Гурт SWEETLO запрошує на презентацію нового альбому

11.12.2014 · Анонси

14 грудня гурт SWEETLO презентує свій другий альбом «Свобода». SWEETLO – це інтелектуально-альтернативний рок по-українськи, як хлопці самі себе називають. Сильною стороною свого гурту вважають атмосферність – тобто поєднання на сцені професіоналізму звучання та пристрасті до музики.

«Ім’я» альбому «Свобода» (за назвою пісні з нього) виникло не просто так. «Коли ми писали цю пісню, в ній більше йшлося про особистісну свободу, – говорить вокаліст SWEETLO Богдан Буткевич. – Але життя показало, що особистісна свобода багатьох людей веде до свободи глобальної, не лише для себе, але і для інших. Ми назвали так альбом, тому що саме свобода зараз – одна з найбільших цінностей українського суспільства. І нам також передається цей настрій».
Новий альбом SWEETLO цікавий тим, що разом із піснями про боротьбу («Свобода», «Шлях», «Кричати», «Імітатори життя»), там можна почути романтичні балади («Дихай», «Врятуй мене», «Пешком по городу» та ін.). І це логічно, бо саме кохання, як і жага до свободи, надихає щоразу підніматись і рухатись далі.


Загалом альбом вийшов досить «живим» та різнокольорово емоційним – тому, напевно, кожен знайде на ньому пісню, що припаде саме йому до душі та настрою.

14 грудня
SWEETLO
Фестиваль-ресторація «Диван»
Початок: 20:00
Вхід: вільний


 
ПУБЛІКАЦІЇ
Sweetlo запрошують на неонову вечірку
ІНТЕРВ'Ю
Sweetlo запрошують на неонову вечірку
23.10.2012

Цього четверга у Бочці на Подолі київський гурт Sweetlo презентує свій новий сингл «Я — романтика». Про попросили фронтмена гурту Богдана Буткевича трошки розказати і про новий реліз, і про майбутню подію

Sweetlo: «Ми стали набагато ближчими до тієї музики, яка нам близька»
ІНТЕРВ'Ю
Sweetlo: «Ми стали набагато ближчими до тієї музики, яка нам близька»
03.08.2012

Цей гурт дійсно робить життя світлішим. А їх остання робота – ЕР «Подаруй мені диво» – тому зайве підтвердження. Якісно, драйвово, а головне – відверто, хлопці несуть в маси гарні емоції, любов (у всіх розуміннях цього слова). Про музичну, кінематографічну та, навіть, політичну діяльність гурту, про плани гурту SWEETLO розповів його лідер Богдан Буткевич

Рок з молоком #1. Sweetlo
РОК З МОЛОКОМ
Рок з молоком #1. Sweetlo
24.07.2011

Гурт SWEETLO називається так не випадково. Їх музика драйвова, їх тексти світлі, але при цьому не позбавлені твердої соціальної позиції. Вони співають і грають про те, чого ніколи не буде замало: про добро, про любов, про людські відносини. Їм, безумовно, це вдається!

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Свобода
Свобода
2014
альбом
слухати · рецензія
Подаруй мені диво
Подаруй мені диво
2012
альбом
слухати
#1
#1
2010
альбом
слухати · рецензія
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
НОВИНИ
Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
19.07.2020

Автор і натхненник поп-групи Ampula Seven, блек-метал команди Haissem і формації Sunset Forsaken, про те, що внутрішня потреба у творчості важливіше зовнішніх стимулів