ВАКАНСІЇ · ІНШЕ

Нужен видеооператор
04.07.2018
Нужен видеооператор

Нужен видеооператор толково и грамотно поснимать на нашу камеру или, если есть, на свою камеру нашу репетицию для последующей нарезки и монтажа видеоролика. Очень подойдёт студент режиссёрского (операторского) факультета, которому необходима дополнительная практика. Подробности по указанным контактам.

Аранжировка, композитор, саунд-продюсер, песня под ключ
28.06.2018
Аранжировка, композитор, саунд-продюсер, песня под ключ

Команда музыкантов «RioProSound» - предлагает Вам ряд услуг в области музыки и звука, по созданию:
1 - Аранжировок.
2 - Песен под ключ.
3 - Вокальных партий (мелодий).
4 - Стихов на 3-x языках.
5 - Сведение.
6 - Мастеринг.

25.06.2018
Рок школа

Проводиться набір учнів для навчання: на гітарі, електрогітарі, бас гітарі, барабанах, синтезаторі, скрипці, піаніно, флейті, вокал та навіть екстрім вокал. Викладачі з вищою музичною освітою, мають досвід викладання та виступів, грі в групах та сольно, які допоможуть тобі навчитися ГРАТИ на твоєму улюбленому інструменті, або ПОКРАЩАТЬ твій рівень ГРИ. Тож, якщо ти справжній рокер приходь, не соромся, спробуй себе в новому, в тебе обов'язково все вийде.
Також можемо записати тобі власну пісню, твою першу демку, чи другу, зробити разом кавер на твою улюблену композицію, друзі луснуть від заздрощів почувши твій голос з динаміків.
Уроки проводяться на студії, м. Дорогожичі
Також розглянемо

РЕКОМЕНДАЦІЇ
Gibson оголосив себе банкрутом
НОВИНИ
Gibson оголосив себе банкрутом
13.05.2018

Американська компанія Gibson, заснована у 1984 році, постачає щорічно 170,000 гітар у 80 країн світу. Цього року корпорація опинилася на межі банкрутства з півмільярдним боргом

На Просто Раді.О виходить 300-ий випуск STEREOBAZA
АНОНСИ
На Просто Раді.О виходить 300-ий випуск STEREOBAZA
02.05.2018

300 випусків в прийнятому літочисленні це приблизно шість з половиною земних років. Перший випуск STEREOBAZA вийшов в ефір 8 грудня 2011