ТаРУТА - працює над своїм первачком

24.11.2008 · Новини

Етно-Рок Фундація «ТаРУТА» розпочала роботу над своїм першим повноцінним альбомом. За рік свого існування, а офіційно колектив було засновано 17 листопада 2007 року (дата першого виступу), команда добре спрацювалася, перетворилася у справжню музичну родину. Багатодітну родину, адже, як і раніше, колектив налічує 9 професійних музикантів. Десятий – саундпродюсер Костянтин Кушнарьов.

«Ми гарно працювали весь рік. Ми здружилися, зігралися і тепер можемо з гордістю сказати, що «ТаРУТА» це не аматорський, а професійний колектив. На доказ цьому грає і та кількість міжнародних і загальноукраїнських музичних фестивалів, зі сцени яких лунали наші пісні. Ми боролися з поганим звуком на «Країні Мрій», з дощем і багном – на Підкамені, зі спекою – на «Трипільському Колі», з холодом і мрякою на «ДніПРО» і «Рок у твоєму місті», а також з повною відсутністю електрики на «Рожаниці». Тож тепер ми готові до студійної роботи», - говорить лідер гурту, лауреат «Червоної Рути» Євген «Їжак» Романенко. 

Накопичення аудіо-матеріалу хлопці та дівчата роблять на студії «100% Records», що, судячи з апаратури, представляє в Україні компанію «Sony BMG Music Entertainment». Основну ж роботу - зведення і мастеринг - етно-рокери не довіряють нікому, окрім свого саунд-продюсера. Цей шмат роботи він робитиме на власній студії звукозапису «Батий Records».

Наразі ж тривають «шліфувальні» роботи над першими двома піснями – «ШевченкА», яку колектив присвятив війні у Грузії, і чий основний месидж «Нащо нам вороги, якщо у нас є такі друзі», і «Духовний ПарАвіз».

«Духовний ПарАвіз» це пісня про мого гарного друга, козака Полтавського козацького куреня Іллю. Свого часу ми між собою називали його «Духовним Паровозом», оскільки для нас усіх – вихованців Полтавської козацької школи – він був справжнім авторитетом в усьому. Ми рівнялися на нього. Але пісня не лише про нього, а про всіх людей, які свого часу дуже змінили або моє життя, або моє ставлення до життя. Один з них – телеведучий Ігор Моляр, у команді якого я пропрацював 3 роки», - ділиться спогадами Їжак.

Остаточний варіант цього забійника музиканти обіцяють представити на розсуд слухачів вже за тиждень-два. Презентацію ж альбому «рутяни» запланували на наступне Купайло, оскільки саме з цим святом сонця і любові пов’язано багато їхніх пісень.

Наразі ж «ТаРУТА» запрошує всіх шанувальників своєї творчості на сольний концерт, який відбудеться 30 листопада о 20:00 у столичному арт-клубі «Авеню» (Бочка), що на Воровського, 24. Музиканти обіцяють масу незабутніх вражень як від сучасних етно-рокових пісень, так і від автентичних акапельних співів.

Пресс-служба групи


 
ПУБЛІКАЦІЇ
TaRuta презентує новий сингл «Крок за кроком»
НОВИНИ
TaRuta презентує новий сингл «Крок за кроком»
21.11.2016

«Крок за кроком» - пісня, з якою свого часу Євген «Їжак» Романенко став лауреатом фестивалю «Червона Рута» у жанрі «Акустична музика». Нове життя пісні вирішив дати продюсер майбутнього диску Роман Кальмук, який побачив в пісні потенційних радіо-хіт, а допоміг – львівський журналіст і поет Юрко Вовкогон, написавши слова приспіву

За українських воїнів помолилися у симфо-роковому супроводі
НОВИНИ
За українських воїнів помолилися у симфо-роковому супроводі
22.10.2016

До Дня захисника України гурти «TaRuta», «Гайдамаки» і Борис Севастьянов презентували нову спільну пісню для українських воїнів на слова тернопільської поетеси Любов Бурак (Дзвінка Торохтушко) – «Молитва». Пісня вийшла дуже потужною як за змістом, так і за формою, чому посприяли, в першу чергу, дуже сильні слова та естрадно-симфонічне аранжування

Гурт TaRuta презентував кліп жестовою мовою
НОВИНИ
Гурт TaRuta презентував кліп жестовою мовою
20.10.2016

Цю пісню український WorldMusic гурт TaRuta записав спеціально для документального фільму «Дихай» з циклу «Неоголошена війна», що виходив на каналі UA:Перший. До Міжнародного дня глухих за ініціативи Української служби порятунку та за підтримки «Вільної школи» пісню гурту TaRuta «Ангели» перекладено жестовою мовою

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Single
Single
2012
сингл
слухати
Народжені в любові
Народжені в любові
2010
альбом
слухати · рецензія
Все буде добре!КЛІП
Все буде добре! · 2022
27 тис. переглядів
КоролевнаКЛІП
Королевна · 2021
59 тис. переглядів
ДвоєКЛІП
Двоє · 2019
127 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Сергій Міхалок заспівав свою культову пісню Воїни світла українською
НОВИНИ
Сергій Міхалок заспівав свою культову пісню Воїни світла українською
13.07.2022

Сергій Міхалок та гурт Ляпіс Трубецькой презентували новий сингл та відеокліп на пісню Воїни світла українською мовою. Переклад пісні зробив український поет, активіст та волонтер Сергій Жадан