К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке

Київське рок-дербі у Херсоні

19.05.2008 · НовостиКиївське рок-дербі у Херсоні

Дві столичні рок-команди «Аліас Вчера» і «Директорія» вирішили з’ясувати, хто з них крутіший на сцені не у себе вдома, а на нейтральному «полі», у Херсоні, в рамках рок-дуелі «Прем’єра».

В рамках Обласного відбору чергового туру рок-дуелі «Прем’єра» у музичному двобої зустрічалися херсонські рок-гури «Движение» та «Абаддон». А Всеукраїнський відбір цього рок-проекту мав вигляд такого собі столичного київського музичного «дербі» у Херсоні. Дійсно не звично, адже саме дві столичні рок-команди «Аліас Вчера» і «Директорія» вирішили з’ясувати, хто з них крутіший на сцені не у себе вдома, а на нейтральній, так би мовити, території, перед не упередженими глядачами.

А глядачі в цей вечір, як завжди, несамовито підтримували музикантів. Тож зрозумілі емоції хлопців із херсонського гурту «ДВИЖЕНИЕ», які дали інтерв’ю відразу після свого виступу. Слова лідера гурту, були не лише емоційні, а і досить повчальні, мовляв, замість того, щоб «клотися» та ще якось по іншому гаяти час, ми пітніли на репетиціях, але тепер маємо результат. Ми не перед сценою, а не сцені! Ми довго про це мріяли!

Дійсно, у такому віці, коли молодь прагне самоутверджуватися, юнакам приносять задоволення хвилини, коли ти на «вершині», тобто сцені, перед тобою юрба прихильників, вони гаряче підтримують твій виступ, багато хто с хлопців заздрять тобі, а дівчата спрямовують закохані погляди. Заради таких миттєвостей дійсно варто довго і наполегливо працювати на репетиціях, творити та дерзати.

Але такі рок-тусовки приносять задоволення не лише самим музикантам. Глядачі також мають змогу, як кажуть, «відірватися по повній програмі», потанцювати, послемувати, провести час у своє задоволення. Тут немає дорослих, з їхніми постійними докучливими моралями, тут юнаки та дівчата є господарями свята, тож і поводять себе розкуто, як їм подобається. Хто просто слухає музикантів, хто перепочиває, сидячи за столиком, та підкріпляє сили кухлем холодного пива, хто кобаситься перед сценою, а хто просто танцює, як, наприклад, одна енергійна дівчина, яка під «заводну» музику такі піруети почала «накручувати» біля шеста стрептизерки, що всі на мить забули про концерт і не зводили з неї погляду, сподіваючись, що зараз почнеться процес роздягання. 

Коли настав час підводити підсумки, з’ясувалося, що найбільше глядацьких голосів в рамках Обласного відбору отримав гурт «Движение», який і прийме участь у Обласному фіналі. Що до Всеукраїнського відбору, то тут перемогу святкували музиканти, та їх чарівна вокаліста, з гурту «Директорія». Вони і отримали право прийняти учать у Всеукраїнському фіналі, який відбудеться влітку у курортному селищі Залізний Порт у розпал курортного сезону.

Тож можна зрозуміти піднесений настрій музикантів, які були явно задоволені своїм виступом і його результатом: «Незабутня атмосфера драйву у клубі, підтримки глядачів! Це був самий класний виступ за весь час існування нашого гурту!»

Вважаю, ці слова є кращим доказом для інших музикантів того, що їм сміливо можна приїздити до Херсону, знаючи, що тут їх палко підтримає публіка. Відбірні тури рок-дуелей «Прем’єра», та продюсерського теле-проекту «РОК-ДЕБЮТ» проходять постійно протягом року кожні два тижні. Тож подавайте заявки на учать: borzenko@selena.kherson.ua Подробиці на сайті: http://www.premera-veka.kherson.ua/ind.php

Фото сесія київського рок-дербі у Херсоні

http://www.musicsclub.com/index.php?id=1210926986

http://www.musicsclub.com/index.php?id=1210927852

Аніт


 
ПУБЛИКАЦИИ
Прием заявок на участие в летних фестивалях
АНОНСЫ
Прием заявок на участие в летних фестивалях
18.04.2011

Приглашаются рок-группы для участия в мото-рок-байк-фестах OPEN AIR, которые будут проводиться в течении всего курортного сезона на морском побережье

Рок убивает не попса, а сам же рок!
НОВОСТИ
Рок убивает не попса, а сам же рок!
04.05.2009

Времена «Пинк Флойда» уходят в прошлое. Ныне на сцене рок-зрителями приветствуется обнаженный мужской ... 2 мая, Херсон, ночной клуб «Паутина», Время, вперед, Клуб, Новый проект, Ананас.

Рок-дуэль «Премьера»: рокеры не остались равнодушны к трагедии байкера
НОВОСТИ
Рок-дуэль «Премьера»: рокеры не остались равнодушны к трагедии байкера
17.09.2008

По результатам отбора, Fatal Error 6 декабря второй год подряд выступит в Областном финале. А путевку во Всеукраинский финал в этот вечер получили музыканты севастопольской группы HarDest Choice.

РЕКОМЕНДАЦИИ
No comment
НОВОСТИ
No comment
24.03.2022

No comment

Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
НОВОСТИ
Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
02.05.2022

Латвийские рок- и метал-группы и другие представители индустрии выражают свою поддержку народу Украины в это непростое время!