ТаРУТА - працює над своїм первачком

24.11.2008 · Новини

Етно-Рок Фундація «ТаРУТА» розпочала роботу над своїм першим повноцінним альбомом. За рік свого існування, а офіційно колектив було засновано 17 листопада 2007 року (дата першого виступу), команда добре спрацювалася, перетворилася у справжню музичну родину. Багатодітну родину, адже, як і раніше, колектив налічує 9 професійних музикантів. Десятий – саундпродюсер Костянтин Кушнарьов.

«Ми гарно працювали весь рік. Ми здружилися, зігралися і тепер можемо з гордістю сказати, що «ТаРУТА» це не аматорський, а професійний колектив. На доказ цьому грає і та кількість міжнародних і загальноукраїнських музичних фестивалів, зі сцени яких лунали наші пісні. Ми боролися з поганим звуком на «Країні Мрій», з дощем і багном – на Підкамені, зі спекою – на «Трипільському Колі», з холодом і мрякою на «ДніПРО» і «Рок у твоєму місті», а також з повною відсутністю електрики на «Рожаниці». Тож тепер ми готові до студійної роботи», - говорить лідер гурту, лауреат «Червоної Рути» Євген «Їжак» Романенко. 

Накопичення аудіо-матеріалу хлопці та дівчата роблять на студії «100% Records», що, судячи з апаратури, представляє в Україні компанію «Sony BMG Music Entertainment». Основну ж роботу - зведення і мастеринг - етно-рокери не довіряють нікому, окрім свого саунд-продюсера. Цей шмат роботи він робитиме на власній студії звукозапису «Батий Records».

Наразі ж тривають «шліфувальні» роботи над першими двома піснями – «ШевченкА», яку колектив присвятив війні у Грузії, і чий основний месидж «Нащо нам вороги, якщо у нас є такі друзі», і «Духовний ПарАвіз».

«Духовний ПарАвіз» це пісня про мого гарного друга, козака Полтавського козацького куреня Іллю. Свого часу ми між собою називали його «Духовним Паровозом», оскільки для нас усіх – вихованців Полтавської козацької школи – він був справжнім авторитетом в усьому. Ми рівнялися на нього. Але пісня не лише про нього, а про всіх людей, які свого часу дуже змінили або моє життя, або моє ставлення до життя. Один з них – телеведучий Ігор Моляр, у команді якого я пропрацював 3 роки», - ділиться спогадами Їжак.

Остаточний варіант цього забійника музиканти обіцяють представити на розсуд слухачів вже за тиждень-два. Презентацію ж альбому «рутяни» запланували на наступне Купайло, оскільки саме з цим святом сонця і любові пов’язано багато їхніх пісень.

Наразі ж «ТаРУТА» запрошує всіх шанувальників своєї творчості на сольний концерт, який відбудеться 30 листопада о 20:00 у столичному арт-клубі «Авеню» (Бочка), що на Воровського, 24. Музиканти обіцяють масу незабутніх вражень як від сучасних етно-рокових пісень, так і від автентичних акапельних співів.

Пресс-служба групи


 
ПУБЛІКАЦІЇ
TaRuta презентує новий сингл «Крок за кроком»
НОВИНИ
TaRuta презентує новий сингл «Крок за кроком»
21.11.2016

«Крок за кроком» - пісня, з якою свого часу Євген «Їжак» Романенко став лауреатом фестивалю «Червона Рута» у жанрі «Акустична музика». Нове життя пісні вирішив дати продюсер майбутнього диску Роман Кальмук, який побачив в пісні потенційних радіо-хіт, а допоміг – львівський журналіст і поет Юрко Вовкогон, написавши слова приспіву

За українських воїнів помолилися у симфо-роковому супроводі
НОВИНИ
За українських воїнів помолилися у симфо-роковому супроводі
22.10.2016

До Дня захисника України гурти «TaRuta», «Гайдамаки» і Борис Севастьянов презентували нову спільну пісню для українських воїнів на слова тернопільської поетеси Любов Бурак (Дзвінка Торохтушко) – «Молитва». Пісня вийшла дуже потужною як за змістом, так і за формою, чому посприяли, в першу чергу, дуже сильні слова та естрадно-симфонічне аранжування

Гурт TaRuta презентував кліп жестовою мовою
НОВИНИ
Гурт TaRuta презентував кліп жестовою мовою
20.10.2016

Цю пісню український WorldMusic гурт TaRuta записав спеціально для документального фільму «Дихай» з циклу «Неоголошена війна», що виходив на каналі UA:Перший. До Міжнародного дня глухих за ініціативи Української служби порятунку та за підтримки «Вільної школи» пісню гурту TaRuta «Ангели» перекладено жестовою мовою

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Single
Single
2012
сингл
слухати
Народжені в любові
Народжені в любові
2010
альбом
слухати · рецензія
Все буде добре!КЛІП
Все буде добре! · 2022
9 тис. переглядів
КоролевнаКЛІП
Королевна · 2021
57 тис. переглядів
ДвоєКЛІП
Двоє · 2019
125 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Прийом заявок: Східноєвропейська Музична Академія
НОВИНИ
Прийом заявок: Східноєвропейська Музична Академія
18.07.2020

Music Export Ukraine, у ​​партнерстві з MONOKEY, оголошують прийом заявок на першу Східноєвропейську Музичну Академію. Ця можливість є абсолютно безкоштовною та відкритою