Грім в ковальні Бога

Грім в ковальні Бога

Тінь Сонця


1. Меч Арея
2. Сонцечоловік
3. Народна Війна
4. Коли На Серці Сумно
5. Ніколи Не Плач
6. Збої
7. Вітряк
8. Косарі
9. Дикі Гуси
10. Додому
11. Меч Арея (Instrumental)
ВСІ ТРЕКИ

Ветерани українського heavy-folk гурт Тінь Сонця випустили 4-у офіційну платівку, що отримала красномовну назву «Грім в ковальні Бога». Альбом є концептуально цілісним та, за словами учасників, відображає окрему сторінку життя гурту і присвячується українській лицарській традиції від давньоруських часів до сьогодення.

Будемо відвертими: небагато культових «тяжких» команд користуються популярністю протягом такого тривалого періоду часу, і мало хто з команд продовжує шукати нові музичні ходи, не зупиняючись на досягнутому. Тінь Сонця вже майже 15 років на сцені, і майже в усі нові альбоми намагається внести елемент новизни, зазвучати в іншому спектрі звуків.

На диску можна почути і оновлений гітарний саунд і використання нових інструментів. Більше того – в альбомі для нас грає скрипалька Соня Рогальська, яка, хоч і полишила колектив, проте продовжує співпрацювати із ТС.

Пісні цікаві, легко запам’ятовуються, при цьому – не нудні. Я із задоволенням прослухав альбом кілька разів за той час, доки писав рецензію. Відкриває платівку трек «Меч Арея» (авторства відомого борця-УНСОвця Василя Лютого (Живосила)). Пісня – однозначний хіт, за яким відразу стає ясно, що з матеріалом і звучанням у Тіней, як і раніше, повний порядок! До речі, саме слова із цієї композиції послужили музикантам у якості назви для всього альбому.

На фоні інших виділяється композиція «Зброї», що більше підходить під жанрове визначення «альтернативного року». Речитатив у куплетах та драйвовий приспів – для мене це щось новеньке у творчості гурту.

Серед інших варто виділити такі пісні, як: «Сонцечоловік» (найбільш мажорна пісня альбому), «Коли на серці сумно» та «Ніколи не плач» (являє собою звернення загиблого українського вояка до коханої дівчини, поєднує громадянську та любовну лірику).

Дуже класна пісня закриває альбом – «Додому». Акустична, може, навіть, дещо не в стилі ТС, але – чуттєва та гарна.

Для тих, хто любить поспівати, музиканти помістили в альбом інструментальну версію «Меча Арея».

Інакше кажучи, при прослуховуванні альбому, відчуваєш тільки досвід і майстерність, які накопичила група за час свого існування, всю ту ж енергію і «лють», якими наповнена вся творчість групи. Ще один безперечний плюс альбому полягає в тому, що за 51 хвилину прослуховування – не втомлюєшся від нього.

Як підсумок, можна сказати, що перед нами одна з найсильніших (якщо не найсильніша) робіт вітчизняного колективу. Фанатів альбом не розчарує, а для всіх інших – це відмінний привід познайомитися з Тінню Сонця.

Прослухати та замовити альбом можна на офіційному сайті гурту http://sunshadow.com.ua

Митько Сяржук


Виконавець:
Тінь Сонця
Назва:
Грім в ковальні Бога
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2014
Видавець:
Саме так!

ПУБЛІКАЦІЇ
Тінь Сонця: «Обізнаність, організованість, мудрість»
ІНТЕРВ'Ю
Тінь Сонця: «Обізнаність, організованість, мудрість»
17.01.2014

«Тінь Сонця» представляє унікальний в Україні та світі жанр heavy-folk або ж у народі – козацький рок. Музиканти за роки своєї діяльності здобули велику армію прихильників по всій Україні та за її межами. На рахунку «Тіні Сонця» десятки різноманітних фестивалів, на які їх запрошують знову і знову. Їх пісні змушують мислити. Їх пісні об’єднують та надихають. Їх пісні змінюють світ – особистий світ слухача. Скоро виходить новий альбом «Тіней Сонця», що є досить значимою подією в українській рок-музиці. Отож, ми поспілкувалися із засновником гурту, Людиною з великої літери – Сергієм Василюком

Тінь Сонця - Танець Серця
НОВИНИ
Тінь Сонця - Танець Серця
08.05.2011

Третій альбом гурту «Тінь Сонця» нарешті виданий! Після майже чотирьох років мовчання на світ, точніше, на полиці магазинів, з’явилося кружальце з тринадцятьма потужними треками і красномовною назвою «Танець Серця»

«Тінь Сонця» представит третий студийный альбом
НОВИНИ
«Тінь Сонця» представит третий студийный альбом
28.09.2010

Этой осенью киевская рок-группа «Тінь Сонця» представит новый альбом, который будет называться «Танець серця». Этого события поклонники ждали больше трех лет

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Танець
Танець
2019
альбом
Зачарований Світ
Зачарований Світ
2018
альбом
слухати
Буремний край
Буремний край
2016
альбом
слухати
Танець Cерця
Танець Cерця
2011
альбом
слухати · рецензія
Козаки (Monteray)LIVE
Козаки (Monteray) · 2017
87 тис. переглядів
Закохані вогніКЛІП
Закохані вогні · 2017
186 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

Прийом заявок: Східноєвропейська Музична Академія
НОВИНИ
Прийом заявок: Східноєвропейська Музична Академія
18.07.2020

Music Export Ukraine, у ​​партнерстві з MONOKEY, оголошують прийом заявок на першу Східноєвропейську Музичну Академію. Ця можливість є абсолютно безкоштовною та відкритою