Антитіла

Над Полюсами

Тренд 212 тис. переглядів Like 1 тис.

Зйомки відео « Над полюсами» проходили в максимально екстремальних умовах, як погодних, так і часових. На весь знімальний процес пішло три дні. І так, як в досить стислі терміни знімальній групі довелося побувати в трьох різних локаціях, розташованих на досить великій відстані одна від іншої, три дні плавно перетворилися в один, але нескінченний. Окремо хотілося б відзначити місце, в якому проводилися зйомки під відкритим небом. Воно просто неймовірне! Засніжений безкрайній простір, гул вітру, засліплюючи морозне сонце в полоні льоду та руїни стародавньої церкви Святого Іллі.

Окрім того, Тарас Тополя та Сергій Вусик, під час зйомок відео виступили не лише в тій іпостасі, в якій їх всі звикли бачити раніше. Тарас, крім того, що є автором слів і вокалістом групи АнтитілА, в кліпі «Над полюсами» виступає в ролі автора сценарію. Сергій Вусик, крім своїх прямих обов'язків, клавішника, композитора та аранжувальника групи АнтитілА, спробував себе в режисерському кріслі, а також узяв відповідальність за монтаж кліпу.

Перший знімальний день проходив на відкритій місцевості біля Канівського водосховища, що в 100 км від Києва. В тих зйомках з акторів був задіяний лише Руслан Горовий. Він став саме тим, хто зміг віднайти можливість у час відпочинку від висвітлення революційних подій, та при температурі -26 і шквальних поривах пронизливого вітру більше семи знімальних годин мужньо грати роль головного героя. До речі, Руслан Горовий, журналіст і головний режисер «Магнолія ТВ», виступив ще й другим режисером відео «Над полюсами».

Руслан Горовий: «Найважче було працювати у Циблях, це якраз був день коли була найнижча температура – мінус 26. І вітрюган серйозний був. Для кліпу, так ніби й нічого, однак замерзли сильно. Але, розуміючи те, в яких умовах лишилися стояти побратими, протидіючи злочинному режиму, то ці мороз і вітер здавалися легкою дитячою забавкою.

Ну і, звісно, з дітьми сподобалося працювати. І Вовка і Аня смішнючі і дуже талановиті. Про Олену Фесуненко я взагалі мовчу – профі є профі. Наскільки вдалося все – судити не мені, а глядачам. А загалом хлопці з Антитіл усі фотогенічні і артистичні. Працювати було одне задоволення.

Попрацювати з Антитілами мене позвав Сергій Вусик. Ми знайомі давно. І попри те, що він точно знав, що я не кліпмейкер, а суто режисер-документаліст, запропонував допомогти реалізувати ідею, яка в них вже фактично була сформована. Окрім усього я ще й мав працювати як актор. Я погодився, бо, як мінімум, цікаво з хлопцями потусити. І робота творча»…

Окремо хотілося б відзначити всіх акторів задіяних у зйомках. І Олену Фесуненко, яка виконала головну жіночу роль, і маленьких по роках, але досить дорослих за рівнем професіоналізму Володимира Машука і Аню Іванову. Вони всі дуже важлива частина відео «Над полюсами».

Тарас Тополя, вокаліст групи АнтитілА, автор сценарію відео «Над полюсами»:

«Сотні тисяч людей, по всій країні, піднялися з колін, заради перемоги! Беручи участь у протесті, ми, останніх три місяці, не могли, і не мали права мовчати! Усвідомлюючи, що на артистах лежить важливе завдання, ми намагалися сіяти в серця людей віру у перемогу і піднімати бойовий дух своїми піснями! На жаль жертв уникнути не вдалось... Але ,очевидно, переломний момент вже настав, і саме важливе лише починається! Ми скинули кайдани режиму, ми пройшли крізь мерзлоту окупації, але купу завдань ще потрібно виконати! Одне з таких – зберегти єдність народу від заходу до сходу, і переконати один одного, що ми Брати, а не вороги. Відео було відзняте місяць тому, і під час зйомок, власне, як і протягом всього часу протистояння режиму ми вірили в перемогу! Хоча, іноді здавалос, що саме час опустити руки...»

