SWEETLO: Презентація дебютного альбому «#1»

12.10.2010 · Анонси

29 жовтня в клубі «Київ», відбудеться презентація дебютного альбому гурту SWEETLO - «#1» та кліпу на пісню «Goodbye, Ленін».

«#1» став результатом співпраці багатьох творчих людей. Думки та мрії цих неординарних особистостей і втілились в платівці «#1», яку ви, власне, і зможете почути, побачити, а дехто і отримати на презентації.

Платівка «#1» була створена та записана спільно із вокалістом та гітаристом Nikto Niktoeff, який також виступив в ролі автора частини текстів та музики до неї. Пана Niktoeffа ви, звичайно, зможете побачити та почути на презентації 29-го.

До платівки включені як «планові» альбомні пісні, так і «позапланові» композиції: «Сумніви», «Надія», «Свобода» та «Fall timesorrow», які були написані до телевізійного фільму «Вірю я: історія однієї перемоги» та відео-проекту Сергія Долбілова «Пусть ТАК…». В плани гурту не входило включення цих треків до дебютного диску, але, на думку гурту, треки вийшли настільки цікавими та самобутніми, що заслуговували на власне життя поза відео-форматом. До речі, на трек «Fall time sorrow» наразі ведуться зйомки другого кліпу гурту спільно із відомою династією арт-хаус митців Ляпіних.

Кліп на пісню «Goodbye, Ленін», створений спільно із режисером Миколою Гораком у 2009 році, був першою серйозною відео роботою гурту та іще однією віхою у співпраці із паном Nikto Niktoeff, який зіграв головну роль в кліпі. Назва кліпу говорить сама за себе. Більше ви зможете дізнатись та побачити на презентації.

У програмі заходу: прес-конференція, фуршет, перегляд дебютного кліпу «Goodbye, Ленін», а також виконання наживо альбомних та нових пісень гурту SWEETLO.

SWEETLO
Початок - 29 жовтня 2010 о 20:00.
Клуб «Київ», вул. В.Васильківська (Червоноармійська), 19 ( 0-й етаж кінотеатру «Київ»)
Першим 5 гостям – диск у подарунок!
Вхід – 30 грн
Вхід за запрошеннями – вільний
 

 
ПУБЛІКАЦІЇ
Sweetlo запрошують на неонову вечірку
ІНТЕРВ'Ю
Sweetlo запрошують на неонову вечірку
23.10.2012

Цього четверга у Бочці на Подолі київський гурт Sweetlo презентує свій новий сингл «Я — романтика». Про попросили фронтмена гурту Богдана Буткевича трошки розказати і про новий реліз, і про майбутню подію

Sweetlo: «Ми стали набагато ближчими до тієї музики, яка нам близька»
ІНТЕРВ'Ю
Sweetlo: «Ми стали набагато ближчими до тієї музики, яка нам близька»
03.08.2012

Цей гурт дійсно робить життя світлішим. А їх остання робота – ЕР «Подаруй мені диво» – тому зайве підтвердження. Якісно, драйвово, а головне – відверто, хлопці несуть в маси гарні емоції, любов (у всіх розуміннях цього слова). Про музичну, кінематографічну та, навіть, політичну діяльність гурту, про плани гурту SWEETLO розповів його лідер Богдан Буткевич

Рок з молоком #1. Sweetlo
РОК З МОЛОКОМ
Рок з молоком #1. Sweetlo
24.07.2011

Гурт SWEETLO називається так не випадково. Їх музика драйвова, їх тексти світлі, але при цьому не позбавлені твердої соціальної позиції. Вони співають і грають про те, чого ніколи не буде замало: про добро, про любов, про людські відносини. Їм, безумовно, це вдається!

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Свобода
Свобода
2014
альбом
слухати · рецензія
Подаруй мені диво
Подаруй мені диво
2012
альбом
слухати
#1
#1
2010
альбом
слухати · рецензія
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
НОВИНИ
Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
02.05.2022

«Досить» – це гімн воїнам, які зараз захищають українську землю та незалежність від воєнної агресії Росії