К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке

Тінь Сонця - Танець Серця

08.05.2011 · НовостиТінь Сонця - Танець Серця

Третій альбом гурту «Тінь Сонця» нарешті виданий! Після майже чотирьох років мовчання на світ, точніше, на полиці магазинів, з’явилося кружальце з тринадцятьма потужними треками і красномовною назвою «Танець Серця».

До альбому увійшли найкращі композиції гурту за останні три роки, а також кілька приємних сюрпризів, наприклад, такі як: відео на пісню «Місяцю мій», «Шлях у лес» (білоруською). Важливим стало й те, що в альбомі вже звучить гра нового музиканта Івана Григоряка.

Відразу помітно, що сольний акустичний проект Сергія Василюка аж ніяк не завадив його діяльності у гурті. Так, експерименти експериментами, та сольна робота і робота в heavy-folk бенді все ж трохи відрізняються. Про це скажуть і шанувальники Тіні Сонця, які 2 квітня заповнили культурно-мистецький центр Києво-Могилянської Академії. Саме там музиканти на повну показали, чого вони набули за три роки. Звичайно, всі набутки вилилися у альбомі.

Мелодійності пісням придають звичайно ж скрипка і… бандура (не дарма ж в народі стилістику «Тіней…» визначають як «козацький рок»). Саме своєю автентичністю і професіоналізмом гурт заслуговує на повагу. Те, що платівка записувалась так довго спричинив ряд непередбачених та передбачених обставин: декілька змін у складі гурту, «творчі пошуки», кількаразове перезведення матеріалу… Але за словами учасників, не зважаючи на всілякі «негаразди», «Танець Серця» – найкраща, найдоросліша робота колективу. Зі слів же самого Сергія Василюка, музика Тіней… дуже різна: «вона має і патріотичні, і особистісні, і природоохоронні теми. Загалом – це змістовний український рок, якого зараз, на жаль, дуже мало».

Цікаво, що сьома композиція платівки «У цьому полі, синьому, як льон» може бути відомою шанувальникам творчості вокаліста гурту. Але, на відміну від акустичної версії, яка звучала на сольному альбомі Сергія Василюка, на новій платівці, звичайно, вона подана у роковій манері. А написана ця пісня, до речі, на слова великого українського поета Василя Стуса.

В Києві альбом можна придбати в клубі « Культ Ра» (вул. Володимирська, 4), магазині «Наш Формат» (пров. Белінського, 9), а також у книгарні «Є!» . Диск можна замовити й в музичних Інтернет-крамницях України.

Будь таким, як ти є, і не зраджуй себе! («Козача могила»)

Трек-лист:
01. Дорога в ліс
02. Золотослов
03. Хрестини вовкулаки
04. Місяцю мій
05. По вранішній зорі
06. Козача могила
07. У цьому полі, синьому як льон
08. Сонця літ
09. Перша квітка
10. Схована у мріях
11. Тінь Сонця
12. Шлях у лес (бонус)
13. Місяцю мій (радіо-версія, бонус)
14. Місяцю мій (відео)

Тінь Сонця
Танець Серця
2011
Наш формат

 
ПУБЛИКАЦИИ
Тінь Сонця: «Обізнаність, організованість, мудрість»
ИНТЕРВЬЮ
Тінь Сонця: «Обізнаність, організованість, мудрість»
17.01.2014

«Тінь Сонця» представляє унікальний в Україні та світі жанр heavy-folk або ж у народі – козацький рок. Музиканти за роки своєї діяльності здобули велику армію прихильників по всій Україні та за її межами. На рахунку «Тіні Сонця» десятки різноманітних фестивалів, на які їх запрошують знову і знову. Їх пісні змушують мислити. Їх пісні об’єднують та надихають. Їх пісні змінюють світ – особистий світ слухача. Скоро виходить новий альбом «Тіней Сонця», що є досить значимою подією в українській рок-музиці. Отож, ми поспілкувалися із засновником гурту, Людиною з великої літери – Сергієм Василюком

«Тінь Сонця» представит третий студийный альбом
НОВОСТИ
«Тінь Сонця» представит третий студийный альбом
28.09.2010

Этой осенью киевская рок-группа «Тінь Сонця» представит новый альбом, который будет называться «Танець серця». Этого события поклонники ждали больше трех лет

«Сховане Обличчя» Сергія Василюка
АНОНСЫ
«Сховане Обличчя» Сергія Василюка
01.03.2010

2 березня, у вівторок, о 19:00 в Культурно-мистецькому центрі Києво-Могилянської Академії відбудеться акустичний сольний концерт Сергія Василюка, фронтмена гурту Тінь Сонця. Концерт присвячений виходу у світ першого сольного акустичного альбому Сергія «Сховане обличчя»

ДОСЬЕ ДИСКОГРАФИЯ
Танець
Танець
2019
альбом
Зачарований Світ
Зачарований Світ
2018
альбом
слушать
Буремний край
Буремний край
2016
альбом
слушать
Грім в ковальні Бога
Грім в ковальні Бога
2014
альбом
рецензия
Танець Cерця
Танець Cерця
2011
альбом
слушать · рецензия
Козаки (Monteray)LIVE
Козаки (Monteray) · 2017
190 тис. просмотров
Закохані вогніКЛИП
Закохані вогні · 2017
256 тис. просмотров
РЕКОМЕНДАЦИИ
No comment
НОВОСТИ
No comment
24.03.2022

No comment

Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
НОВОСТИ
Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
02.05.2022

Латвийские рок- и метал-группы и другие представители индустрии выражают свою поддержку народу Украины в это непростое время!