Українському музичному ярмарку в 2010 бути!

04.09.2010 · Анонси

 

«Зроби своє життя музичним!» - під таким гаслом 7-9 жовтня відбуватиметься черговий Український музичний ярмарок. Ярмарок із 1993 залишається головною подією року на музичному ринку України, традиційною і найбільшою виставка професійного звукового та світлового обладнання, музичних інструментів. Нагадаємо, що минулоріч виставка через кризу так і не відбулася.

Про участь в «УКРАЇНСЬКОМУ МУЗИЧНОМУ ЯРМАРКУ – 2010» заявили керівники провідних компаній України: АРТ-Р, АКРОПОЛІС, ДЖАЗ-КЛУБ, ЗІНТЕКО, КОМОРА, ЛАЙТЕК, КОМПАНІЯ ІНДІГО МЮЗІК, КОРТМІ, ГІТАРНИЙ ДІМ,МЕГА-ШОУ,РЕАЛ-МЮЗІК, СОЛО, ТРЕМБІТА, ЮРИТМІКС і т.д.

У межах цьогорічного Українського музичного ярмарку 9 жовтня відбудеться вшанування Джона Леннона.

Адже саме 9 жовтня виповнюється 70 років з дня народження цієї легендарної постаті в історії сучасної світової культури. Звісно, така  буде широко відзначатися в світі (ювілейні концерти, програми, теле- та радіо-мости тощо).

Не залишиться осторонь і Україна. В межах всесвітнього вшанування відповідна акція готується і в нашій столиці.

9 жовтня на території Національного комплексу «Експоцентр України»(пр. Глушкова, 1) відбудеться велика концертна акція «ComeTogether», що нагадає українським бітломанам про легенду рок-сцени.

На сценічному майданчику  виступатимуть переможці  дитячого фестивалю «YellowSubmarine» і всеукраїнського конкурсу фан-клубу «TheBeatles», а також відомі музиканти і гості акції.

Планується широке висвітлення цієї події вітчизняними та міжнародними ЗМІ.

Плехова Ірина
специально для rock.kiev.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Український музичний ярмарок 2013
АНОНСИ
Український музичний ярмарок 2013
11.09.2013

Цьогоріч з 26 по 29 вересня Україна знову опиниться в коловерті професійного музичного життя: у Національному комплексі «Експоцентр України» відбудеться спеціалізована виставка «Український музичний ярмарок - 2013»

В Києві відбудеться Форум фахівців музичної індустрії
АНОНСИ
В Києві відбудеться Форум фахівців музичної індустрії
06.09.2013

26 та 27 вересня 2013 року у рамках спеціалізованої виставки «Український Музичний Ярмарок» розпочне свою роботу Форум фахівців музичної індустрії MUSIC BUSINESS-2013

Украинская Музыкальная Ярмарка 2006 - фотоотчет
НОВИНИ
Украинская Музыкальная Ярмарка 2006 - фотоотчет
09.11.2006

Традиционно, выставка была разделена на две зоны: громкую и тихую. В громкой зоне располагались стенды, где демонстрировались акустические системы, световое оборудование и оборудование для сцены. Тихая же зона включала в себя стенды с музыкальными инструментами, студийным оборудованием и прочими экспонатами, которые не нуждаются в демонстрации на большой громкости.

РЕКОМЕНДАЦІЇ
ГДЕ?: «Це як радіосигнали, що відправляються з Землі в далекий космос»
ІНТЕРВ'Ю
ГДЕ?: «Це як радіосигнали, що відправляються з Землі в далекий космос»
17.07.2018

Повернувшись з творчої відпустки в 2014 році «ГДЕ?» Знову бере паузу. Музикантам необхідно осмислити накопичений творчий досвід, визначитися з подальшими пріоритетами і, можливо, реорганізуватися

Gibson оголосив себе банкрутом
НОВИНИ
Gibson оголосив себе банкрутом
13.05.2018

Американська компанія Gibson, заснована у 1984 році, постачає щорічно 170,000 гітар у 80 країн світу. Цього року корпорація опинилася на межі банкрутства з півмільярдним боргом