РЕДАГУВАТИ
Антитіла

Антитіла

легка
21 червня 2004-го року київський гурт «Антитіла» (назва пішла від однойменної пісні) дає перший сольний концерт у клубі «Ланселот». Саме ця дата і вважається днем народження команди.

Далі, протягом наступного року, паралельно з виступами у клубах м. Києва, йде підготовка до всеукраїнського молодіжного фестивалю «Перлини Сезону 2005». Записуються перші пісні та заповнюється заявка на участь у фестивалі. Пройшовши відбір за дисками та живе прослуховування, гурт їде на фестиваль, перед цим чудово відсвяткувавши свій перший ювілей 21 червня 2005 року у «Народному клубі Київ» та виступивши вперше на великій сцені на Майдані Незалежності.

Гурт серйозно підготувався до конкурсу і максимально виклався під час виступу. Результат – перша премія фестивалю «Перлини сезону» у номінації поп-музика та прямий ефір на каналі «М1». Радість від успіху була безмежна, адже це перша вагома перемога у творчій діяльності.

Потім була велика кількість концертів на майданах та площах м. Києва. Майже зразу гурт входить у п’ятірку фіналістів-переможців Всеукраїнського конкурсу молодих виконавців «Нова територія», організованого відновленим на той час національним хіт-парадом «Територія-А», та стає фіналістом міжнародного фестивалю «Чайка 7».

Трохи пізніше починаються зйомки дебютного кліпу на пісню «В твоїх очах», під час яких вісім годин, майже роздягнені хлопці, провели на кризі посередині Дніпра заради створення якісного та цікавого кліпу. Мороз вносив свої холодні корективи у процес і заставляв хлопців тремтіти. Але, усвідомлюючи важливість і унікальність того, що відбувається, «Антитіла» не відступили перед холодом і відзняли весь потрібний матеріал!

При цьому не зупинялась концертна діяльність гурту: Донецьк, Суми, Черкаси, Запоріжжя (відкриття гала-концерту фестивалю «Перлини сезону», в ролі гостей, а також низка концертів по запрошенню Соціалістичної партії України), Київ (неодноразові виступи на Майдані Незалежності, Контрактовій площі, чисельних клубах), участь у різдвяному концерті на Майдані Незалежності, за організації «Лавіна-концерт» і трансляції «ТРК Київ».

25 Березня 2007 року «Антитіла» стають першим гуртом, який прийняв участь у проекті «Шанс» на телеканалі Інтер, виконавши свою власну пісню «Я не забуду», і створивши тим самим прецедент в історії програми. Кузьма та Наталка Могилевська були вражені рівнем майстерності досить молодих музикантів та «хітовістю» музичного матеріалу гурту. Кузьма навіть сказав: «Якщо зараз взяти, і, ось так, випустити шестеро цих хлопців на велику сцену, з цією «піснярою», то багатьом прийдеться піти на пенсію…» Тільки за неділю після виходу програми в ефір, з офіційного сайту гурту «Антитіла» пісню «Я не забуду» скачали 30.00 чоловік. Люди хочуть чути «Антитіла», і це підштовхує радіостанції до ротації пісень гурту, зокрема радіо «Київ», «Наше радіо», «Європа FM», «Шарманка» постійно заповнюють ефір піснями гурту, а на «Просто радіо» пісня «Я не забуду» довгий час інтенсивно ротується! Все це дає хлопцям наснагу і сили для створення нових хітів.

Далі починається період насиченої концертної діяльності та корпоративних виступів. Зокрема з агенцією «Спека Мюзік» гурт здійснив тур шістьма містами України.

На даний момент гурт відзняв кліп на пісню «Маямі», що ввійде до дебютного альбому, реліз якого запланований на жовтень 2008 року.

Презентація кліпу відбулася 11 червня 2008 року.

Гурт «Антитіла» досить перспективний, і великий інтерес музичних критиків і простих слухачів це підтверджує. Журналісти охрестили команду «новою стрімкою хвилею українського поп-року», та пророкують зіркове майбутнє. Музика гурту охоплює широкий круг слухачів та сповнена енергією і змістом. «Антитіла» відкриті для співпраці.

Cостав:
Тополя Тарас - фронтмен;
Олексій Скурідін - ударні;
Сергій Вусик - клавішні;
Віктор Раєвський - бас;
Нікіта Чухрієнко - гітара.

ПУБЛІКАЦІЇ
«Молоком» – третій сингл з альбому «Все красиво» від Антитіла
НОВИНИ
«Молоком» – третій сингл з альбому «Все красиво» від Антитіла
02.08.2015

Вибір третього синглу став складним іспитом для учасників Антитіл. Музиканти намагалися обрати саме ту пісню з чотирьох можливих претендентів, які, як їм вважалося, заслуговують потрапити до радіоефіру

«Завжди моя» - дебютний сингл з майбутньої платівки Антитіла
НОВИНИ
«Завжди моя» - дебютний сингл з майбутньої платівки Антитіла
08.12.2014

Ця пісня народжувалася у серцях хлопців, що їхали розбитими польовими дорогами в мікроавтобусі під завалами військової амуніції, медикаментів, одягу. Вона народжувалася за братньою вечерею біля великого казана та під час нічних розмов з патріотами на передовій. І в горі, і в радості, але з вірою у Перемогу!

Антитіла: «Хочеться, аби кожен був щасливий від того, що він робить»
ІНТЕРВ'Ю
Антитіла: «Хочеться, аби кожен був щасливий від того, що він робить»
15.01.2014

Один з найкращих гуртів України – АнтитілА вирушають у великий міжнародний тур на підтримку третього альбому «Над полюсами». Це вже значне досягнення для молодого колективу. Але це, безперечно, свідчить про якість та актуальність продукту, який робить цей київський гурт. На сьогодні хлопці мають багатотисячну армію шанувальників (не лише в нашій країні), активну громадську позицію, три студійні альбоми, їх пісні в ротації на всіх радіостанціях (включаючи російське Наше Радіо). Та, що казати… Про плани та сьогодення гурту – його незмінні учасники: Тарас Тополя та Сергій Вусик

ДИСКОГРАФІЯ
HELLO
HELLO
2019
альбом
HELLOКЛІП
HELLO · 2019
4 млн переглядів
TDMEКЛІП
TDME · 2017
3 млн переглядів
ОдинакКЛІП
Одинак · 2016
5 млн переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
АНОНСИ
Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
09.09.2020

19-20 вересня на українській онлайн-платформі hover.link пройде перший захід — БеZVIZ Pre-party 1.5. Це простір, який максимально відтворює музичний фест у реальності