Перкалаба - cвято грибів і форелів в Бочці

20.12.2005 · Новини
Перкалаба

Несподівана подія в виді концерта Перкалаби, приурочена до дня св. Миколая, потрясла 15.12.2005 клуб Бочка і всіх, хто в той вечір схаменувся і все ж таки поїхав на концерт.

Не дивлячись на те, що концерт розпочинався у досить пізню пору, як для четвера, о 23:00, у Бочці було не проштовхнутись. Всі зібралися а би погоцати, поспівати та просто послухати вже почуті раніше пісні; насолодитися західною українською музикою від франківського гурту Перкалаба.

Та св. Миколай не прийшов з пустими руками. Як було обіцяно в афішці концерту, більшість присутніх, заходячи до клубу, отримали подаруночки у виді диску гурту під назвою «ГоРРРи». Але то було не головне. Адже найбільшим та найприємнішим подарунком стала дика енергія та драйв, який привезли з собою гурт з «гіррр». Перкалаба не тільки обмінювалась енергією з залом та влаштовувала «хаос» в головах присутніх, вона ще й піклувалась за своїх глядачів. Особливо піклувалась тим, що кєнти не встигнуть на останнє метро і їм прийдеться гуляти з Перкалабою усю ніч...(Публіка ж з цього приводу переживала менше, адже була задрайвована та зачарована усім, шо діялось у клубі)

Тут і бігали «Голяка»(одна дівчина все ж таки роздягнулася на половину, показавши чим її Бог нагородив вискочив при цьому на самісіньку сцену), і набивалися в «Льотчики», і згадували про сосни, смереки та всілякі майонези Правонсаль...

Маленький «шабаш» у Бочці того вечора не залишив нікого стояти на місці та спостерігати. Танцювали всі. Під кінець - співали усі.

Присутні отримали масу задоволення, а деякі проворні ще й мали нагоду, вискочивши на сцену, заспівати з героями дійства останню передостанньої пісеньки:

Наступного дня - крєпатура стовідсоткова!!!=)

Сашка-сан

 
ПУБЛІКАЦІЇ
Перкалаба - презентувала новий альбом і зіграла для прихильників
ФОТО
Перкалаба - презентувала новий альбом і зіграла для прихильників
04.12.2011

Для свого столичного концерту колектив обрав клуб Sullivan Room Kiev. Зайнявши танцпол фани гурту з самого початку виступу почали танцювати під енергійні гуцульські мотиви і не зупинялись доки Перкалаба залишалась на сцені

Оркестр Радості і Щастя Перкалаба   презентує новий альбом «Дідо»!
АНОНСИ
Оркестр Радості і Щастя Перкалаба презентує новий альбом «Дідо»!
18.11.2011

Зустріти перший день зими з Оркестром Радості і Щастя ПЕРКАЛАБА, фірмовим настроєм Балканфесту, під гучну прем’єру, сюрпризи і дуети свіжого альбому «Дідо» збирає 1 грудня «Sullivan Room Kiev»

Алек Гнатів: «Кажуть, ми схожі на Element of Crime»
ІНТЕРВ'Ю
Алек Гнатів: «Кажуть, ми схожі на Element of Crime»
13.05.2008

Коли «Перкалаба» виходить на сцену, зал живить нелюдська енергетика. Божевільний панківсько-гуцульський танок не залишив байдужими і німецькомовні країни , котрими нещодавно гастролювала івано-франківська команда.

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Джєрґа
Джєрґа
2013
альбом
слухати
!Чидро
!Чидро
2009
альбом
слухати · рецензія
Говорить Івано-Франківськ
Говорить Івано-Франківськ
2007
альбом
слухати · рецензія
Свято грибiв i форелiв
Свято грибiв i форелiв
2005
альбом
слухати
Zei DafКЛІП
Zei Daf · 2013
1 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
НОВИНИ
Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
02.05.2022

Латвійські рок і метал музичні колективи та інші представники індустрії висловлюють свою підтримку народу України в ці важкі часи!