WashingTones та Sweetlo відіграли концерт у Бурбоні

15.09.2009 · Новини

10 вересня у столичному клубі «Бурбон» американського віскі не пили, проте слухали молодий рок і посьорбували акційне пиво. На сцені грали дві «оновлені» команди – екс-Gorod Solntsa, які переродилися у Sweetlo, та колишні Pulse, що шляхом довгих метаморфоз стали WashingTones. Тепер про все нове по-порядку.

Sweetlo зі зміною вокаліста й барабанщика змінили і звучання. Напрацьований матеріал хоч і не відрізняється оригінальним саундом, проте склад гурту видається перспективним. Адже з трьома гітарами, клавішними й ударними можна створити багато того, що виходить за межі поняття «традиційний поп-рок». Наразі гурт готується до участі у півфіналі ювілейної «Червоної рути», з приводу чого їм варто побажати успіху.

Музика WashingTones має власне обличчя. Та й самі виконавці не без харизми. Попри молодість музикантів, відчувається позитивна енергетика і єдність поглядів, що пророкує гарні результати. Гурт активно працює над популяризацією, дає по кілька концертів у тиждень, а на цьогорічному Djuice Music Drive-2009 хлопці вийшли до півфіналу. З появою вокалістки Олі колишні Pulse зазвучали по-новому. З перших композицій було не зрозуміло, чи впишеться високий вокал дівчини у тональність, проте невдовзі всім стало ясно, що Олин голос – саме такий, якого потребує драйвове і самобутнє звучання WashingTones. Вправні гітарні партії, стрункі ритми... Свою «родзинку» додають клавішні у виконанні артистичного піаніста Кості. У звучанні гурту відчутний вплив глем-року, не дарма серед улюблених виконавців усіх його учасників є Queen. Утім, вдаватися до порівнянь таки не варто... З огляду на англомовність текстів, у своїх піснях музиканти звертаються і до «забугорної» тематики. Так чимало розмов викликав сингл «Dr. House», присвячений герою однойменного серіалу, зразковому циніку Грегорі Хаусу. З одного боку, можна пожурити хлопців за бажання прославитися шляхом «юзання» відомого кінобренду. З іншого, варто сказати, що таланту WashingTones теж не позичати. Тому і пісню, і концертні футболки з зображенням Хауса музикантам можна вибачити. Хто зна, можливо, актор Х’ю Лорі ще платитиме хлопцям за рекламу. Не всім же, як ото Джонатану Девісу, ходити з лого у формі лотоса... Комусь і доктора Хауса брендити доводиться. Такий він, шоубіз.

Тала Пруткова
© Киевский Рок-клуб


 
ПУБЛІКАЦІЇ
Sweetlo запрошують на неонову вечірку
ІНТЕРВ'Ю
Sweetlo запрошують на неонову вечірку
23.10.2012

Цього четверга у Бочці на Подолі київський гурт Sweetlo презентує свій новий сингл «Я — романтика». Про попросили фронтмена гурту Богдана Буткевича трошки розказати і про новий реліз, і про майбутню подію

Sweetlo: «Ми стали набагато ближчими до тієї музики, яка нам близька»
ІНТЕРВ'Ю
Sweetlo: «Ми стали набагато ближчими до тієї музики, яка нам близька»
03.08.2012

Цей гурт дійсно робить життя світлішим. А їх остання робота – ЕР «Подаруй мені диво» – тому зайве підтвердження. Якісно, драйвово, а головне – відверто, хлопці несуть в маси гарні емоції, любов (у всіх розуміннях цього слова). Про музичну, кінематографічну та, навіть, політичну діяльність гурту, про плани гурту SWEETLO розповів його лідер Богдан Буткевич

Рок з молоком #1. Sweetlo
РОК З МОЛОКОМ
Рок з молоком #1. Sweetlo
24.07.2011

Гурт SWEETLO називається так не випадково. Їх музика драйвова, їх тексти світлі, але при цьому не позбавлені твердої соціальної позиції. Вони співають і грають про те, чого ніколи не буде замало: про добро, про любов, про людські відносини. Їм, безумовно, це вдається!

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Свобода
Свобода
2014
альбом
слухати · рецензія
Подаруй мені диво
Подаруй мені диво
2012
альбом
слухати
#1
#1
2010
альбом
слухати · рецензія
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
НОВИНИ
Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
02.05.2022

Латвійські рок і метал музичні колективи та інші представники індустрії висловлюють свою підтримку народу України в ці важкі часи!