SWEETLO влаштовує творчий вечір на захист старого Києва

27.09.2010 · Анонси

Після невеликої відпустки хлопці з київського гурту SWEETLO повертаються до активної творчої діяльності і починають новий концертний сезон у форматі творчого вечора з соціально-політичним підґрунтям. Тож, у суботу, 2 жовтня, на подвір’ї будинку за адресою вул. Грушевського, 4-Б відбудеться захід під назвою «Ве4ір SWEETLа».

Гості зможуть не лише послухати музику, а й поспілкуватися з музикантами у вільному, неформатному режимі. Задля створення SWEETLOго настрою також буде організовано невеликий фуршет. 

«Ми вирішили приєднатися до дуже важливої, на наш погляд, громадської ініціативи по збереженню історичного обличчя нашого улюбленого міста – Києва. Саме тому й влаштовуємо мистецький виступ проти свавілля владоможців, які бажають знести архітектурну пам’ятку – той самий будиночок по Грушевського 4-Б, а на його місці звести черговий офісний центр, буцімто, до Євро-2012», – пишуть SWEETLO у своєму ЖЖ.

Раніше до протесту вже долучилися письменники брати Капранови, Сергій Пантюк, Олександр Ірванець, музичні колективи «Наголос на голос», «Тінь сонця», «ТопОркестра», народний депутат України Олесь Доній та багато інших громадських, мистецьких та політичних діячів.

Мистецький вечір організовано за сприяння МГО «Мистецька Платформа» та ГО «Покоління Майдану».

Початок – о 19:00, вхід вільний.

По докладнішу інформацію звертайтеся за телефонами:

(093) 479 72 82 (Микола Марусик)
(097) 026 26 26 (Богдан Ковальчук)


ЗИ: На випадок непогоди не забудьте тепло вдягтися та взяти з собою парасольки)


 
ПУБЛІКАЦІЇ
Sweetlo запрошують на неонову вечірку
ІНТЕРВ'Ю
Sweetlo запрошують на неонову вечірку
23.10.2012

Цього четверга у Бочці на Подолі київський гурт Sweetlo презентує свій новий сингл «Я — романтика». Про попросили фронтмена гурту Богдана Буткевича трошки розказати і про новий реліз, і про майбутню подію

Sweetlo: «Ми стали набагато ближчими до тієї музики, яка нам близька»
ІНТЕРВ'Ю
Sweetlo: «Ми стали набагато ближчими до тієї музики, яка нам близька»
03.08.2012

Цей гурт дійсно робить життя світлішим. А їх остання робота – ЕР «Подаруй мені диво» – тому зайве підтвердження. Якісно, драйвово, а головне – відверто, хлопці несуть в маси гарні емоції, любов (у всіх розуміннях цього слова). Про музичну, кінематографічну та, навіть, політичну діяльність гурту, про плани гурту SWEETLO розповів його лідер Богдан Буткевич

Рок з молоком #1. Sweetlo
РОК З МОЛОКОМ
Рок з молоком #1. Sweetlo
24.07.2011

Гурт SWEETLO називається так не випадково. Їх музика драйвова, їх тексти світлі, але при цьому не позбавлені твердої соціальної позиції. Вони співають і грають про те, чого ніколи не буде замало: про добро, про любов, про людські відносини. Їм, безумовно, це вдається!

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Свобода
Свобода
2014
альбом
слухати · рецензія
Подаруй мені диво
Подаруй мені диво
2012
альбом
слухати
#1
#1
2010
альбом
слухати · рецензія
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
НОВИНИ
Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
02.05.2022

Латвійські рок і метал музичні колективи та інші представники індустрії висловлюють свою підтримку народу України в ці важкі часи!