Місько Барбара - знайшов собі нових хлопчаків

01.03.2005 · Новини

Місько Барбара, віховий ватажок львівського гурту Мертвий Півень, знайшов собі нових хлопчаків. Сталося це на акустичному концерті М.П. наприкінці січня в столичній кав'ярні-бабуїн «Квартира» (на Подолі). Після виступу незнайомий юнак попросив Барбару дати йому адресу своєї електронної скриньки. Незабаром співець отримав «провокаційного», за його словами, листа, який зачепив за живе старого львівського рокера (правопис збережено за першоджерелом):

«Мiсько привіт, тебе турбує патлатий чувак який тиждень тому розстріляв твій Bond i весь концерт півнів в бабуїні сував тобі в руки пісюльки з замовленнями які ви не виконували. Надіюсь пригадав, якщо нє то не зовсім важливо бо знайомитись все одно доведеться зараз. Я Назар, з Самбора Львівської області, корочє це все фігня ближче до справи. В нашій рідній Могилянці в підвалі завилася блюзо-рок-н-рольна банда де мене випадково посадили за барабани але крім басу, бубнів і стратакастера треба ше кльовий чувак на вокал, з цим поки напряг, тому я і причепився до тебе тиждень тому в бабуїні. Ми в рідному вузі хочемо дати якийсь файний сейшин але шоб порвати всіх в повну.... було б супер якби ти просто по приколу з нами повокалив, подальша співпраця можлива, але шоб був другий і третій раз необхідний перший. Обіцяю ріки офігезного рок-н-ролу, гори коноплі і ше всякого багато. Все залежить від тебе коли зможеш відпиши, або ше ліпше подзвони (0ХХХХХХХХХ), і ми вже в серйозному ключі зможемо поговорити про весь вище згаданий бурлеск. Надіюсь ми зчуємось
всьго самого файного. З повагою Назар.»

Звісно, що на подібне запрошення «мертво-півенець» дзьобнув. Нині хлопці всі разом взялися до виправ і у квітні молодий гурт, який ще не має назви, але має Міська Барбару на чолі, обіцяє дати в Києво-Могилянській академії перший виступ, а за тим і записати дебютник. Передбачається піти стежкою, проторованою пару років тому Мертвим Півнем: платівка записуватиметься під час живих виступів ватаги в клубах Києва, Львова, Харкова, якими нове утворення почне заявляти про своє існування.

Палкі шанувальники Мертвого Півня можуть не хвилюватися: цей принишклий «півун» за так не розпростягне кінці. Барбара запевняє, що влітку гурт таки завершить запис плити «Пісні для Мертвого Півня» (на вірші з однойменної збірки Юрія Андруховича) і візьметься за її видання. Щоправда, басист М.П. Олег «Джон» Сук, який нині вбачає своє творче самовираження в іншому львівському гуртові - Ґорґішелі, у «Львівській газеті» (ч. 26 від 11 лютого ц.р. www.gazeta.lviv.ua/articles/2005/02/11/2574/) змалював майбутнє групи доволі безнадійним: «Мертвий півень» нині максимально виправдовує свою назву, майже весь час перебуваючи в похилому стані. Це вже «тупиковий» проект». На що Місько Барбара по-мудрецьки хитро усміхається: «Джон» так завжди мене підбурює і роздразнює...».

радіо ФДР


 
ПУБЛІКАЦІЇ
«Мертвий півень»: про Андруховича та музичну дипломатію
ІНТЕРВ'Ю
«Мертвий півень»: про Андруховича та музичну дипломатію
13.10.2009

Цього року львівський гурт «Мертвий півень» відзначає 20-річчя. До ювілею музиканти видали досить незвичайний альбом «Made in ЮА». На ньому разом з гуртом співає відомий український письменник Юрій Андрухович.

Мертвий Півень у «44»: Ніколи не помрем!
ФОТО
Мертвий Півень у «44»: Ніколи не помрем!
09.10.2009

Більш того, Мертвий Півень якраз у розпалі своєї юності. Ну хто скаже що 20 років – це не сама молодість у повному її розквіті? Круглу дату святкував гурт у клубі «44» в рамках проекту «Майстер-клас»

Місько Барбара: «Так, скаржитись не будемо, це не найгірший час для Мертвого Півня»!
ІНТЕРВ'Ю
Місько Барбара: «Так, скаржитись не будемо, це не найгірший час для Мертвого Півня»!
17.07.2008

Після концерту у луцькому Майдані випала можливість вкотре поговорили з Міськом про увесь той новий-старий музичний матеріал, який увійде до майбутнього музичного фільму, дві нові платівки, майбутні плани, мрії, сподівання, зітхання і теде.

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Радіо Афродита
Радіо Афродита
2011
альбом
слухати · рецензія
Made in ЮА
Made in ЮА
2009
альбом
рецензія
Ми помрем не в парижіКЛІП
Ми помрем не в парижі · 2012
263 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
НОВИНИ
Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
02.05.2022

«Досить» – це гімн воїнам, які зараз захищають українську землю та незалежність від воєнної агресії Росії