Перкалаба - cвято грибів і форелів в Бочці

20.12.2005 · Новини
Перкалаба

Несподівана подія в виді концерта Перкалаби, приурочена до дня св. Миколая, потрясла 15.12.2005 клуб Бочка і всіх, хто в той вечір схаменувся і все ж таки поїхав на концерт.

Не дивлячись на те, що концерт розпочинався у досить пізню пору, як для четвера, о 23:00, у Бочці було не проштовхнутись. Всі зібралися а би погоцати, поспівати та просто послухати вже почуті раніше пісні; насолодитися західною українською музикою від франківського гурту Перкалаба.

Та св. Миколай не прийшов з пустими руками. Як було обіцяно в афішці концерту, більшість присутніх, заходячи до клубу, отримали подаруночки у виді диску гурту під назвою «ГоРРРи». Але то було не головне. Адже найбільшим та найприємнішим подарунком стала дика енергія та драйв, який привезли з собою гурт з «гіррр». Перкалаба не тільки обмінювалась енергією з залом та влаштовувала «хаос» в головах присутніх, вона ще й піклувалась за своїх глядачів. Особливо піклувалась тим, що кєнти не встигнуть на останнє метро і їм прийдеться гуляти з Перкалабою усю ніч...(Публіка ж з цього приводу переживала менше, адже була задрайвована та зачарована усім, шо діялось у клубі)

Тут і бігали «Голяка»(одна дівчина все ж таки роздягнулася на половину, показавши чим її Бог нагородив вискочив при цьому на самісіньку сцену), і набивалися в «Льотчики», і згадували про сосни, смереки та всілякі майонези Правонсаль...

Маленький «шабаш» у Бочці того вечора не залишив нікого стояти на місці та спостерігати. Танцювали всі. Під кінець - співали усі.

Присутні отримали масу задоволення, а деякі проворні ще й мали нагоду, вискочивши на сцену, заспівати з героями дійства останню передостанньої пісеньки:

Наступного дня - крєпатура стовідсоткова!!!=)

Сашка-сан

 
ПУБЛІКАЦІЇ
Перкалаба - презентувала новий альбом і зіграла для прихильників
ФОТО
Перкалаба - презентувала новий альбом і зіграла для прихильників
04.12.2011

Для свого столичного концерту колектив обрав клуб Sullivan Room Kiev. Зайнявши танцпол фани гурту з самого початку виступу почали танцювати під енергійні гуцульські мотиви і не зупинялись доки Перкалаба залишалась на сцені

Оркестр Радості і Щастя Перкалаба   презентує новий альбом «Дідо»!
АНОНСИ
Оркестр Радості і Щастя Перкалаба презентує новий альбом «Дідо»!
18.11.2011

Зустріти перший день зими з Оркестром Радості і Щастя ПЕРКАЛАБА, фірмовим настроєм Балканфесту, під гучну прем’єру, сюрпризи і дуети свіжого альбому «Дідо» збирає 1 грудня «Sullivan Room Kiev»

Алек Гнатів: «Кажуть, ми схожі на Element of Crime»
ІНТЕРВ'Ю
Алек Гнатів: «Кажуть, ми схожі на Element of Crime»
13.05.2008

Коли «Перкалаба» виходить на сцену, зал живить нелюдська енергетика. Божевільний панківсько-гуцульський танок не залишив байдужими і німецькомовні країни , котрими нещодавно гастролювала івано-франківська команда.

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Джєрґа
Джєрґа
2013
альбом
слухати
!Чидро
!Чидро
2009
альбом
слухати · рецензія
Говорить Івано-Франківськ
Говорить Івано-Франківськ
2007
альбом
слухати · рецензія
Свято грибiв i форелiв
Свято грибiв i форелiв
2005
альбом
слухати
Zei DafКЛІП
Zei Daf · 2013
1 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Сергій Міхалок заспівав свою культову пісню Воїни світла українською
НОВИНИ
Сергій Міхалок заспівав свою культову пісню Воїни світла українською
13.07.2022

Сергій Міхалок та гурт Ляпіс Трубецькой презентували новий сингл та відеокліп на пісню Воїни світла українською мовою. Переклад пісні зробив український поет, активіст та волонтер Сергій Жадан