«Рок Січ 2007» переноситься

21.04.2007 · Новини

Заява організаторів Фестивалю українського року «Рок Січ»

Організатори та ініціатори Фестивалю «Рок Січ» Олег Скрипка та Компанія «Інітіа Івент Менеджмент» повідомляють про перенесення цьогорічного фестивалю «Рок Січ 2007», проведення якого було заплановано на травень.

Започатковуючи торік наймасштабніший Фестиваль українського року, ми мали на меті впровадження в життя низки соціально-культурних ініціатив. Зокрема, серед завдань фестивалю значились пропаганда української культури, демократичних цінностей, принципів громадянського суспільства, сприяння розвиткові екологічної свідомості серед молоді тощо. «Рок Січ» - перший український музичний Фестиваль, що поставив перед собою соціально-значущі завдання.

Ідеологія фестивалю, за змістом і суттю альтернативна сучасним масовим комерційним явищам в культурі, згуртувала вже існуючі молодіжні громадські ініціативи, а сам фестиваль дав можливість бути почутою тій частині творчої молоді, що прагне дієво впливати на процес розвитку української культури. Дефініція «альтернатива», що часто вживається на означення музичного «формату» фестивалю, у широкому сенсі означає плекання активної життєвої позиції та здатність до самостійного вироблення моральних цінностей, які маніфестують свободу й незалежність індивіда. Таким чином, «Рок Січ» запропонував стратегію гармонійного розвитку особистості: від екології довкілля до екології культурної сфери. Це є смілива й продумана альтернатива стилю життя, пропагованому мас культом.

Завдяки цій стратегії фестиваль набув широкого розголосу, став популярним і в Україні та поза її межами. На адресу оргкомітету «Рок Січі» надійшли сотні заявок від українських гуртів та гуртів з-за кордону, готових виступати на фестивалі із спеціально розробленою програмою. На превеликий жаль ці досягнення не розв'язують проблеми фінансування фестивалю, яку неможливо позитивно вирішити в умовах соціально-економічної дестабілізації сьогодення. Саме тому було прийняте рішення відкласти проведення «Рок Січі» на пізніший термін, адже реалізація проекту за умов мінімального фінансування неодмінно позначилась би на його масштабі та якості, що в свою чергу могло дискредитувати ідею соціально-ангажованого молодіжного мистецького руху.

Рішення про перенесення «Рок Січі» цього року не було для нас простим, та проте ми й далі лишаємося на позиціях прихильності принципам соціальної відповідальності, які були засадничими під час створення фестивалю.

Олег Скрипка, ініціатор фестивалю, упевнений, що ті проблеми, що постали перед «Рок Січчю» тимчасові й їх можна буде невдовзі розв'язати:

«Ми провели масштабну роботу по підготовці цьогорічного фестивалю, зокрема, отримали близько 300 заявок від українських гуртів та налагодили співпрацю з закордонними виконавцями, вивівши фестиваль вже на міжнародний рівень і тим самим підвищивши його статус. Цьогорічна Рок Січ мала бути безпрецедентною за масштабом і кількістю виконавців. Певна річ, така робота не лишиться безрезультатною. Кожен колектив, який подав заявку, не буде обділений увагою, а найцікавіші гурти ми обов'язково запросимо до участі у фестивалі, щойно питання про його проведення буде вирішено позитивно.»

Ми вдячні всім партнерам, які підтримували ідею проведення фестивалю цього року й сподіваємося на плідну співпрацю в майбутньому. Принагідно дякуємо Міністерству Культури України за підтримку нашого фестивалю.

Результати чималої праці, що була проведена під час підготовки фестивалю, засвідчують, що «Рок Січ» - це необхідний Україні загалом й українській молоді зокрема фестиваль, а досвід, отриманий нами за цей час, дає всі підстави стверджувати, що наступна «Рок Січ» відкриє якісно нову сторінку в історії вітчизняної музики.

До зустрічі на наступному фестивалі «Рок Січ»!

З повагою,
Ініціатор фестивалю Олег Скрипка,
Організатор Фестивалю українського року «Рок Січ», компанія «Інітіа Івент Менеджмент»

www.rocksich.com


 
ПУБЛІКАЦІЇ
Рок Січ 2010: як це було. Живий звук! Не попса! Українська мова!
ФОТО
Рок Січ 2010: як це було. Живий звук! Не попса! Українська мова!
06.10.2010

Коли закривається сезон рок-фестивалів під відкритим небом? Наприкінці серпня? А от і помиляєтесь! І прямим доказом цього стала четверта Рок Січ, що відбулась 2 та 3 жовтня на Трухановому острові. І ніяка погода, вітер і холод не змогли зупинити поціновувачів справжнього якісного українського року

Рок Січ 2010 запрошує!
АНОНСИ
Рок Січ 2010 запрошує!
17.09.2010

2 та 3 жовтня з 16:00 до 22:00 в Києві на Трухановому острові відбудеться четвертий Міжнародний музичний фестиваль «Рок Січ», засновником та незмінним організатором якого є Олег Скрипка

Олег Скрипка извлекает пользу из предвыборной кампании
ІНТЕРВ'Ю
Олег Скрипка извлекает пользу из предвыборной кампании
05.10.2009

Рок-группа «Вопли Видоплясова» отказалась от участия в агитационном туре в поддержку будущего кандидата в президенты Юлии Тимошенко. Вместо этого БЮТ поддержал фестиваль «Рок Сич», организатором которого выступает лидер группы Олег Скрипка.

РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
НОВИНИ
Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
19.07.2020

Автор і натхненник поп-групи Ampula Seven, блек-метал команди Haissem і формації Sunset Forsaken, про те, що внутрішня потреба у творчості важливіше зовнішніх стимулів