Обійми Дощу — сольний концерт, 5-річчя гурту, презентація синглу та кліпу

26.11.2010 · Анонси

Особливий вечір для шанувальників інтелектуального року підготував київський рок-гурт «Обійми Дощу». 10 грудня 2010 р. у одному з найкращих клубів української столиці — Sullivan Room Kiev (вул. Прорізна, 8) — відбудеться сольний концерт гурту, присвячений святкуванню п’ятиріччя творчої діяльності.

Музична програма тривалістю 2 години складатиметься не тільки із презентації нового матеріалу та виконання добре знаних і улюблених шанувальниками пісень — для створення унікальної атмосфери гурт вдало використовує на своїх концертах поетичні твори та відеоряд. Крім того, спеціально для ювілейного концерту гурт підготував кілька приємних сюрпризів, що обов’язково прийдуться до смаку гостям цього свята.

Центральна подія музичного вечора 10 грудня — презентація ЕР «Світанок», що складається з пісень «Світанок», «Я і Ти» (тексти та музика — Микола Кривонос, аранжування — «Обійми Дощу») та кліпу на пісню «Світанок» (режисура, монтаж — Микола Кривонос). Пісні, представлені на цьому ЕР, набували свого звучання протягом двох років. Зйомка основного матеріалу для кліпу проводилась у м.Севастополь та на березі Чорного моря, загалом над розробкою та втіленням оригінальної ідеї гурт працював кілька місяців.

Варто попередити, що навіть підготовлений слухач може бути здивований настроєм і звучанням презентованих композицій, а прискіпливий художник буде збентежений, побачивши захід сонця на обкладинці цієї міні-платівки. Потрібно, прибравши зовнішні подразники, уважно вслухатись у музику для того, щоб зрозуміти — тут немає помилок і випадковостей, і кожен учасник дійства зможе долучитись до розкриття задуму гурту.

Місце проведення сольного концерту та презентації ЕР «Світанок» — клуб Sullivan Room Kiev — також обраний не випадково. Крім того, що заклад є філіалом знаменитого нью-йоркського клубу Sullivan Room і єдиним на Україні брендовим клубом світового значення, він розміщений у приміщенні театру, так що внутрішній простір найбільш пристосований для реалізації найсміливіших ідей та захоплюючої презентації музичного матеріалу гурту «Обійми Дощу».

Київський рок-гурт «Обійми Дощу», заснований Володимиром Агафонкіним (вокал, тексти, музика, аранжування), вперше у оригінальному складі вийшов на сцену у листопаді 2005 р. і за п’ять років активної діяльності здобув любов та підтримку любителів «розумного року» не тільки на теренах України, а і у державах СНД та далекого зарубіжжя. Слухачі знаходять у ліриці «Обіймів Дощу» відгук на свої думки, переживання, закоханість, самотність… Музика цього гурту, вдало доповнюючи важке рок-звучання ліричною мелодикою акустичної гітари, альту, скрипки, флейти та фортепіано, ідеально гармонує із меланхолійною атмосферою сумної осені та витонченою холодною енергетикою зими.

Дебютний альбом гурту, «Елегія», випущений восени 2009 р., доступний для вільного завантаження та прослуховування разом з іншою інформацією про гурт на офіційному вебсайті — rain.in.ua — або на сторінці гурту ВКонтакті.

10 грудня 2010 р., 19:00, Sullivan Room Kiev (вул. Прорізна, 8)
Вартість квитків у попередньому продажі — 50 грн., вхід у день концерту — 70 грн.
(для іногородніх — 50 грн. при пред’явленні квитку подорожі)
Квитки можна придбати у білетних касах Ольвія або замовити за телефоном: (044) 590 55 55.


 

 
ПУБЛІКАЦІЇ
Теплі «Обійми Дощу» для замерзлих киян
НОВИНИ
Теплі «Обійми Дощу» для замерзлих киян
17.12.2010

10 грудня відбувся сольний виступ київського гурту «Обійми Дощу», приурочений до одразу двох знаменних для колективу подій — п’ятого дня народження і виходу нового синглу «Світанок»

Обійми Дощу закінчили роботу над дебютним альбомом
НОВИНИ
Обійми Дощу закінчили роботу над дебютним альбомом
28.08.2009

Дебютний альбом київського гурту «Обійми Дощу» шанувальники сумної, по-осінньому ліричної рок-музики чекали кілька років, і нарешті він доступний у мережі з 29 серпня 2009 р. Завантажити реліз можна буде з офіційного сайту гурту

Обійми Дощу: «Мы легко можем выйти за рамки стиля»
ІНТЕРВ'Ю
Обійми Дощу: «Мы легко можем выйти за рамки стиля»
01.01.1970

Очень часто многие группы открываются тебе благодаря знакомым и друзьям. Именно таким образом чуть больше года назад в мои жадные руки попал диск с разными музыкальными вкусностями для ознакомления, которые должны были удовлетворить мой аппетит меломана. Среди десятка групп на болванке оказалась демо-запись «Обіймів Дощу».

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Сон
Сон
2017
альбом
слухати
Елегія
Елегія
2009
альбом
слухати · рецензія
Під Хмарами
Під Хмарами
2008
альбом
рецензія
На відстаніКЛІП
На відстані · 2020
156 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
АНОНСИ
Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
09.09.2020

19-20 вересня на українській онлайн-платформі hover.link пройде перший захід — БеZVIZ Pre-party 1.5. Це простір, який максимально відтворює музичний фест у реальності