«Oneyroid Birthday party - 2010»: міні-фестиваль у Полтаві!

20.12.2010 · Анонси

 

Усі вже звикли, що культовий полтавський гурт «Онейроїд» щороку святкує свій День народження, як то кажуть, із розмахом – влаштовуючи великий концерт. Однак цього року Oneyro.Promo.Group вирішили перевершити самих себе і організувати з приводу вже 18-ої річниці гурту справжній дводенний міні-фестиваль, запросивши для виступу виконавців не лише з Полтави, а й з інших міст України!

Але який же фестиваль без різноманітних мистецьких заходів і майстер-класів! Отож і організатори «Oneyroid Birthday party - 2010» вирішили не відходити від цієї традиції й влаштувати майстер-класи з випікання миколайчиків і різдвяних баринь, мотання ляльок та варіння борщика у горщику. Проводитиме майстер-класи старший науковий співробітник Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному Олена Щербань. Відбудеться захід у мистецькій крамниці «Сто доріг», що за адресою вул. Героїв Крут (колишня П. Комуни), 18. Початок заходів 25-го і 26-го грудня о 13-ій і 15-ій год. Вхід: 35/25 грн.

Та головне на фестивалі все-таки музика! І склад виступаючих музикантів цього року буде як ніколи потужним. Адже свої програми відіграють гурти й виконавці, які найбільше сподобались відвідувачам пивниці «Сто доріг» за рік проведення тут концертів.

У суботу 25 грудня слухачів накриє потужною хвилею драйву. Цього дня виступлять:

- молода та амбіційна полтавська команда «Босиком по мостовой» ( http://www.bosikom.com.ua );

- бард-рокер Павло Гуменюк («Дядечко Бо», екс-«Незвичайний Так отож», http://artvertep.dp.ua/authors/ntakotogh );

- апологети українського року в Полтаві – гурт «Майор Пронін» ( http://music.poltava.ua/mayorpronin/songs );

- запальні й енергійні львів'яни – «PanKe Shava» ( http://panke-shava.com );

- гурт прогресивного емо-реггі-турбошансону і ресторанного психоделу – ВІА «Веселі Біоритми» з м. Кіровоград ( http://veselibiorytmy.com.ua );

Ну, а закінчиться програма дня, звичайно ж, виступом іменинників. На своє музичне повноліття гурт «Онейроїд» ( http://oneyroid.com ) виконає найкращі хіти всіх років. А на додачу слухачів очікує ще й джем-сейшн від музикантів, які грали у групі в різні часи.

А наступного дня, у неділю 26 грудня, слухачів огорне легка й м’яка, але не менш емоційна музика. Серед номерів другого дня:

- містично-загадкові імпровізації від «Фрактал Мандельброта» ( http://www.poltavaforum.com/poltava-video-223/12454-fraktal-mandelbrota.html );

- «прибулець» із Кременчука Гаррі Гарін («Znykli Prybulci», http://vkontakte.ru/club11678874 );

- мелодійний етно-блюз Сергія Буланого («Контрабас», http://www.myspace.com/kontrabas );

- давні друзі іменинників – група «Транс-Формер» ( http://www.trans-former.org.ua );

- лірично-іронічна акустика Андрія Гречаника («ДМЦ», http://www.dmc.net.ua );

- унікальний подільский проект «ПаРоМи» (Павло Нечитайло («Пропала грамота»), Роман Кріль («Очеретяний кіт»), Микола Доляк («Подільські сурікати»), http://vk.com/club11372344 ).

Як і першого дня, завершать концерт іменинники. Новий 19-й музичний рік «Онейроїд»( http://community.livejournal.com/oneyroid ) почне вже знайомою слухачам україномовною програмою «Ходень» і… презентує абсолютно нову – «Мобильная слизь»!

Виступи музикантів відбуватимуться у пивниці «Сто доріг» (вул. Пар. Комуни, 18) і розпочинатимуться о 16 год.

Вартість входу на музичну частину:

- один день – 55 грн. (45 грн. – із клубною карткою oneyro.promo.group);

- два дні – 85 грн. (70 грн. – із клубною карткою oneyro.promo.group).

Замовлення столиків за тел. 7-46-38.


 
ПУБЛІКАЦІЇ
ONEYROid: «Музыка пишется интуитивно»
ІНТЕРВ'Ю
ONEYROid: «Музыка пишется интуитивно»
06.11.2014

Полтавский Онейроид — один из самых опытных и интересных альтернативных коллективов Украины. Сейчас Онейроид мелодичный и разнообразный, и от этого еще более интересный, чем был. Об уникальности следующего альбома, о «стиле Онейроид» и о многом другом – основатель и бессменный лидер банды Андрей Боркунов

Онейроид - представит Отравляющие вещества
АНОНСИ
Онейроид - представит Отравляющие вещества
25.09.2009

Появление Онейроид в Киеве – это событие. Чрезвычайно редкий гость в столице, полтавская альтернативная команда, по-прежнему используя в своём арсенале и «шаманские» вставки, и элементы панка. Новый материал группы все больше тяготеет к синтезу всевозможных стилевых направлений, что полностью отображается в новом концептуальном альбоме который группа предсатвит киевской публике.

Онейроид: «Айс данс»
ФОТО
Онейроид: «Айс данс»
07.06.2007

Найстаріша (і в той же час поступово оновлювана) і найконцептуальніша група міста зіграла ще один концерт - і не просто зіграла, а, як завжди, буквально «занурила» в атмосферу звукосплетіння Онейроїда.

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Наташа Атомный Бог
Наташа Атомный Бог
2014
альбом
рецензія
Ходень
Ходень
2012
альбом
слухати · рецензія
Giftstoffe
Giftstoffe
2009
альбом
слухати · рецензія
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
НОВИНИ
Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
02.05.2022

«Досить» – це гімн воїнам, які зараз захищають українську землю та незалежність від воєнної агресії Росії