Sweetlo і YouCrane запрошують на пошуки літа

11.08.2009 · Анонси Пропало літо! Ви вже, напевно, відчули, що день за днем стає все менше сонця, а у вечеріній прохолоді все помітніший подих осені. Гурти Sweetlo (екс-Gorod Solntsa) і YouCrane запрошують вас 21 серпня до клубу Чеширський Кіт зігріти вечір музикою і гарним настроєм. Дату було обрано невипадково, адеж саме в цей день, за слов'янськими повір'ями, ми починаємо втрачати літо, тож давайте спробуємо хоч ненадовго його повернути.
Хто і що буде грати:
Sweetlo - гурт, добре відомий київський публіці під назвою Gorod Solntsa. Трансформації торкнулись не лише назви, але й складу (змінились вокаліст і барабанщик) та звучання. Тому цього вечора ви почуєте вже оновлену програму, і, сподіваємось, вона буде довподоби.
YouCrane - хлопці з десятирічним творчим стажем, яких вже непотрібно детально представляти аудиторії, і буде достатньо просто сказати, що це - позитивний, драйвовий рок-н-ролл, а все інше ви й так скоро почуєте.
Отже, приходьте з посмішками та найкращими сонячними спогадами святкувати закінчення робочого тижня і шукати літо разом з YouCrane та Sweetlo.

Пропало літо!
21 серпня
клуб Чеширський Кіт (вул. Скляренко, 9)
Початок: 20:00
Вхід: 20 грн.

 
ПУБЛІКАЦІЇ
Sweetlo запрошують на неонову вечірку
ІНТЕРВ'Ю
Sweetlo запрошують на неонову вечірку
23.10.2012

Цього четверга у Бочці на Подолі київський гурт Sweetlo презентує свій новий сингл «Я — романтика». Про попросили фронтмена гурту Богдана Буткевича трошки розказати і про новий реліз, і про майбутню подію

Sweetlo: «Ми стали набагато ближчими до тієї музики, яка нам близька»
ІНТЕРВ'Ю
Sweetlo: «Ми стали набагато ближчими до тієї музики, яка нам близька»
03.08.2012

Цей гурт дійсно робить життя світлішим. А їх остання робота – ЕР «Подаруй мені диво» – тому зайве підтвердження. Якісно, драйвово, а головне – відверто, хлопці несуть в маси гарні емоції, любов (у всіх розуміннях цього слова). Про музичну, кінематографічну та, навіть, політичну діяльність гурту, про плани гурту SWEETLO розповів його лідер Богдан Буткевич

Рок з молоком #1. Sweetlo
РОК З МОЛОКОМ
Рок з молоком #1. Sweetlo
24.07.2011

Гурт SWEETLO називається так не випадково. Їх музика драйвова, їх тексти світлі, але при цьому не позбавлені твердої соціальної позиції. Вони співають і грають про те, чого ніколи не буде замало: про добро, про любов, про людські відносини. Їм, безумовно, це вдається!

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Свобода
Свобода
2014
альбом
слухати · рецензія
Подаруй мені диво
Подаруй мені диво
2012
альбом
слухати
#1
#1
2010
альбом
слухати · рецензія
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
НОВИНИ
Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
02.05.2022

Латвійські рок і метал музичні колективи та інші представники індустрії висловлюють свою підтримку народу України в ці важкі часи!