Димна Суміш - презентує новий альбом

27.05.2009 · Анонси

Нарешті дочекалися! Димна Суміш та Астра Рекордс презентують новий третій альбом! 14 міцних, мов каміння, треків зібрані докупи в одноіменній платівці. Притаманний Димній Суміші потужний рок-саунд став ще яскравішим. Альбом був записаний на одній з кращих українських студій звукозапису «211» Ігорем Пригоровським. В якості со-продюсера виступив фронтмен гурту Саша Чемеров. Нагадуємо, що дві пісні з альбому екранізовані – кліп на пісню «Танцюй, танцюй» можна побачити в ефірі головних музичних каналів країни вже деякий час, а відео-версія «Кожної весни» з’явиться 15 травня, за декілька днів до появи нового диску в музичних крамницях.

Концерт-презентація нового альбому Димної Суміші відбудеться 5 червня у Малому залі Національного палацу «Україна»  (вул. Велика Васильківська, 103).

Початок - 20:00.

Квитки: 100 грн - фан-зона, 150 грн – з місцем.

Запрошуємо всіх прихильників відсвяткувати цю подію разом з нами і повідомляємо, що кожен із вас на вході отримає диск у подарунок!

Пресс-служба групи


 
ПУБЛІКАЦІЇ
Димна суміш - нове відео «Згадуй, бійся, плач і зви»
НОВИНИ
Димна суміш - нове відео «Згадуй, бійся, плач і зви»
08.11.2010

Ми не планували знімати кліп, ми лише знімали концерт, але матеріал нам дуже сподобався і ми вирішили його використати. Коли ми розпочали роботу над монтажем кліпу, нам захотілося зробити таке справжнє відео, щоб люди з інших міст змогли подивитись і потрапити на один з концертів гурту «Димна Суміш»

«Один» - так називається книга С. Чемерова
АНОНСИ
«Один» - так називається книга С. Чемерова
29.10.2010

Книга вокаліста відомого ураїнського рок гурту «Димна Суміш», це - збірка символів, просвітлень та асоціацій, більшість яких - приклад «автоматичного письма». 96 сторінок оригінальних ілюстрацій, зроблених спеціально для книжки талановитими українськими художниками, 114 полароїдних фотографій та понад 200 чуттєвих віршів та оповідань автора

Димна Суміш - Немає диму без вогню
ІНТЕРВ'Ю
Димна Суміш - Немає диму без вогню
05.11.2008

Не лише в «країні ілюзій», а й у реальному житті трапляються дивні ситуації, явища та суміші, замішані виключно на несумісних інгредієнтах. 19-те жовтня у луцькому пивному клубі «Майдан» було саме таким, змішаним і дивним. Обідня реєстрація третього світового рекорду на найбільший бутерброд із салом у світі, плавно перейшла у вечірній концерт гурту «Димна суміш».

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
В Країні Ілюзій
В Країні Ілюзій
2008
альбом
слухати · рецензія
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

Прийом заявок: Східноєвропейська Музична Академія
НОВИНИ
Прийом заявок: Східноєвропейська Музична Академія
18.07.2020

Music Export Ukraine, у ​​партнерстві з MONOKEY, оголошують прийом заявок на першу Східноєвропейську Музичну Академію. Ця можливість є абсолютно безкоштовною та відкритою