Сергій Вусик, клавішник групи АнтитілА, режисер і продюсер відео «Над полюсами»:

«Ми завжди включаємося у зйомки нових відео з різних сторін і вважаємо це доброю традицією. Продюсування і монтаж наших кліпів вже роблю не вперше. Вірю, що все це не просто так. Всі сили і бажання, витрачені на це відео заради одного – донести ідею, закладену в цю пісню і альбом! Також не забули і про «дорогу молодим». Цього разу з нами попрацювала молодий режисер Анастасія Драган. Мужня дівчина, яка витримала 12годинні зйомки при температурі -26, з сильним вітром, без обігріву, у найхолодніший день зими цього року. Дуже хочеться подякувати Володимиру Литвинову, студії 12/12, за надану технічну допомогу, вже не перший раз. А також усім тим, хто щиро нам допомагає на цьому музичному шляху.

Зйомки проходили в Київській обл., Переяслав-Хмельницький р-ні, поблизу села Циблі, на місці зруйнованої Іллінської Церкви. Локацію знайшов випадково, переглядаючи кілька років тому Дніпровські береги на супутниковій карті. І унікальна вона тим, що до неї можна дістатися лише взимку, пройшовши не менше 2км по льоду, який тріщав під ногами, під вагою знімального обладнання та реквізиту. Безумовно, виникали думки все зупинити і повернутися назад, зійти з льоду на берег, але й ці труднощі ми сміливо подолали.Допомагаючи готовити місце для фінальної сцени, Тарас Тополя однією ногою провалився під лід. Незважаючи на мокрі ноги, найсильніший мороз і вітер, ніхто не захворів. Знімальна група обійшлася легким обмороженням відкритих ділянок шкіри».

Кліпом «Над полюсами», гурт АнтитілА, вшановує велич Народного Подвигу, верховенство єдності, правди, справедливості та сім'ї.

АнтитілА
Над полюсами
Продюсер: Сергій Вусик
Сценарій: Тарас Тополя
Режисер: Сергій Вусик, Руслан Горовий
Оператор: Антон Бородавка | Креативне агентство GOLDFISH
Монтаж, графіка: Сергій Вусик
Post-production: Олексій Веренчік HEADSHOT | Студія пост-продакшена

ПУБЛІКАЦІЇ
«Молоком» – третій сингл з альбому «Все красиво» від Антитіла
НОВИНИ
«Молоком» – третій сингл з альбому «Все красиво» від Антитіла
02.08.2015

Вибір третього синглу став складним іспитом для учасників Антитіл. Музиканти намагалися обрати саме ту пісню з чотирьох можливих претендентів, які, як їм вважалося, заслуговують потрапити до радіоефіру

«Завжди моя» - дебютний сингл з майбутньої платівки Антитіла
НОВИНИ
«Завжди моя» - дебютний сингл з майбутньої платівки Антитіла
08.12.2014

Ця пісня народжувалася у серцях хлопців, що їхали розбитими польовими дорогами в мікроавтобусі під завалами військової амуніції, медикаментів, одягу. Вона народжувалася за братньою вечерею біля великого казана та під час нічних розмов з патріотами на передовій. І в горі, і в радості, але з вірою у Перемогу!

Антитіла: «Хочеться, аби кожен був щасливий від того, що він робить»
ІНТЕРВ'Ю
Антитіла: «Хочеться, аби кожен був щасливий від того, що він робить»
15.01.2014

Один з найкращих гуртів України – АнтитілА вирушають у великий міжнародний тур на підтримку третього альбому «Над полюсами». Це вже значне досягнення для молодого колективу. Але це, безперечно, свідчить про якість та актуальність продукту, який робить цей київський гурт. На сьогодні хлопці мають багатотисячну армію шанувальників (не лише в нашій країні), активну громадську позицію, три студійні альбоми, їх пісні в ротації на всіх радіостанціях (включаючи російське Наше Радіо). Та, що казати… Про плани та сьогодення гурту – його незмінні учасники: Тарас Тополя та Сергій Вусик

ДОСЬЄ
HELLOКЛІП
HELLO · 2019
4 млн переглядів
TDMEКЛІП
TDME · 2017
3 млн переглядів
ОдинакКЛІП
Одинак · 2016
5 млн переглядів
ДИСКОГРАФІЯ
HELLO
HELLO
2019
альбом
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
АНОНСИ
Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
09.09.2020

19-20 вересня на українській онлайн-платформі hover.link пройде перший захід — БеZVIZ Pre-party 1.5. Це простір, який максимально відтворює музичний фест у реальності