Другий День Народження Проти Ночі

13.01.2008 · Анонси

3 лютого в клубі «Бочка Хмільна», молодий київський гурт «Проти Ночі» приймає поздоровлення з другим днем народження і готує шокуючий прорив.

Гурт тихо і сумирно народився зимою 2005 року, з приходом вокалістки Діани (екс-«Запрета Нет»). Після одного з концертів до неї підійшов парубок, який назвався Олександром і запропонував співпрацю. Перша репетиція колективу, ще без назви, відбулась 22 січня і одразу ж була народжена найулюбленіша пісня усього гурту - «Дежавю». А на репетиції 3-го лютого гурт отримав назву «Проти Ночі» на честь загадково-романтичної пори доби, навіяної прогулянками і запашною кавою. З цього моменту почався відлік нелегкої боротьби гурту під сонцем: репетиції в під’їздах і перші кроки на виступах в Вишневому і Бучі, двічі болючі трубації складу (причому в обох випадках йшли «мізки» гурту – басс-гітаристи. Але, як то кажуть – Бог любить трійцю. Олександр перейшов на басс, таким чином «зацементувавши» цю позицію, а на гітару був запрошений свіжий і перспективний Євген).

З того часу гурт набув власного обличчя і об’їздив вздовж Україну (одні виступи на харківському «Музичному острові» та львівській «Ляльці» чого варті). Перший свій рік роботи гурт увінчав відкриттям офіційного сайту, а цього року обіцяє гіпер-драйвовий настрій і шокуючи сюрпризи.

Зацікавлені? Тоді приєднуйтесь до гуртів «Н.Три» та «Eclipse» і приходьте 3-го лютого о 21:00 в клубі «Бочка Хмільна» (вул. Богдана Хмельницького, 3-б1). Вхід з посмішками і подарунками вітається.

3 лютого 2008 о 21:00
Проти Ночі, Н.Три, Eclipse
клуб «Бочка Хмільна»

 
ПУБЛІКАЦІЇ
Проти Ночі: «В рок-музиці, нажаль, небагато жанрів, де можна посміхнутись і забути про всі проблеми»
ІНТЕРВ'Ю
Проти Ночі: «В рок-музиці, нажаль, небагато жанрів, де можна посміхнутись і забути про всі проблеми»
13.04.2012

Не знаю, може це моя любов до фанку змусила звернути мене увагу на цей київський колектив. Чи, що більш вірогідно, просто цікава музика, цікаве виконання того, до чого почав звикати… «Проти Ночі» внесли щось нове, оригінальне у розвиток київського року. І ще, саме з них, мені здається, й слід знайомитися зі столичним (всеукраїнським?) фанком. Коротше, говорити можна багато, але краще вислухати тих, хто «піднімає український фанк-рок»!

Вмикай Проти Ночі!
АНОНСИ
Вмикай Проти Ночі!
20.01.2012

Київська ватага Проти Ночі 27 січня цього року пропонує усім своїм шанувальникам увімкнути у програвачах свою першу повнотривалу платівку, яка так і називається: Вмикай! Дата виходу першачка Проти Ночі обрана не випадкова: у цей день гурту виповнюється повних 6 рочків

Гурт «Проти Ночі» покинула фронтвумен Анна Раскі
НОВИНИ
Гурт «Проти Ночі» покинула фронтвумен Анна Раскі
10.08.2010

Естафету вольканих партій приймає у свою чергу нова учасниця Оля Діброва, яка виконуватиме пісні, уже достатньо відомі меломанам та слухачам «Проти Ночі»

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Вмикай
Вмикай
2011
альбом
слухати · рецензія
МилийКЛІП
Милий · 2016
1 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
НОВИНИ
Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
19.07.2020

Автор і натхненник поп-групи Ampula Seven, блек-метал команди Haissem і формації Sunset Forsaken, про те, що внутрішня потреба у творчості важливіше зовнішніх стимулів