Восьмий День

Твої сліди

Енергійна рок-банда «Восьмий День» з вираженим стилем записала трек, який ламає стереотипи і уявлення про неї. 18 травня 2018 року «ВД» офіційно випускає новий сингл «Твої сліди» і кліп на нього. 

«Твої сліди» - це лірична композиція, яка переносить слухача на берег власних  спогадів про першу зустріч зі своєю половинкою, а відео відкриває завісу можливих таємниць нашого сьогодення, які є реальністю.

Гурт «Восьмий День» цим відео виражає свою позицію гуманності і підтримки, до людей схильних до нарко-, алко- чи тютюно-залежності. Залежність від стимуляторів інколи переважає і для виходу із цього кола потрібне плече підтримки. 

Цього разу гурт «Восьмий День» зробив кліп своїми силами без зовнішньої допомоги. «Звичайно, це складно, знайти потрібну техніку, правильно її виставити, відзняти, а потім це все змонтувати…» – зазначає сценарист, оператор, монтажер і вокаліст гурту «Восьмий День» Сашко Вітер. 

Головними героями кліпу стали Надія Поперечна та Денис Балихін, які разом з учасниками гурту відзняли більшу частину матеріалу на київському водосховищі взимку при температурі -19. 

«Умови зйомок були не для слабаків. Було пронизливо холодно, але це навіть спонукало на правдивість емоцій» – говорить Денис Балихін. 
Зазначимо, що це вже четвертий повноцінний кліп гурту «Восьмий День», але перший за останні три роки. На сьогоднішній день вже ведеться підготовка до зйомок наступного кліпу на більш звичний гурту забійний хіт. 

Останнім часом гурт «Восьмий День» набирає оберти і все частіше виходить на великі концертні майданчики. Хлопці повні ентузіазму та рішучості. Мають два варіанти своєї концертної програми, виключно авторського матеріалу, і грають акустичні концерти на рівні з повноформатним звучанням. Планують видати повноцінний альбом вже цього року! 

ПУБЛІКАЦІЇ
Другий сингл з дебютного альбому «Крізь тіло», пісня «Весною»
НОВИНИ
Другий сингл з дебютного альбому «Крізь тіло», пісня «Весною»
31.08.2015

Гурт Восьмий День продовжує підігрівати інтерес до своєї дебютної платівки «Крізь тіло». Лише нещодавно музиканти презентували філософсько-соціальний сингл «Мало», як вслід за ним в мережі з’являється, відмінний від нього за характером, запальний сингл «Весною»

Заклик до змін у новому синглі «Мало» гурту Восьмий День
НОВИНИ
Заклик до змін у новому синглі «Мало» гурту Восьмий День
19.06.2015

Київський рок-гурт Восьмий День працює над записом дебютного альбому, вихід якого заплановано на осінь поточного року. Знайомство прихильників із майбутньою платівкою музиканти вирішили розпочати із динамічного, гострого у своєму сенсі, синглу «Мало»

Олександр Вітер: «Кожен слухач знайде в нашій творчості частинку для себе...»
ІНТЕРВ'Ю
Олександр Вітер: «Кожен слухач знайде в нашій творчості частинку для себе...»
23.11.2010

Молодіжний, перспективний, київський гурт зі своєю одноіменною піснею «Восьмий день» не тільки показали неабияку прихильність людей до своєї творчості, а ще й розказали нам про існування «Восьмого дня». Вашій увазі інтерв’ю з фронтменом гурту Олександром Вітром

ДОСЬЄ
МалоКЛІП
Мало · 2015
19 216 переглядів
ДИСКОГРАФІЯ
Single
Single
2016
сингл
слухати
Крізь тіло
Крізь тіло
2015
альбом
слухати
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Cardinal Birds: Якщо мати мету і багато працювати - можливо все!
ІНТЕРВ'Ю
Cardinal Birds: Якщо мати мету і багато працювати - можливо все!
26.12.2018

Різниця між музичними стилями нівелюється, про філософію годі й казати. Панк вже не той, скажете ви - можливо.. в ньому вже немає того бунту і протесту, але все ще вирує кураж свободи та дух молодості

Нова українська хвиля несеться! Варто зацінити наживо
АНОНСИ
Нова українська хвиля несеться! Варто зацінити наживо
21.01.2019

Вечірка є благодійною, всі кошти йдуть на реалізацію соціального проекту «Молодь – Енергія Змін!». Можна буде послухати молодих виконавців, серед яких: Franco, The Unsleeping, Devons Formation