Антивоєнне відео груп CoMaha та MRK потрапило на ТБ

14.08.2009 · Новини

Відеоінсталяція творчого тандему груп CoMaha та MRK на пісню «На Межі» відтепер легально транслюватиметься на телебаченні. Цього тижня   антивоєнний ролик, створений музикантами на основі  відкритих відео-архівів NASA та фільма-катастрофи «Письма Мёртвого Человека»  потрапив на 49 українських телеканалів. Відео «На Межі» розповсюджується в каталозі провідної компанії «ФДР Медіа Сервіс».

Пісня «На Межі»  була написана вокалісткою групи CoMaha Марією Хмельовою минулого року.  Поштовхом  до написання гостро соціального треку став  російсько-грузинський військовий конфлікт.

Марія Хмельова: «Дмухнуло близькою війною. Надто близькою. Війною на сусідній вулиці. Я тоді була вагітна. Війна здається відійшла, але той страх нікуди не дівся. В середині мене жила дитина, яка відчувала те саме, що і я. Страх треба було випустити. В вересні я написала одночасно з музикою слова пісні "На межі"»

Трохи пізніше  до пісні «На Межі» свою не менш жорстку партію написав Дмитро «Мурік» Муравицький легендарний вокаліст груп Green Grey та MRK. Вже в грудні 2008 року  тандем CoMaha та MRK представив відеоінсталяцію на спільну пісню.

Марія Хмельова: «Попередньо, для відеороліка було переглянуто документальні хроніки війн. Остаточний варіант виплив з сильного кінематографічного потрясіння нашого дитинства, а саме фільма-катастрофи режисера Костянтина Лопушанського "Письма Мёртвого Человека", за сценарієм іменитих фантастів - В'ячеслава Рибакова та Бориса Стругацького. Свого часу, світова прем'єра фільму викликала справжній шок, фатально співпавши з вибухом на Чорнобильскій АЕС в 1986 році.»

Одразу після  створення відеоінсталяції на пісню «На Межі» музиканти почали шукати контакти з режисером- легендою Костянтином Лопушанським.

Марія Хмельова : «Ми навіть не вірили в успіх наших пошуків, коли в кінці весни, ми знайшли Костянтина Лопушанського і мали честь познайомитись з метром особисто. І яка ж велика для нас честь отримати з його рук авторську письмову довіру нам, в можливості використати безсмертні кадри з легендарної стрічки.
Як і режисер, стрічка стала лауреатом багатьох кінопремій у всьому світі. На сьогодні - ці кадри - справжня класика кінематографу.» 

Наразі група  CoMaha активно експериментує над своїм саундом, адже нещодавно Марія Хмельова стала володарем унікального синтезатора Korg Triton Studio,  аналогів якого не має в Україні. Вже в серпні CoMaha дасть акустичний концерт у Харкові в складі групи С.К.А.Й.,  а на початку осені під час заміського концерту для фанів групи тестуватимуться нові пісні та звучання. 

Пресс-служба


 
ПУБЛІКАЦІЇ
С днем рождения, CoMaha!
ФОТО
С днем рождения, CoMaha!
19.01.2010

14 января группа CoMaha презентовала свою новую концертную программу «Слушай свои мысли». Концерт группы состоялся в киевском арт-клубе «44»

Група Comaha починає новий рік з прем'єри
АНОНСИ
Група Comaha починає новий рік з прем'єри
04.01.2010

14 січня в день святкування Старого Нового року група CoMaha представить у столичному арт-клубі «44» свою нову концертну програму «Слушай Свои Мысли».

РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
НОВИНИ
Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
02.05.2022

«Досить» – це гімн воїнам, які зараз захищають українську землю та незалежність від воєнної агресії Росії