Dollheads. Тріп-хоп, «риба» та Прозоров за барабанами

23.05.2008 · Новини

Незалежний лейбл «Іншамузика» спільно з компанією «ЯОК Мьюзік» представляють оригінальний і дуже незвичайний для української сцени дебютний альбом київської элетронно-рокової команди Dollheads. Ні диск, ні 15 треків, що вмістилися на ньому, не мають назв. Повний авангард. Починаючи з обкладинки і закінчуючи музичним вмістом альбому. Тріп-хоп, мабуть, найбільш вірогідний із стилів, до яких можна віднести творчість цієї банди.

Dollheads - це нова інкарнація поважаної групи Necropolis, яку на початку 90-х називали першою українською готик-групою. Сьогоднішній склад Dollheads: вокаліст Владислав Галінський, гітарист Сергій Коляков, басистий dc і барабанщик Прозоров, відоміший як вокаліст групи ТОЛ.
 

«…музика Dollheads що називається качає. З першого ж прослуховування композиції викликають звикання. Музика неважка для сприйняття і для психіки. Чіткий ритмічний малюнок та лірична незалежність вокаліста надають кожній пісні індивідуального забарвлення, що динамічно змінюється залежно від стану учасників гурту…»

Телеканал «Ентер-Музика».

«…Dollheads грають живцем, але в семплерній манері. Найближчі асоціації - Red Snapper і краматорско-пітерський "Картель". Випираючий витіюватий бас, скромна, але обізнана собі ціну гітара, рясні, але ненав'язливі електронні ефекти, що гойдають біти різного ступеня рваності і "рибні" тексти. Всі разом звучить дуже смачно. Переконаєтеся самі». Макс Віхоть, журнал «Афіша».

«Група принципово використовує "рибу", і, якщо шансон - міська пісня, то Dollheads - шансон без тексту».  А. Зайцев. 

Трек-лист
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
 

Бонусом на диску розміщено 2 відеокліпи групи, які вже тривалий час знаходяться в ротації телеканалу «Ентер-Музика».

Офіційна сторінка гурту - www.dollheads.com.ua

Презентація альбому відбудеться на найближчому закритому концерті Dollheads, які частенько група влаштовує на своїй секретній базі. Широка публіка зможе ознайомитися з частиною матеріалу на презентації збірки «Ре:еволюція» від лейблу «Іншамузика»

1 червня в столичному клубі Бінго, де команда зіграє свій сет.

Прес-служба лейблу «Іншамузика».


 
ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Dollheads
Dollheads
2008
альбом
слухати
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
АНОНСИ
Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
09.09.2020

19-20 вересня на українській онлайн-платформі hover.link пройде перший захід — БеZVIZ Pre-party 1.5. Це простір, який максимально відтворює музичний фест у реальності