто змінювала склад, та все ж продовжила не просто існувати, а й ще інтенсивніше концертувати та записувати різноманітні сингли. Одним з останніх стала композиція «Не затримуй час», яка впевнено засіла в радіо хіт-парадах. І хоч ця пісня записана в трохи не звичній для хлопців манері – з дисковими мотивами, але… Напевно, експерименти – це ж і альтернатива?

Привіт. Скажіть спершу: чого саме «Безодня»?

Тому що вважаємо, що БЕЗОДНЯ – це сильне слово, глибоке…  і також відчуваємо якусь потойбічну спорідненість з нашою творчістю. І для нас це не стареотипна прірва, а безкінечність…  чого завгодно!

Яким був шлях до теперішнього звучання гурту? Ви зразу почали грати в тому форматі, що й зараз?

Змінювався склад, змінювалось і звучання. З часом більше розумієш, що тобі потрібно, все зайве залишилось позаду, а те, що треба – з нами. Взагалі, звучання завжди змінюється, покращується. Це неминучий процес для тих, хто правильно все робить.

З моменту виходу першого альбому минуло вже три роки. Зараз у вас є нові сингли, а це може означати, що й нової платівки лишилося чекати не надто довго. Може, розкриєте якісь цікавинки з роботи над альбомом?

За три роки змінювався склад, тому на жаль, або на щастя, все так відтягнулось. Матеріал на альбом готовий, можливо, в нього потраплять зовсім нові пісні. Робота в студії триває . Скоро знову нові сингли!

Чув, що ви працюєте і над англомовними піснями?..

Це тільки плани. Ще україномовні пісні всі не почули.

Якщо не помиляюся, фронтмен працює на радіо. Напевно, є якісь зв’язки у радіо сфері. Допомагає це в ротаціях матеріалу?

Не весь наш матеріал є форматом для радіо, для цього пишем радіоверсії на деякі сингли. Я особисто в ротацію не втручаюсь, студія, на якій ми пишем радіоверсії, сама займається розсилкою новинок на радіостанції по всій Україні! Круто на радіо є те, що періодично забігають в гості «коллєги» музиканти – зірки з відомих і невідомих груп, спілкуємся з ними, ставим музячку, і цивільно матюкаємся в ефірі.

Ваше дебютне відео було зняте режисером Світланою Тарчинською. Думали вже над тим, щоб довірити їй і деякі наступні кліпи?

Якщо чесно то ні, не думали. Найближчі роботи знімати буде не вона. До речі, вже восени плануємо свіже відео. Надіюсь, плани здійсняться…

Товаришуєте з кимось  із хмельницької «рок-тусовки» (з гуртами, музикантами)?

Так. Без цього ніяк. Правда, не з усіма!

Ви об’їздили багато міст, фестивалів, серед яких одні з потужніших українських: «Руйнація», «Захід» та інші. А маєте досвід виступів за межами України?

Ні, за кордоном ще не лабали. Впевнений – питання часу.

Який виступ взагалі запам’ятався чимось незвичайним, кумедним чи типу того?

Кожен виступ Безодні незвичайний. Для когось, можливо, і кумедний, для когось брутальний, сексуальний, аморальний, вагінальний… Ходіть на концерти самі переконаєтесь!

Літо – пора фестивалів. Де вас можна бачити/чути о цій порі?

Літо ще й пора відпочинку. За відсутності в Україні учасників групи, відмовились від декількох концертів. А лабати будем на Бандерштаті 14-го серпня. Там круто, не можем пропустити.

Чого ще плануєте досягти (зробити) найближчим часом?

...Ну я до кінця літа планую заробити 1000000$, Вова, драмєр, хоче стати прем’єр-міністром (і йому це вдається), гітарист Сергій Костюк планує переграти John(а) Frusciante, басист Коля скоро відкриє виставку своїх власних картин… Во так вот.

Войналович Діма
(c) rock.kiev.ua


 
ПУБЛІКАЦІЇ
Безодня про новий альбом «Радіохулігани»
ІНТЕРВ'Ю
Безодня про новий альбом «Радіохулігани»
22.05.2014

Безодня – молода і перспективна рок-група із Хмельницького. У неї вже є тисячі шанувальників по всій країні та за її межами, а 23 травня відбудеться реліз нового альбому, який має назву «Радіохулігани». Вокаліст та лідер гурту Олександр Банашко повідав деякі деталі платівки

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Пліч-о-пліч
Пліч-о-пліч
2016
альбом
слухати
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
НОВИНИ
Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
02.05.2022

Латвійські рок і метал музичні колективи та інші представники індустрії висловлюють свою підтримку народу України в ці важкі часи!