Народжені в любові

Народжені в любові

ТаРута


1. Благослови, Боже!
2. Думки
3. Маячня
4. Журавка
5. Плаття-Душа
6. ШевченкА
7. Купайло
8. Синя Хмара
9. Духовний ПарАвіз
10. Лелека
11. Париться-Хмариться
ВСІ ТРЕКИ

Не просто гурт, а ціла етно-рок фундація Тарута подарувала нам, меломанам, чудову плиту на 10 плюс одну композицію. Платівка отримала назву «Народжені в ЛЮБОВІ».

Все ж «Народжені в ЛЮБОВІ» - це слабувато, щоб схарактеризувати матеріал. Композиції, скоріше, ВИКОХАНІ учасниками фундації, настільки сильне враження справляє дей довго грай при першому ж прослуховуванні.

Жанрово альбом можна схарактеризувати як народна музика з елементами фолку, кантрі та року. Хочу підкреслити, що народну музику я не просто так оголосив першою за списком – нею просто-таки пронизаний альбом! Окрім класичного українського жіночого багатоголосся, мелодії альбому в більшості своїй базуються на цілком конкретних народних традиціях. Звучання всіх інструментів, починаючи від гітари, басу, скрипки, закінчуючи флейтами – мають впізнаваний народний стиль гри. Живий і з характером.

Не менше музичною складової платівки приваблюють тексти. Сучасні і споконвічні проблеми суспільства, особисті переживання чудово обіграні з суто українсько-народної точки зору. Чого тільки коштують слова з вірша Шевченка, талановито покладені на музику: «Не так тії вороги, як добрії люди – і окрадуть, жалкуючи, плачучи осудять!» - хіба не сучасні реалії? А пісня «Плаття-душа», про перетворення сяючого чистого плаття-душі у лахміття через неправильно обрані стежки життя? Є пісні й пісні з іронією: «Духовний паровіз», оповідаючий про людину, яка іде по життю, не звертаючи ні на що увагу. Справжній гімн пофігізму, а може й навпаки – ода духовному лідеру. Хто як побачить.

Окремо хочу відмітити відмінну якість звучання платівки, настільки органічне звучання вона має. Потужність року і мелодійність етно чудово поєднуються в одному звуці.

Від себе додам: якщо Тарута терміново не зніме собі сто кліпів, не стане неймовірно популярною і не поїде в масштабне турне, то буде чому серйозно дивуватися. Як на мене, гурт нічим не гірший за оленевих героїв на ім’я ТІК. Слухайте обов’язково!

Сашко Гончаров
© Киевский Рок-клуб


Виконавець:
ТаРута
Назва:
Народжені в любові
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2010
Видавець:
UKRMusic

ПУБЛІКАЦІЇ
TaRuta презентує новий сингл «Крок за кроком»
НОВИНИ
TaRuta презентує новий сингл «Крок за кроком»
21.11.2016

«Крок за кроком» - пісня, з якою свого часу Євген «Їжак» Романенко став лауреатом фестивалю «Червона Рута» у жанрі «Акустична музика». Нове життя пісні вирішив дати продюсер майбутнього диску Роман Кальмук, який побачив в пісні потенційних радіо-хіт, а допоміг – львівський журналіст і поет Юрко Вовкогон, написавши слова приспіву

За українських воїнів помолилися у симфо-роковому супроводі
НОВИНИ
За українських воїнів помолилися у симфо-роковому супроводі
22.10.2016

До Дня захисника України гурти «TaRuta», «Гайдамаки» і Борис Севастьянов презентували нову спільну пісню для українських воїнів на слова тернопільської поетеси Любов Бурак (Дзвінка Торохтушко) – «Молитва». Пісня вийшла дуже потужною як за змістом, так і за формою, чому посприяли, в першу чергу, дуже сильні слова та естрадно-симфонічне аранжування

Гурт TaRuta презентував кліп жестовою мовою
НОВИНИ
Гурт TaRuta презентував кліп жестовою мовою
20.10.2016

Цю пісню український WorldMusic гурт TaRuta записав спеціально для документального фільму «Дихай» з циклу «Неоголошена війна», що виходив на каналі UA:Перший. До Міжнародного дня глухих за ініціативи Української служби порятунку та за підтримки «Вільної школи» пісню гурту TaRuta «Ангели» перекладено жестовою мовою

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Single
Single
2012
сингл
слухати
Все буде добре!КЛІП
Все буде добре! · 2022
27 тис. переглядів
КоролевнаКЛІП
Королевна · 2021
59 тис. переглядів
ДвоєКЛІП
Двоє · 2019
127 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
НОВИНИ
Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
19.07.2020

Автор і натхненник поп-групи Ampula Seven, блек-метал команди Haissem і формації Sunset Forsaken, про те, що внутрішня потреба у творчості важливіше зовнішніх стимулів