«Димна суміш» не виступатиме на фестивалі «Чайка»

30.05.2007 · Новини

Долю української рок-музики вирішують звукотехніки

Організатори фестивалю «Чайка» запросили гурт «Димна суміш», як спеціального гостя, виступити 2-го червня із годинною програмою. Назва групи фігурує в афіші фестивалю «Чайка», в анонсах заходу в друкованих виданнях , в інтернет- та телерекламі. Продаж квитків триває. Станом на 30 травня відвідувачі офіційного сайту фестивалю назвали «Димну суміш» найкращою групою з учасників «Чайки».

Цього ж дня, 30 травня, музикантів «Димної суміші» сповістили про скасування їхнього виступу. За неофіційними даними, причиною цьому є неузгодженість між організаторами «Чайки» та компанією «Комора», що забезпечуватиме фестиваль апаратурою. Після інциденту, що стався 24 вересня 2005 року, «Комора» відмовляється обслуговувати виступи гурту «Димна Суміш». Організатори «Чайки» не змогли віднайти кращого рішення проблеми як відмовитися від участі групи у фестивалі. Взявши на себе відповідальність офіційно повідомити про причини скасування виступу «Димної Суміші», вони наразі лише вилучили без будь-яких коментарів гурт із розкладу фестивалю.

Версію організаторів фестивалю «Чайка» ви зможете почути за тел:
8 (067) 402-05-94, Марина
Офіційний сайт гурту «Димна суміш»:
http://dymnasumish.com.ua


 
ПУБЛІКАЦІЇ
Димна суміш - нове відео «Згадуй, бійся, плач і зви»
НОВИНИ
Димна суміш - нове відео «Згадуй, бійся, плач і зви»
08.11.2010

Ми не планували знімати кліп, ми лише знімали концерт, але матеріал нам дуже сподобався і ми вирішили його використати. Коли ми розпочали роботу над монтажем кліпу, нам захотілося зробити таке справжнє відео, щоб люди з інших міст змогли подивитись і потрапити на один з концертів гурту «Димна Суміш»

«Один» - так називається книга С. Чемерова
АНОНСИ
«Один» - так називається книга С. Чемерова
29.10.2010

Книга вокаліста відомого ураїнського рок гурту «Димна Суміш», це - збірка символів, просвітлень та асоціацій, більшість яких - приклад «автоматичного письма». 96 сторінок оригінальних ілюстрацій, зроблених спеціально для книжки талановитими українськими художниками, 114 полароїдних фотографій та понад 200 чуттєвих віршів та оповідань автора

Димна Суміш - Немає диму без вогню
ІНТЕРВ'Ю
Димна Суміш - Немає диму без вогню
05.11.2008

Не лише в «країні ілюзій», а й у реальному житті трапляються дивні ситуації, явища та суміші, замішані виключно на несумісних інгредієнтах. 19-те жовтня у луцькому пивному клубі «Майдан» було саме таким, змішаним і дивним. Обідня реєстрація третього світового рекорду на найбільший бутерброд із салом у світі, плавно перейшла у вечірній концерт гурту «Димна суміш».

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
В Країні Ілюзій
В Країні Ілюзій
2008
альбом
слухати · рецензія
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

В Україні розпочали ґрунтовне дослідження музичної індустрії
НОВИНИ
В Україні розпочали ґрунтовне дослідження музичної індустрії
11.07.2020

Организаторы приглашают к участию музыкантов и игроков рынка