Вокаліст та лідер сумського гурту ЕТСЕТЕРА Володимир Нянькін 8 травня у ранковому ефірі передачі «Гутен Морген» позбувся коси, яку носив з 2006-го року. Головна причина – бажання продати її на аукціоні, а отримані кошти вкласти у запис третього альбому, над яким ЕТСЕТЕРА наразі працює. Зараз відрізаний аксесуар довжиною 40 см. знаходиться у вокаліста дома і чекає на нового власника.
«На М1 вирішили придумати легенду, що я пообіцяв відрізати її, коли потраплю до них у гості. Насправді я сам запропонував їм це, бо вже трохи втомився від цієї коси. Тим паче, волосся притягує негативну енергію, а хотілося б мати лише позитивну. Свої пропозиції стосовно вартості коси можете надсилати нам у соціальні мережі. Мінімальна вартість – 1 тис. грн. Або можна одразу купити її без аукціону за 3 тис.грн. Саме стільки приблизно потрібно для якісного запису однієї пісні. Новому власнику також обіцяю, що у записаному треку прозвучить його ім’я», - каже Володимир Нянькін.
Окрім відрізання коси на М1 гурт ЕТСЕТЕРА анонсував вихід нового кліпу на пісню «Паніка на Титаніку». Його знімали у Сумах 6 травня, об’єднавши цей процес із святкуванням дня народження Володимира Нянькіна. «У зйомках приймало участь багато сумчанок, яких ми запросили для масовки. Зробили веселий та літній кліп, де ми плаваємо та граємо на плоту, а дівчата тим часом знущаються над чотирма хлопцями, які намагаються потрапити до них на пляж», - розповідає Володимир.
Подивитися виступ гурту на М1 можна за цією ланкою. Процес обрізання коси з 21 хвилини:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=JT7gBFqObu0
Репортаж зі зйомок кліпу на пісню «Паніка на Титаніку»:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=tOoGzQzmJ3A
Сумський гурт Етсетера вирішив зробити подарунок своїм слухачам! А скоріше навіть слухачкам, бо перший сингл з другого альбому група вирішила викласти в інтернет 8-го березня плюс тема композиції більш близька кращій та тендітній половині людства
Автор і натхненник поп-групи Ampula Seven, блек-метал команди Haissem і формації Sunset Forsaken, про те, що внутрішня потреба у творчості важливіше зовнішніх стимулів