!Чидро

!Чидро

Перкалаба


Автобус1. Автобус
Чидроти2. Чидроти
Миєбітлс3. Миєбітлс
Крила4. Крила
Глина5. Глина
ПЗШП6. ПЗШП
Пан7. Пан
Тікобивиходили8. Тікобивиходили
Пісюни (шатунам)9. Пісюни (шатунам)
Прерії10. Прерії
Waltz11. Waltz
Колискова12. Колискова
ВСІ ТРЕКИ

Культова Івано-Франківська ска-фольк-панкова формація «Перкалаба» абсолютно раптово, без попереджень видала третій студійний альбом, який – і це очевидно – буде справжнім сюрпризом для усіх шанувальників. Передусім, вони не знайдуть там звичного перкалабівського шалу й відверто-абсурдистського гуркоту цимбал, натомість почують цілком врівноважено-мелодійні опуси, як завжди приправлені суто гуцульськими спеціями.

Порівняно з анархістсько-башлабайським звучанням попередніх релізів, тут відчувається саундпродюсерська обережність у використанні сильнодіючих звукових ефектів. «Театр веселого абсурду» аля «Перкалаба» нікуди не подівся, але помітно змінив дискурс з агресивно-плакатного на більш м’який, лірично-пластичний, з масою тонких нюансів. Одне слово – п’ять балів за віртуозну гру бенду і звукорежисуру.

Ще одне спостереження – за два останніх роки, що відділяють попередній альбом «Говорить Івано-Франківськ» від нового релізу, «Перкалаба» стараннями ідейного натхненника, продюсера і «батька рідного» Олега Гнатіва мала цілих чотири повно форматних концертних тури містами Німеччини, Австрії, Швейцарії і Польщі. Під час останнього весняного туру якраз і був презентований у Берліні альбом «! Чидро». І «Перкалаба» не була б «Перкалабою», якби з цієї нагоди не влаштувала б псевдо-військовий перформанс біля славнозвісного берлінського муру, а також – серію аншлагових концертів у клубах Гамбурга та інших міст.

Про групу вже відзняли розкішний фільм польські документалісти, нині роблять стрічку німецькі телевізійники. Можливо, коли-небудь дійде черга й до українських кінотелемитців?.. Мало не забув попередити, що краще за все слухати цей диск не вибірково, а повністю, бо це не збірка пісень, а справжня психоделічно- комічна карпатська епопея.


Олександр Євтушенко
© Киевский Рок-клуб


Виконавець:
Перкалаба
Назва:
!Чидро
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2009
Видавець:
Taras Bulba Entertainment

ПУБЛІКАЦІЇ
Перкалаба - презентувала новий альбом і зіграла для прихильників
ФОТО
Перкалаба - презентувала новий альбом і зіграла для прихильників
04.12.2011

Для свого столичного концерту колектив обрав клуб Sullivan Room Kiev. Зайнявши танцпол фани гурту з самого початку виступу почали танцювати під енергійні гуцульські мотиви і не зупинялись доки Перкалаба залишалась на сцені

Оркестр Радості і Щастя Перкалаба   презентує новий альбом «Дідо»!
АНОНСИ
Оркестр Радості і Щастя Перкалаба презентує новий альбом «Дідо»!
18.11.2011

Зустріти перший день зими з Оркестром Радості і Щастя ПЕРКАЛАБА, фірмовим настроєм Балканфесту, під гучну прем’єру, сюрпризи і дуети свіжого альбому «Дідо» збирає 1 грудня «Sullivan Room Kiev»

Алек Гнатів: «Кажуть, ми схожі на Element of Crime»
ІНТЕРВ'Ю
Алек Гнатів: «Кажуть, ми схожі на Element of Crime»
13.05.2008

Коли «Перкалаба» виходить на сцену, зал живить нелюдська енергетика. Божевільний панківсько-гуцульський танок не залишив байдужими і німецькомовні країни , котрими нещодавно гастролювала івано-франківська команда.

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Джєрґа
Джєрґа
2013
альбом
слухати
Говорить Івано-Франківськ
Говорить Івано-Франківськ
2007
альбом
слухати · рецензія
Свято грибiв i форелiв
Свято грибiв i форелiв
2005
альбом
слухати
Zei DafКЛІП
Zei Daf · 2013
1 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
АНОНСИ
Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
09.09.2020

19-20 вересня на українській онлайн-платформі hover.link пройде перший захід — БеZVIZ Pre-party 1.5. Це простір, який максимально відтворює музичний фест у реальності