У розпал передвиборчої кампанії живі легенди українського рок-н-ролу – Брати Гадюкіни презентують шановній публіці анархічно-саркастично-музичний маніфест, предтечею якого є «совіцька» мудрість: «Не наїб…ш – не проживеш». Вашій увазі – Крав.
Ідеолог нової пісні від «Гадів» – бас-гітарист та вокаліст гурту Ігор Мельничук. Безпосередню участь у створенні композиції Крав брали аксакали з класичного складу «Братів» – Павло Крахмальов (клавіші, вокал) та Михайло Лундін (вокал, барабани).
– Кажуть, що «слуги народу» у теперішні важкі для країни часи крадуть ще з більшим цинізмом, – говорить Ігор Мельничук. – В «Гадів» красти нема чого, але «за дєржаву абідно». Тому ми скрутили крадіям при владі смачну дулю у вигляді пісні Крав. Тепер тій сволоті – труба! Слава Україні! Брати Гадюкіни – живі легенди українського рок-н-ролу. Цього року гурт святкує 30-річчя.
«Гади» з’явилися на зламі епох, у 1988 році. Творчість цих розбишак зі Львова стала фундаментом, на якому почала розвиватися українська рок-музика. Брати Гадюкіни – це панк, блюз, реґі, фольк, рок-н-рол, галицький колорит, тотальний стьоб та запальний драйв. Це безліч концертів та фестивалів по всьому світу.
Ігор Мельничук: Ми запускаємо в люди перший титульний трек з нового альбому, який називається як і сам альбом – «Сміх і Гріх». Назву придумав наш барабанщик, Михайло Лундін. Як на мене – це така швидка пісня без якихось там великих претензій. Далі слово за вами.»
Привід погомоніти з колишніми учасниками цієї славетної ватаги - Ігорем Мельничуком та Павлом Крахмальовим - знайшовся неабиякий.
Сергій Кузьмінський, він же Кузя, лідер легендарного львівського гурти «Брати Гадюкини», він же DJ Qzzaargh і DJ Pubert.Нещодавно, вдома, на своєму комп'ютері, Сергій записав новий подвійний альбом електронної музики.
Сергій Міхалок та гурт Ляпіс Трубецькой презентували новий сингл та відеокліп на пісню Воїни світла українською мовою. Переклад пісні зробив український поет, активіст та волонтер Сергій Жадан