«Димна Суміш» змінюється

11.03.2006 · Новини

У складі групи Димна Суміш відбулися зміни. Гурт залишає Олександр Гущин, барабанщик та співавтор пісень. Це сталося з багатьох причин. Як стверджують самі учасники групи Димна Суміш, це не є ознакою кризи. Такі зміни є нормальним явищем для кожної групи, яка розвиваться. Димна Суміш висловлює подяку Олександру Гущину за величезний внесок у розвиток групи та рок музики в цілому. Репетиції в Димна Суміш тривають. Ім'я нового барабанщика буде повідомлено пізніше.

Окрім цього, в групі з'явився новий інструмент. Раритетна бас гітара з колекції Рекса Брауна - бас гітариста групи Pantera. Інструмент басистові Димної суміші Ігорю Гержині подарував Стас Брейтус,спеціально придбавши його в Рекса Брауна. За що гурт висловлює величезну подяку.

Усі , хто бажає почути звучання легендарного інструменту та побувати на концерті Димної суміші, яка зіграє у старому складі, запрошуються до київського клубу Ринг, де 12 березня о 19:00 відбудеться фестиваль альтернативної музики Полумонокок.

В рамках фестивалю Димна суміш гарантує шоу за підтримки балету Quest.

Додаткову інформацію шукайте на сайті www.dymnasumish.com.ua


 
ПУБЛІКАЦІЇ
Димна суміш - нове відео «Згадуй, бійся, плач і зви»
НОВИНИ
Димна суміш - нове відео «Згадуй, бійся, плач і зви»
08.11.2010

Ми не планували знімати кліп, ми лише знімали концерт, але матеріал нам дуже сподобався і ми вирішили його використати. Коли ми розпочали роботу над монтажем кліпу, нам захотілося зробити таке справжнє відео, щоб люди з інших міст змогли подивитись і потрапити на один з концертів гурту «Димна Суміш»

«Один» - так називається книга С. Чемерова
АНОНСИ
«Один» - так називається книга С. Чемерова
29.10.2010

Книга вокаліста відомого ураїнського рок гурту «Димна Суміш», це - збірка символів, просвітлень та асоціацій, більшість яких - приклад «автоматичного письма». 96 сторінок оригінальних ілюстрацій, зроблених спеціально для книжки талановитими українськими художниками, 114 полароїдних фотографій та понад 200 чуттєвих віршів та оповідань автора

Димна Суміш - Немає диму без вогню
ІНТЕРВ'Ю
Димна Суміш - Немає диму без вогню
05.11.2008

Не лише в «країні ілюзій», а й у реальному житті трапляються дивні ситуації, явища та суміші, замішані виключно на несумісних інгредієнтах. 19-те жовтня у луцькому пивному клубі «Майдан» було саме таким, змішаним і дивним. Обідня реєстрація третього світового рекорду на найбільший бутерброд із салом у світі, плавно перейшла у вечірній концерт гурту «Димна суміш».

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
В Країні Ілюзій
В Країні Ілюзій
2008
альбом
слухати · рецензія
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

В Україні розпочали ґрунтовне дослідження музичної індустрії
НОВИНИ
В Україні розпочали ґрунтовне дослідження музичної індустрії
11.07.2020

Организаторы приглашают к участию музыкантов и игроков рынка