Київське рок-дербі у Херсоні

19.05.2008 · Новини

Дві столичні рок-команди «Аліас Вчера» і «Директорія» вирішили з’ясувати, хто з них крутіший на сцені не у себе вдома, а на нейтральному «полі», у Херсоні, в рамках рок-дуелі «Прем’єра».

В рамках Обласного відбору чергового туру рок-дуелі «Прем’єра» у музичному двобої зустрічалися херсонські рок-гури «Движение» та «Абаддон». А Всеукраїнський відбір цього рок-проекту мав вигляд такого собі столичного київського музичного «дербі» у Херсоні. Дійсно не звично, адже саме дві столичні рок-команди «Аліас Вчера» і «Директорія» вирішили з’ясувати, хто з них крутіший на сцені не у себе вдома, а на нейтральній, так би мовити, території, перед не упередженими глядачами.

А глядачі в цей вечір, як завжди, несамовито підтримували музикантів. Тож зрозумілі емоції хлопців із херсонського гурту «ДВИЖЕНИЕ», які дали інтерв’ю відразу після свого виступу. Слова лідера гурту, були не лише емоційні, а і досить повчальні, мовляв, замість того, щоб «клотися» та ще якось по іншому гаяти час, ми пітніли на репетиціях, але тепер маємо результат. Ми не перед сценою, а не сцені! Ми довго про це мріяли!

Дійсно, у такому віці, коли молодь прагне самоутверджуватися, юнакам приносять задоволення хвилини, коли ти на «вершині», тобто сцені, перед тобою юрба прихильників, вони гаряче підтримують твій виступ, багато хто с хлопців заздрять тобі, а дівчата спрямовують закохані погляди. Заради таких миттєвостей дійсно варто довго і наполегливо працювати на репетиціях, творити та дерзати.

Але такі рок-тусовки приносять задоволення не лише самим музикантам. Глядачі також мають змогу, як кажуть, «відірватися по повній програмі», потанцювати, послемувати, провести час у своє задоволення. Тут немає дорослих, з їхніми постійними докучливими моралями, тут юнаки та дівчата є господарями свята, тож і поводять себе розкуто, як їм подобається. Хто просто слухає музикантів, хто перепочиває, сидячи за столиком, та підкріпляє сили кухлем холодного пива, хто кобаситься перед сценою, а хто просто танцює, як, наприклад, одна енергійна дівчина, яка під «заводну» музику такі піруети почала «накручувати» біля шеста стрептизерки, що всі на мить забули про концерт і не зводили з неї погляду, сподіваючись, що зараз почнеться процес роздягання. 

Коли настав час підводити підсумки, з’ясувалося, що найбільше глядацьких голосів в рамках Обласного відбору отримав гурт «Движение», який і прийме участь у Обласному фіналі. Що до Всеукраїнського відбору, то тут перемогу святкували музиканти, та їх чарівна вокаліста, з гурту «Директорія». Вони і отримали право прийняти учать у Всеукраїнському фіналі, який відбудеться влітку у курортному селищі Залізний Порт у розпал курортного сезону.

Тож можна зрозуміти піднесений настрій музикантів, які були явно задоволені своїм виступом і його результатом: «Незабутня атмосфера драйву у клубі, підтримки глядачів! Це був самий класний виступ за весь час існування нашого гурту!»

Вважаю, ці слова є кращим доказом для інших музикантів того, що їм сміливо можна приїздити до Херсону, знаючи, що тут їх палко підтримає публіка. Відбірні тури рок-дуелей «Прем’єра», та продюсерського теле-проекту «РОК-ДЕБЮТ» проходять постійно протягом року кожні два тижні. Тож подавайте заявки на учать: borzenko@selena.kherson.ua Подробиці на сайті: http://www.premera-veka.kherson.ua/ind.php

Фото сесія київського рок-дербі у Херсоні

http://www.musicsclub.com/index.php?id=1210926986

http://www.musicsclub.com/index.php?id=1210927852

Аніт


 
ПУБЛІКАЦІЇ
Прием заявок на участие в летних фестивалях
АНОНСИ
Прием заявок на участие в летних фестивалях
18.04.2011

Приглашаются рок-группы для участия в мото-рок-байк-фестах OPEN AIR, которые будут проводиться в течении всего курортного сезона на морском побережье

Рок убивает не попса, а сам же рок!
НОВИНИ
Рок убивает не попса, а сам же рок!
04.05.2009

Времена «Пинк Флойда» уходят в прошлое. Ныне на сцене рок-зрителями приветствуется обнаженный мужской ... 2 мая, Херсон, ночной клуб «Паутина», Время, вперед, Клуб, Новый проект, Ананас.

Рок-дуэль «Премьера»: рокеры не остались равнодушны к трагедии байкера
НОВИНИ
Рок-дуэль «Премьера»: рокеры не остались равнодушны к трагедии байкера
17.09.2008

По результатам отбора, Fatal Error 6 декабря второй год подряд выступит в Областном финале. А путевку во Всеукраинский финал в этот вечер получили музыканты севастопольской группы HarDest Choice.

РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
НОВИНИ
Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
19.07.2020

Автор і натхненник поп-групи Ampula Seven, блек-метал команди Haissem і формації Sunset Forsaken, про те, що внутрішня потреба у творчості важливіше зовнішніх стимулів