Український музичний ярмарок 2013

11.09.2013 · Анонси

Цьогоріч з 26 по 29 вересня Україна знову опиниться в коловерті професійного музичного життя: у Національному комплексі «Експоцентр України» відбудеться спеціалізована виставка «Український музичний ярмарок - 2013».

Упродовж 20 років «Український музичний ярмарок» невтомно формує національний музичний ринок, визначає основні тенденції розвитку не лише ринку, а й музичної індустрії загалом. Відтак ця подія щорічно об’єднує виробників і музикантів, учнів і викладачів музики, слухачів та їхніх «зіркових» кумирів. Спілкування й дискусії на професійних семінарах, майстер-класах, концерти в павільйонах та open-air – увесь огром пропонованих організатором – Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація виробників, дистриб’юторів і продавців професійного звукового і світлового обладнання, музичних інструментів» – заходів сприяють формуванню якісного національного культурного продукту.

Традиційна й найбільша в Україні виставка професійного звукового та світлового обладнання, музичних інструментів залишається й лідером на ринку Східної Європи. Адже провідні українські компанії: АКРОПОЛІС,АЛВІСС, ЗІНТЕКО, КОМОРА, ЛАЙТЕК, КОРТМІ, МЕГА-ШОУ, РЕАЛ-МЮЗІК, СОЛО, КАМЕРТОН, ТРЕМБІТА – сьогодні є офіційними представниками найвідоміших світових брендів обладнання й музичних інструментів. Таким чином, «Український музичний ярмарок» представляє на широкий загал (а це понад 8 тисяч відвідувачів) повний спектр музичних інструментів – від акустичних та народних до електричних, знайомить з останніми досягненнями у галузі музичної електроніки, програмного забезпечення, DJ обладнання.

Поруч із дистриб’юторами, розробниками та виробниками професійного звукового та світлового обладнання, музичних інструментів, у виставці традиційно беруть участь сервісні компанії, засоби масової інформації, продюсерські центри, організатори концертів та фестивалів, видавці музичної літератури тощо. Лише тут можна знайти повний асортимент усієї продукції, необхідної для створення та просування музики.

На кожного відвідувача чекають професійні семінари, концерти та майстер-класи від визнаних українських і закордонних музикантів, демонстрації новинок обладнання та обговорення музичних подій, нові професійні та творчі контакти. Тож «Український музичний ярмарок» - це місце, де кожен має змогу розпочати власний музичний бізнес.

Виставка проходить за традиційної підтримки Міністерства культури України.

Ювілейний 2013 рік для «Українського музичного ярмарку» є роком підтримки молодих музикантів. Понад 900 молодих виконавців (191 соліст та гурт) з усіх областей України та АР Крим представлятимуть в межах виставки легендарний всеукраїнський фестиваль ЧЕРВОНА РУТА-2013. Фінальні конкурси й гала-концерт упродовж чотирьох днів пройдуть відразу в шести найпопулярніших музичних жанрах: поп-, сучасна танцювальна, акустична, рок-, інша музика, український автентичний фольклор.

Для музикантів участь у ЧЕРВОНІЙ РУТІ – це завжди крок на велику сцену, адже значна частина найпопулярніших українських зірок є вихідцями з майстерні фестивалю. Серед них такі гранди, як: Сестри Тельнюк, Брати Гадюкіни, ВВ, Кому Вниз, Марія Бурмака, Андрій Кузьменко (Скрябін), Табула Раса, Плач Єремії, Олександр Пономарьов, Руслана, Віктор Павлік, Наталія Могилевська, Пікардійська Терція, Ані Лорак, ТНМК, Тартак, Гайдамаки, Крихітка Цахес, Анастасія Кочетова (Еріка), Олена Кучер (Alyosha) Млада, «Даха Браха», «Полікарп», «Кораллі», Ілларія та інші.

Об’єднання «УКРАЇНСЬКОГО МУЗИЧНОГО ЯРМАРКУ» та «ЧЕРВОНОЇ РУТИ» невипадкове, адже обидва бренди стали центром української культури, першоджерелом національної школи музики. Організатори завжди ставлять перед собою надзавдання – створити нову конкурентоспроможну, сучасну і водночас глибоко національну українську масову музичну культуру.

Подробиці: http://muz-yarmarok.org.ua

!В рамках виставки «Український музичний ярмарок-2013» відбудеться черговий конкурс барабанщиків «PacificDrumBattle» та врепше буде проведено Форум фахівців музичної індустрії «Music Business - 2013»

 
ПУБЛІКАЦІЇ
Український музичний ярмарок-2018
АНОНСИ
Український музичний ярмарок-2018
16.09.2018

11 – 13 жовтня в Києві відбудеться провідна музична виставка Східної Європи, адже лише тут можна знайти повний асортимент усієї продукції необхідної для створення та просування музики

В Києві відбудеться Форум фахівців музичної індустрії
АНОНСИ
В Києві відбудеться Форум фахівців музичної індустрії
06.09.2013

26 та 27 вересня 2013 року у рамках спеціалізованої виставки «Український Музичний Ярмарок» розпочне свою роботу Форум фахівців музичної індустрії MUSIC BUSINESS-2013

Українському музичному ярмарку в 2010 бути!
АНОНСИ
Українському музичному ярмарку в 2010 бути!
04.09.2010

«Зроби своє життя музичним!» - під таким гаслом 7-9 жовтня відбуватиметься черговий Український музичний ярмарок

РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

ВВ провели перший в Україні онлайн-концерт по квитках
НОВИНИ
ВВ провели перший в Україні онлайн-концерт по квитках
30.04.2020

Яскраво та весело пройшов перший великий онлайн-концерт гурту Воплі Відоплясова з презентацією альбому «Закустика», що вийшов на вінілі