«Один» - так називається книга С. Чемерова

29.10.2010 · Анонси

«Один» — так називається книга С. Чемерова, вокаліста відомого ураїнського рок гурту «Димна Суміш», це — збірка символів, просвітлень та асоціацій, більшість яких — приклад «автоматичного письма». 96 сторінок оригінальних ілюстрацій, зроблених спеціально для книжки талановитими українськими художниками, 114 полароїдних фотографій та понад 200 чуттєвих віршів та оповідань автора. Книга являє собою унікальний арт проект, і не тільки для України, адже більша половина накладу книжки вже продається за кордоном у таких країнах, як Америка, Канада, Нова Зеландія та Великобританія. В Україні книжку можна буде придбати з 15 листопада в усіх великих книжкових крамницях.Якщо ти цікавишся сучасною музикою та мистецтвом — це твій шанс бути в центрі подій.

Презентація запланована на 10 листопада, там ти зможеш не тільки ближче познайомитись з книгою, а й послухати виступ «VKRAYST» — сольний проект Саши Чемерова. Подія дуже ексклюзивна, гурт майже не дає концертів. А ті декілька пісень які можна знайти в мережі, заслухані фанатами до дірок.

«Фестиваль-ресторація Диван» пл. Бессарабска, 2 на 18:00. Після пресконференції — концерт сольного проекту Саша Чемерова «VKRAYST». Вхід по запрошенням або придбавши книжку «Один».

Подробиці на оновленому сайті Димна Суміш.


 
ПУБЛІКАЦІЇ
Димна суміш - нове відео «Згадуй, бійся, плач і зви»
НОВИНИ
Димна суміш - нове відео «Згадуй, бійся, плач і зви»
08.11.2010

Ми не планували знімати кліп, ми лише знімали концерт, але матеріал нам дуже сподобався і ми вирішили його використати. Коли ми розпочали роботу над монтажем кліпу, нам захотілося зробити таке справжнє відео, щоб люди з інших міст змогли подивитись і потрапити на один з концертів гурту «Димна Суміш»

Домашня вечірка з Димною Сумішшю
АНОНСИ
Домашня вечірка з Димною Сумішшю
11.12.2009

25 грудня з 19:00 до 02:00 відбуватиметься Happy Birthday home party із групою Димна Суміш

Димна Суміш - Немає диму без вогню
ІНТЕРВ'Ю
Димна Суміш - Немає диму без вогню
05.11.2008

Не лише в «країні ілюзій», а й у реальному житті трапляються дивні ситуації, явища та суміші, замішані виключно на несумісних інгредієнтах. 19-те жовтня у луцькому пивному клубі «Майдан» було саме таким, змішаним і дивним. Обідня реєстрація третього світового рекорду на найбільший бутерброд із салом у світі, плавно перейшла у вечірній концерт гурту «Димна суміш».

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
В Країні Ілюзій
В Країні Ілюзій
2008
альбом
слухати · рецензія
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Сергій Міхалок заспівав свою культову пісню Воїни світла українською
НОВИНИ
Сергій Міхалок заспівав свою культову пісню Воїни світла українською
13.07.2022

Сергій Міхалок та гурт Ляпіс Трубецькой презентували новий сингл та відеокліп на пісню Воїни світла українською мовою. Переклад пісні зробив український поет, активіст та волонтер Сергій Жадан