Брати Гадюкіни презентували новий альбом «Made In Ukraine» у Києві

16.09.2014 · Новини

12 вересня відбулась презентація нового альбому гурту «Брати Гадюкіни» для шанувальників та преси в Зеленому театрі.

На презентації нового альбому гурту зібрались друзі, колеги, журналісти та найактивніші фанати гурту, які мали можливість не тільки купити квитки, але й отримати їх під час проведення численних конкурсів протягом останнього місяця. Також, на концерті були присутні активісти  з  »Волонтерської сотні» Цим та наступними концертами музиканти гурту хочуть привернути увагу до благородної справи волонтерів та їх роботи. Крім іншого, під час наступних виступів «Братів Гадюкіних» в турі Україною, буде проводитись збір коштів на допомогу постраждалим.

Сергій Кузін, Radio ROKS: «Незважаючи на невеликий зал, все було чудово, без зайвого пафосу. Мені дуже сподобалось, що музиканти такого рівня, за стільки років не втратили легкості та почуття гумору.

І про що не можна не сказати – я просто в захваті від бек вокалу і духової секції! Звичайно, всі музиканти – на висоті, але це – окрема розмова.

Для мене – це було як повернення на 20 років, в молодість, коли я міг слухати Гадюкіних тільки на касетах. І як тепер було кльово почути їх наживо! Цей концерт  став найкращім з усіх концертів українських рок-гуртів, на яких я був, з того часу, як живу в Україні».

Сергій Большой, музичний продюсер: «Останній раз я був на концерті Гадюкіних дуже давно и с задоволенням пішов на цей. Я - старий шанувальник групи. Тому мене обрадували старі, перевірені часом хіти. А про нові пісні можу сказати, що вони зроблені в їх впізнаваному стилі. Адже Гадюкіни - це бренд, і тут експерименти, - ну скажемо. - дабстеп, - мені здається, були б недоречні. А хлопці зробили все дуже тонко та органічно, в контексті свого стилю».

Олексій Бондаренко, LiRoom.com.ua: «Зал був в екстазі. На концерт прийшли представники всіх вікових категорій. Але основу складали аж ніяк не сучасники першого складу Гадюкіних - а молодь, яка напам'ять розспівувала пісні, які були написані ще до їх народження. Напевно, це можна вважати входом в історію.

Гадюкінім вдалося не те, що не розгубити свій стиль і колорит, а й злегка оновити його, підлаштовуючись під нинішню соціально-політичну обстановку та музичні нововведення.

Брати Гадюкіни дають таку фору молодим групам, що стає нескінченно сумно, що стільки років вони не йшли в авангарді української музичної сцени і не демонстрували «як треба». Їм впору збирати стадіони, незважаючи на вік і те, що більша частина репертуару написана 20 років тому.»

Раді повідомити, що тур гурту «Брати Гадюкіни» Україною почнеться зі Львова.

7 листопада,
Палац Спорту «Україна»
Початок о19:00


Квитки 150-250 гривень.

Купити їх можна тут http://topbilet.ua/uk/events/lvov/braty-gadyukiny-lviv-0711/
або в касі №1 й на площі Ринок.

Дякуємо всім, хто був з нами на презентації нового альбому MADE IN UKRAINE в Зеленому театрі і чекаємо на нових концертах!

* Більше фото на Facebook.

Прес-служба
Фото: Сергій Ніколаєв

 
ПУБЛІКАЦІЇ
«Брати Гадюкіни» із передвиборчим маніфестом «КРАВ»
НОВИНИ
«Брати Гадюкіни» із передвиборчим маніфестом «КРАВ»
06.11.2018

У розпал передвиборчої кампанії Брати Гадюкіни презентують шановній публіці анархічно-саркастично-музичний маніфест, предтечею якого є «совіцька» мудрість: «Не наїб…ш – не проживеш»

Брати Гадюкіни: Не слід руйнувати легенди юності, або Дуля для нинішньої сірості
ІНТЕРВ'Ю
Брати Гадюкіни: Не слід руйнувати легенди юності, або Дуля для нинішньої сірості
02.05.2004

Привід погомоніти з колишніми учасниками цієї славетної ватаги - Ігорем Мельничуком та Павлом Крахмальовим - знайшовся неабиякий.

Гуцульський рейв екс-соліста «Братів Гадюкіних»
ІНТЕРВ'Ю
Гуцульський рейв екс-соліста «Братів Гадюкіних»
01.01.1970

Сергій Кузьмінський, він же Кузя, лідер легендарного львівського гурти «Брати Гадюкини», він же DJ Qzzaargh і DJ Pubert.Нещодавно, вдома, на своєму комп'ютері, Сергій записав новий подвійний альбом електронної музики.

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Сивина в бороду
Сивина в бороду
2019
сингл
слухати
Було не любити
Всьо Чотко
Всьо Чотко
1989
альбом
Історія однієї КурвиКЛІП
Історія однієї Курви · 2015
165 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
НОВИНИ
Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
02.05.2022

«Досить» – це гімн воїнам, які зараз захищають українську землю та незалежність від воєнної агресії Росії