Безодня про новий альбом «Радіохулігани»

22.05.2014 · Інтерв'ю
Безодня – молода і перспективна рок-група із Хмельницького. У неї вже є тисячі шанувальників по всій країні та за її межами, а 23 травня відбудеться реліз нового альбому, який має назву «Радіохулігани». Вокаліст та лідер гурту Олександр Банашко повідав деякі деталі платівки.
 
Чим зараз дихає Безодня?
 
Привіт! Дихаєм новими враженнями від весни, вона-чудна… До речі, такої ще не було! Ще в найближчих планах показати планеті Земля те, над чим працювали в студії два останні роки.
 
Розкажи про ваш другий альбом трохи?
 
Це є найважчий і одночасно найцікавіший наш період... Безліч крайностей, перешкод, непорозумінь… Я цей альбом ненавиджу і обожнюю одночасно. Він змінив нас назавжди.
 
Які пісні увійдуть до платівки? Це буде виключно новий матеріал?
 
Ні, це буде матеріал минулих років, який ми не могли записати через відсутність абсолютно всіх студійних і матеріальних умов. Нові треки – це трохи інша БЕЗОДНЯ, яку усі також почують дуже скоро, або не почують ніколи!
 
З виходу останнього релізу «Не мовчи» минуло 6 років. Що змінилося у вашій творчості за це час?
 
Ми стали самостійнішими з тих пір. We are independent. З часом ми менше піддавались чужому впливу, тому що самі без сумніву вже знали як і що треба робити. Нас залишили деякі музиканти, а труднощі – вони об’єднують, позаду безліч перешкод. Ми «гігами» слухали різної музики… Наші смаки виточувалися, надихали західні приклади. І це вже духовно та свідомо інша БЕЗОДНЯ. І це круто!
 
«Радіохулігани» – це натяк на те, що БЕЗОДНЯ «розірве» медіа-простір?
 
Це натяк на те, що БЕЗОДНЯ «розірве» і переверне застаріло-совковий світогляд більшості людей і збільшить кількість позитивних думок в їхній голові. Медіа-простір нас не цікавить, його майже не існує.
 
Сингл «Аромати» записаний спільно з екс-учасником гурту Карна Олексієм Ярошем. Ще когось із вітчизняних музикантів можна почути на диску?
 
На мою думку, в Олексія найгарніший тембр голосу на Україні. Тому на цей альбом нікого більше і не потрібно було запрошувати:)
 
Взагалі, про що пісні альбому?
 
Про різне. В основному про те, що досить бути байдужими, безкорисними, треба адекватно розуміти хто ти, і в темпі робити все для успішного та щасливого майбутнього свого та своїх близьких!
 
Про почуття багато, вони дивовижні. Деякі пісні я не одразу розумію... Через певний час дізнаюсь, про що текст. В цьому присутня своя магія.
 
Є улюблені композиції?
 
Зараз подобається «Повернись».
 
Ви готуєте відео-підтримку платівки? Кліпи будуть?
 
Ми плануємо, будуть не одразу.
 
Опиши альбом трьома словами:
 
Дебош. Коло. Любов.
 
Що для тебе стало найбільшим досягненням та найбільшим розчаруванням за час існування гурту?
 
Те, що ми досягли левелу «Радіохулігани». Розчарувань в нас не було.
 
Яка твоя мрія?
 
Щоб Україна стала аналогом Голландії!
 
Скажи кілька слів читачам порталу:
 
Багато обіймайте тих, кого любите. І пам’ятайте про нас…
 
Митько Сяржук
© Рок.Київ

 
ПУБЛІКАЦІЇ
Рок з молоком #2. Безодня
РОК З МОЛОКОМ
Рок з молоком #2. Безодня
27.07.2011

Гурт Безодня – ще один феномен українського року. Молоді хлопці, молода команда, яка хоч і часто змінювала склад, та все ж продовжила не просто існувати, а й ще інтенсивніше концертувати та записувати різноманітні сингли. Одним з останніх стала композиція «Не затримуй час», яка впевнено засіла в радіо хіт-парадах. І хоч ця пісня записана в трохи не звичній для хлопців манері – з дисковими мотивами, але… Напевно, експерименти – це ж і альтернатива?

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Пліч-о-пліч
Пліч-о-пліч
2016
альбом
слухати
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
НОВИНИ
Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
19.07.2020

Автор і натхненник поп-групи Ampula Seven, блек-метал команди Haissem і формації Sunset Forsaken, про те, що внутрішня потреба у творчості важливіше зовнішніх стимулів