Група Comaha починає новий рік з прем'єри

04.01.2010 · Анонси

14 січня в день святкування Старого Нового року група CoMaha представить у столичному арт-клубі «44» свою нову концертну програму «Слушай Свои Мысли». В її основу увійшли пісні, що були оприлюднені упродовж 2009 року в ефірі радіостанцій та під час концертів, а також новий матеріал, який жодного разу не виконувався на публіці. Назву новій концертній програмі дала новинка «Слушай Свои Мысли». 

Останнім часом група CoMaha активно експериментувала над своїм саундом. Наприкіці літа, під час сольного концерту в музеї «Золоті Вотота», група Марії Хмельової представила своїм прихильникам «тиху» акустичну програму «Тщательно Скрываемая Нежность».

14 січня  CoMaha презентуватимуть свої нові та добре знані пісні в електричному звучанні та й до того ж в оновленому складі. До Марії Хмельової, Кирила Бородіна, Джека Фроста та Сергія Яксона приєднався талановитий бас-гітарист Антон Жуков. Вперше з ним група заграла два місяці тому у київському Палаці Спорту на фестивалі «МИР». Тоді організатори «МИРу» легендарні «Брати Карамазови» та «ДДТ»  відмітили соціальну спрямованість пісень групи Марії Хмельової, саме тому гурту CoMaha була надана честь відкрити фестиваль антивоєнною піснею «На Межі», що була написана під враженням кавказського військового конфлікту.

На 2010 рік група CoMaha покладає багато творчих надій. В амбітних планах музикантів випуск другого студійного альбому та активна концертна діяльність.


 
ПУБЛІКАЦІЇ
С днем рождения, CoMaha!
ФОТО
С днем рождения, CoMaha!
19.01.2010

14 января группа CoMaha презентовала свою новую концертную программу «Слушай свои мысли». Концерт группы состоялся в киевском арт-клубе «44»

Антивоєнне  відео груп CoMaha та MRK потрапило на ТБ
НОВИНИ
Антивоєнне відео груп CoMaha та MRK потрапило на ТБ
14.08.2009

Відеоінсталяція творчого тандему груп CoMaha та MRK на пісню «На Межі» відтепер легально транслюватиметься на телебаченні. Цього тижня антивоєнний ролик, створений музикантами на основі відкритих відео-архівів NASA та фільма-катастрофи «Письма Мёртвого Человека» потрапив на 49 українських телеканалів.

РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Сергій Міхалок заспівав свою культову пісню Воїни світла українською
НОВИНИ
Сергій Міхалок заспівав свою культову пісню Воїни світла українською
13.07.2022

Сергій Міхалок та гурт Ляпіс Трубецькой презентували новий сингл та відеокліп на пісню Воїни світла українською мовою. Переклад пісні зробив український поет, активіст та волонтер Сергій Жадан