Тінь Сонця - Танець Серця

08.05.2011 · Новини

Третій альбом гурту «Тінь Сонця» нарешті виданий! Після майже чотирьох років мовчання на світ, точніше, на полиці магазинів, з’явилося кружальце з тринадцятьма потужними треками і красномовною назвою «Танець Серця».

До альбому увійшли найкращі композиції гурту за останні три роки, а також кілька приємних сюрпризів, наприклад, такі як: відео на пісню «Місяцю мій», «Шлях у лес» (білоруською). Важливим стало й те, що в альбомі вже звучить гра нового музиканта Івана Григоряка.

Відразу помітно, що сольний акустичний проект Сергія Василюка аж ніяк не завадив його діяльності у гурті. Так, експерименти експериментами, та сольна робота і робота в heavy-folk бенді все ж трохи відрізняються. Про це скажуть і шанувальники Тіні Сонця, які 2 квітня заповнили культурно-мистецький центр Києво-Могилянської Академії. Саме там музиканти на повну показали, чого вони набули за три роки. Звичайно, всі набутки вилилися у альбомі.

Мелодійності пісням придають звичайно ж скрипка і… бандура (не дарма ж в народі стилістику «Тіней…» визначають як «козацький рок»). Саме своєю автентичністю і професіоналізмом гурт заслуговує на повагу. Те, що платівка записувалась так довго спричинив ряд непередбачених та передбачених обставин: декілька змін у складі гурту, «творчі пошуки», кількаразове перезведення матеріалу… Але за словами учасників, не зважаючи на всілякі «негаразди», «Танець Серця» – найкраща, найдоросліша робота колективу. Зі слів же самого Сергія Василюка, музика Тіней… дуже різна: «вона має і патріотичні, і особистісні, і природоохоронні теми. Загалом – це змістовний український рок, якого зараз, на жаль, дуже мало».

Цікаво, що сьома композиція платівки «У цьому полі, синьому, як льон» може бути відомою шанувальникам творчості вокаліста гурту. Але, на відміну від акустичної версії, яка звучала на сольному альбомі Сергія Василюка, на новій платівці, звичайно, вона подана у роковій манері. А написана ця пісня, до речі, на слова великого українського поета Василя Стуса.

В Києві альбом можна придбати в клубі « Культ Ра» (вул. Володимирська, 4), магазині «Наш Формат» (пров. Белінського, 9), а також у книгарні «Є!» . Диск можна замовити й в музичних Інтернет-крамницях України.

Будь таким, як ти є, і не зраджуй себе! («Козача могила»)

Трек-лист:
01. Дорога в ліс
02. Золотослов
03. Хрестини вовкулаки
04. Місяцю мій
05. По вранішній зорі
06. Козача могила
07. У цьому полі, синьому як льон
08. Сонця літ
09. Перша квітка
10. Схована у мріях
11. Тінь Сонця
12. Шлях у лес (бонус)
13. Місяцю мій (радіо-версія, бонус)
14. Місяцю мій (відео)

Тінь Сонця
Танець Серця
2011
Наш формат
ПУБЛІКАЦІЇ
Тінь Сонця: «Обізнаність, організованість, мудрість»
ІНТЕРВ'Ю
Тінь Сонця: «Обізнаність, організованість, мудрість»
17.01.2014

«Тінь Сонця» представляє унікальний в Україні та світі жанр heavy-folk або ж у народі – козацький рок. Музиканти за роки своєї діяльності здобули велику армію прихильників по всій Україні та за її межами. На рахунку «Тіні Сонця» десятки різноманітних фестивалів, на які їх запрошують знову і знову. Їх пісні змушують мислити. Їх пісні об’єднують та надихають. Їх пісні змінюють світ – особистий світ слухача. Скоро виходить новий альбом «Тіней Сонця», що є досить значимою подією в українській рок-музиці. Отож, ми поспілкувалися із засновником гурту, Людиною з великої літери – Сергієм Василюком

«Тінь Сонця» представит третий студийный альбом
НОВИНИ
«Тінь Сонця» представит третий студийный альбом
28.09.2010

Этой осенью киевская рок-группа «Тінь Сонця» представит новый альбом, который будет называться «Танець серця». Этого события поклонники ждали больше трех лет

«Сховане Обличчя» Сергія Василюка
АНОНСИ
«Сховане Обличчя» Сергія Василюка
01.03.2010

2 березня, у вівторок, о 19:00 в Культурно-мистецькому центрі Києво-Могилянської Академії відбудеться акустичний сольний концерт Сергія Василюка, фронтмена гурту Тінь Сонця. Концерт присвячений виходу у світ першого сольного акустичного альбому Сергія «Сховане обличчя»

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Буремний край
Буремний край
2016
альбом
слухати
Грім в ковальні Бога
Грім в ковальні Бога
2014
альбом
рецензія
Танець Cерця
Танець Cерця
2011
альбом
слухати · рецензія
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Gibson оголосив себе банкрутом
НОВИНИ
Gibson оголосив себе банкрутом
13.05.2018

Американська компанія Gibson, заснована у 1984 році, постачає щорічно 170,000 гітар у 80 країн світу. Цього року корпорація опинилася на межі банкрутства з півмільярдним боргом

Сокира Перуна презентує відео «Дорога в АТО»
НОВИНИ
Сокира Перуна презентує відео «Дорога в АТО»
14.06.2018

14 червня світ побачив документальну стрічку, засновану на подіях травня 2017 року. Пекельна мандрівка за маршрутом: Київ-Новогродівка-Авдіївка-Красногорівка-Мар'їнка-Бердянське-Широкине.