Kozak System - нове ім'я добре відомого гурту

22.05.2012 · Анонси

31 травня відбудеться  концерт добре відомих музикантів в рамках заходів, присвячених відкриттю нового пабу «Бочка» на Верхньому Валу.  Музиканти гурту «Гайдамаки» презентують нову назву - «Kozak System» та новий кліп «Шабля», знятий Сергієм Тахмазовим, за участю  Дмитра Корчинського і легендарного Гатили (Валерія Чоботаря) .

В житті гурту настав новий етап,  що надало новий поштовх для творчості та руху вперед, до нових ідей та пісень. Стара назва  залишається в минулому з екс-вокалістом О. Ярмолою. Гурт  залишається тими Гайдамаками, які роками виходили та виходять на сцени десятків фестивалів - Lowlands, Sziget, Mundial, Przystanek Woodstock, та концертних майданчиків і клубів, гідно представляючи Україну у Світі. Склад гурту - Іван Леньо, Володимир Шерстюк, Олександр Дем’яненко, Сергій Борисенко, Сергій Соловій та Олександр Чаркін.

І це означає, що все добре знайоме продовжується, а нове стає потужнішим, щирішим, зрілішим і відвертішим. Це - стосується музики,  настрою та творчої позиції.  Змінюється лише складова текстів – в них буде більше романтики та лірики. І це відбувається завдяки співпраці з талановитими поетами – Сергієм Жаданом,  Юрієм Іздриком, Андрієм Любкою, Сашком Положинським та Дмитром Лазуткіним.

Як і раніше,  найважливішим для музикантів є вічні цінностей, які й називаються козацькою системою (що вже давно було гаслом гурту). Це – відновлення важливих базових речей – гідності, порядності, справжньої дружба, почуттів  та творчості, які нівельовані в нашому суспільстві.

Зараз гурт працює над новою програмою, яка і буде частково презентована на концерті. Com music / EMI зробив «KOZAK SYSTEM» пропозицію про запис нового альбому. Його  випуск заплановано на серпень цього року. Це стане продовженням давньої співпраці, яка почалась в 2001 року – тоді гурт став першим українським колективом, з ким міжнародним лейбл ЕМІ підписав контракт, – і результатом якої стали виходи альбомів в Україні, Англії, Польщі, Німеччині, Чехії та Словаччині. Вже написано 17 пісень, Сергій Тахмазов зняв кліп на перший сингл «Шабля» з нової платівки за участі Дмитра Корчинського та легендарного Гатили (Валерія Чоботаря),  робота триває.

Крім роботи над новим альбомом,  «KOZAK SYSTEM»  активно співпрацюють з іншими відомими музикантами.

Так, незабаром буде презентований абсолютно новий те оригінальний проект з Тарасом Чубаєм, над яким йде робота вже кілька місяців.

Також,  продовжується співпраця з польським гуртом VooVoo, з якими музиканти познайомились у 2007 року і з того часу записали ЗОЛОТИЙ ДИСК  та дали багато спільних виступів. У січні музиканти разом відкривали Стадіон у Варшаві. Зараз вже заплановані концерти цього проекту у рамках ЄВРО 2012 та обговорюється новий спільний диск.

В планах «KOZAK SYSTEM» – концерти та участь в фестивалях в Україні та закордоном. Наближчі концерти, де гурт презентує нову програму та виконає всім відомі пісні – Тернопіль  20 травня,  Київ 31 травня, Люблін 2 червня, Прага 16 червня.

31 травня
KOZAK SYSTEM
Паб «Бочка»  (вул. Верхній Вал 22, ст. метро «Контрактова Площа»)
Початок  о 20:00
Вхід вільний
 
(067) 433 0 433

 
ПУБЛІКАЦІЇ
Kozak System - Різдвяна балада
НОВИНИ
Kozak System - Різдвяна балада
25.12.2016

Напередодні Різдва Kozak System дали друге дихання треку кінця 1980-х років: «Різдвяна балада» була створена гуртом «Банита Байда», а згодом виконувалася колишнім учасником «Банити», автором музики Дмитром Добрим-Вечором разом з його власною групою «Вій»

Kozak System презентували альбом «Живи і люби» потужним концертом
ФОТО
Kozak System презентували альбом «Живи і люби» потужним концертом
31.03.2015

Рок-шоу «Наш МАНІФЕСТ» вийшло яскравим, потужним, шалено драйвовим. Зі сцени звучали правдиві гостросоціальні тексти за межею та прості ліричні про кохання. Kozak System запросили на концерт воїнів АТО, які знаходяться на лікуванні в Києві, тож в залі цього вечора було чимало людей у військовій формі

Kozak System & Тарас Чубай - Пісні самонаведення
Kozak System & Тарас Чубай - Пісні самонаведення
24.01.2015

Корифеї вкраїнської культури поєднали українську етніку із мотивами reggae та роковою мелодикою. Переспівами народних хітів музиканти привносять слухачам надію та світлу впевненість у своїй ідентифікації. Слухаючи «Пісні Самонаведення», стає гордо, що народився і живеш саме в цій країні

ДОСЬЄ
ФарисейськаКЛІП
Фарисейська · 2018
101 тис. переглядів
Я віддамКЛІП
Я віддам · 2018
269 тис. переглядів
Коли ВонаКЛІП
Коли Вона · 2015
3 млн переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
НОВИНИ
Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
02.05.2022

Латвійські рок і метал музичні колективи та інші представники індустрії висловлюють свою підтримку народу України в ці важкі часи!